dogie1337
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać Ci rację :D
1
@Bykunn Okej, potrafię to zrozumieć, że inaczej patrzysz na słowo legenda. Moje ostatnie pytanie do Ciebie z tego wątku. Czy dla Ciebie Messi jest legendą Barcelony?
5
@Bykunn W żadnym wypadku tak nie patrzę, to tylko Twoje przemyślenia. Po prostu ciekawi mnie Twoje zero-jedynkowe spojrzenie na piłkarzy. Bo według Twojego myślenia, to tylko Puyola można nazwać prawdziwą legendą Barcelony, która kochała ten klub. Iniesta i Xavi odpadają z tego grona. Oni nie kochali Barcelony, bo nie zakończyli tutaj kariery, tylko odeszli do innych klubów i mogli spotkać Barcelonę np. w KMŚ. Ramos, wspaniały kapitan Realu także nie kochał tego klubu :D
3
@Bykunn Co za merytoryczna odpowiedź :D. Odpowiadając, serio tego nie widzę :)
1
@DonMatteo901 Napisałeś "Co Borek ostatnio zbiera ciosy na twarz :D " wklejając odpowiedź gościa z twittera, a teraz piszesz, że tu nie o to chodzi, tylko o to, że Boniek nie odpisał Borkowi.
Boniek nie odpisał z 3 razy Borkowi na twitterze i oczywiście narracja, że Boniek zlewa Borka, z którym znają się pewnie z 20 lat, wspólnie byli na wyjazdach komentując mecze, wspólnie byli nie raz w Cafe Futbol i podobnych studiach. Kolegują się prywatnie, ale oczywiście Borek się kompromituje, bo mu Boniek na twetta nie odpisał. Kabaret :D
20
@Bykunn Uważasz, że ten gość nie kochał tego klubu? Patrzysz strasznie zero-jedynkowo. Ktoś odszedł z jednego klubu do drugiego, to "odszedł z miłości do Barcy wiadomo". Czyli można wywnioskować, że taki Ramos też na Real miał wywalone. Przecież jakby kochał ten klub to by się zgodził na jednoroczny kontrakt. W dodatku na granie z darmo, by pokazać jak wielka jest jego miłość do Realu. Ach te ramosy i messiasze, mogli zostać prawdziwymi legendami swoich klubów. Co pieniądz robi z ludźmi.
4
@Bykunn nie wiem co zrobi. W PSG ma mniejsze szanse spotkać się z Barceloną. W Atletico oprócz bezpośrednich starć, musiałby walczyć o mistrza Hiszpanii z Barceloną. W PSG jedynie mogą spotkać się w CL.
10
@Bykunn Przecież mówił, że nie zagra dla innego hiszpańskiego klubu z szacunku do Barcelony. Szukajcie czegoś innego, jazda z tym Messim.
0
@ElTomas wydaje mi się, że jak to ująłeś "najebany Bór" przyciągnie więcej widzów na live'a, co może przyczynić się do uzbierania większej kwoty :)
20
@DonMatteo901 Zbiera ciosy od idących za tłumem chłopaczków z twittera. Wow, chyba się nie pozbiera. Jakiś randomowy gościu z d*py go zaczepia, po czym wstawia filmik, gdzie Borek pocisnął gościa z Polsatu, za to że przerwali im live charytatywny przez co nie mogli uzbierać więcej pieniędzy.
0
@kingJAMES nie pisałem o Tobie, tylko @masq .
1
@kingJAMES Tyle, że widać po tym pierwszym poście, że kolega ma po prostu jakiś problem z Messim (przeczytaj dokładnie jego pierwszy post, to powinieneś to zauważyć). Co do idealnego obrazu Messiego to jasna sprawa, że nie jest nieskazitelny i w pełni się z tym zgadzam.
1
@masq Messi kłamał? na to wychodzi.
Messi jest hipokrytą? no jest.
Messi jest legendą Barcelony? no jest.
Messi jest najlepszym zawodnikiem w historii? bez dwóch zdań.
Czego w ogóle ma dotyczyć ta dyskusja? Messi prawdopodobnie jest hipokrytą jak większość ludzi i co z tego? Co właściwie chcesz dowieść? Pokazałeś już, że w jednym wywiadzie mówił co innego a w drugim co innego, ale co chcesz jeszcze udowodnić? Że nie można go traktować jako legendę Barcy? Że nie jest najlepszym zawodnikiem w historii? Sorry, w obu przypadkach jest i tego nie zmienisz.
0
@Encore Boks Borysa na duuużo wyższym levelu niż Normana.
3
@Gaz Ten gość nie grałby w żadnym klubie La Liga w pierwszym składzie a wy dalej swoje.
3
@etobzyk o czym Ty typie wgl piszesz, jak to jest jedna z lepszych kart z ostatnich KSW. Skoro jak piszesz, ze juz dawno nie ogladasz ksw, to chociaz sie nie osmieszaj z takimi opiniami.
1
@Kusco15 Fajnie, że Przybysz dostaje Main Event po ostatnim występie a nie Pudzian z Bombardierem. Niech go promują, bo ma potencjał.
0
@Dani13 chyba ustalany skład Barcy B. Ten Puig byłby rezerwowym w Granadzie, a wy go chcecie jako fundament Barcelony...
1
@Bykunn Rozumiem. Mi się podoba, że zaprasza gości z różnych kręgów politycznych, światopoglądowych, ale brakuje mi często kontr z jej stron i ciężko mi czasami do końca oglądać te wywiady.
0
@Bykunn A dlaczego panią Monikę średnio?
2
@DonMatteo901 ale co konkretnie Cię bawi?
4
@DonMatteo901 milion razy Stanowski powtarzał, że jest jednym z czterech właścicieli i wszyscy mają po jednym głosie, ale dalej są ludzie, co teraz będą mu zarzucać jakieś fikołki. Niesamowite.
1
@masq Czaje, luz. No to wychodzi na to, że po prostu kłamał jeśli chodzi o tę sytuację z Barto. Wydaje mi się, że za bardzo emocjonalnie bierzesz wszystko do siebie, zapewne Messi jest w jakimś tam stopniu hipokrytą, jak 98% ludzkości :D
0
@masq Odniosłem się do pierwszego. Jeśli chodzi o drugie, być może kłamał. Masz te wypowiedzi pod ręką?
0
@masq Co do tego pierwszego, to ludzie; odrobinę wyobraźni... Przecież Leo mówił, że chce konkurencyjnej drużyny, żeby walczyć o LM, to miał w grudniu zapewnić publicznie, że zostanie na następny sezon i zarząd nawet by się nie musiał wysilać w sprowadzeniu nowych graczy? Chyba logiczne, że w prywatnych rozmowach z dziećmi powiedział im, że zostaną, ale nie chciał tego wygłaszać publicznie już w grudniu, bo chciał zobaczyć jakie będą np. wzmocnienia
3
@Pawelsky 37/38 mln a nie żadne 20 XD
3
Komentarz usunięty
0
@tbas Przeczytaj mój pierwszy post jeszcze raz, a jeśli nadal nie zrozumiesz, to nie mam pojęcia jak Ci pomóc.
0
@Kgorecki2500 @tbas ale po co próbujecie manipulować cytatami? Gdzie powiedział, że nie podoba mu się, ale zagłosuje za nią?
0
@tbas Co jest żenujące? Może po prostu zagłosuje tak, jak będą chcieli jego wyborcy, więc nie przesądza jeszcze jak zagłosuje, ale mówi wyraźnie, że jemu się nie podoba ta ustawa.