diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile Messi ma bramwk w tym sezonie chodzi tylko o lige
0
Ja tego zawodnika bardzo lubię i chciałbym żeby się odbudował nawet jak przejdzie gdzie indziej
0
A sytuacja Bartry w normie...
0
Laporte zalety jego przypominają mi zalety Marka tyle że nasz zawodnik zna styl gry Barcelony...
3
Czy tylko mi się wydawało że komentatorzy uwzieli się na Suareza ?
0
Komentarz usunięty
0
Wpisz w internecie telewizjada i tam wybierz nsport nie tnie i bardzo dobra jakość ja tam oglądam wszystkie mecze :)
0
Po co wykupujesz jak można za free :)
2
Kiedyś jak ktoś robił sztuczki i mu to wychodziło był uzbawany za geniusza dziś mówią o tym że to brak szacunku...
1
Nie ma co Barcelona wymiata !
0
Dawać Masherano !!!!!!!!!!!!!!!
0
Teraz zagrać mecz w Fifie wyjściowym składem jak zawsze :D
0
Ja nie gram Barceloną ale też się trzymają tylko szkoda że Aguero zawsze idzie do Realu bynajmniej u mnie :)
30
A w waszych karierach menadżera gra jeszcze w Barcelonie ? :D
0
Ja pierwszą połowę pamiętam znakomicie a 2 jak przez mgłę bo już najebany ale to było coś pięknego :)
0
Diego teraz może tylko lepiej wyglądać bo gorzej to już się nie da :D
0
Jak bym mieszkał w polsce to bym z chęcią się wybrał :)
0
Podobno można obejrzeć już w necie pitbull nowe porządki wie ktoś coś na ten temat ? :)
0
Dobrze wieści odpocznie trochę
0
Kiedy gramy z realem ?
0
Zawsze mu kibicowalem i to się nie zmieni nawet jak odejdzie może wróci silniejszy :)
7
Mascherano do więzienia to może Bartra pogra :D
0
To ile zapłacili za Walijczyka ja bym sprawę założył jak zdania są podzielone jak u Neymara :D
0
Poszedłem zrobić drina a tu bramka wpadła...
8
Torba kolega nosi i nic nie widać :D
0
Może Sandro ?
0
o jakiej h mają dać złotą piłkę Messiemu ? Bo wychodzić już muszę :/
0
A wiesz o jakiej godzinie może ?
0
Nie chodzi mi o to że wygra wszystko co może ale jako trener sprawdzi się bynajmniej mam takie wrażenie :)
3
Tylko ja mam wrażenie że Zidan wypali ? :/