0

@DonMatteo901 Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać Ci rację :D

1

@Bykunn Okej, potrafię to zrozumieć, że inaczej patrzysz na słowo legenda. Moje ostatnie pytanie do Ciebie z tego wątku. Czy dla Ciebie Messi jest legendą Barcelony?

5

@Bykunn W żadnym wypadku tak nie patrzę, to tylko Twoje przemyślenia. Po prostu ciekawi mnie Twoje zero-jedynkowe spojrzenie na piłkarzy. Bo według Twojego myślenia, to tylko Puyola można nazwać prawdziwą legendą Barcelony, która kochała ten klub. Iniesta i Xavi odpadają z tego grona. Oni nie kochali Barcelony, bo nie zakończyli tutaj kariery, tylko odeszli do innych klubów i mogli spotkać Barcelonę np. w KMŚ. Ramos, wspaniały kapitan Realu także nie kochał tego klubu :D

3

@Bykunn Co za merytoryczna odpowiedź :D. Odpowiadając, serio tego nie widzę :)

1

@DonMatteo901 Napisałeś "Co Borek ostatnio zbiera ciosy na twarz :D " wklejając odpowiedź gościa z twittera, a teraz piszesz, że tu nie o to chodzi, tylko o to, że Boniek nie odpisał Borkowi.
Boniek nie odpisał z 3 razy Borkowi na twitterze i oczywiście narracja, że Boniek zlewa Borka, z którym znają się pewnie z 20 lat, wspólnie byli na wyjazdach komentując mecze, wspólnie byli nie raz w Cafe Futbol i podobnych studiach. Kolegują się prywatnie, ale oczywiście Borek się kompromituje, bo mu Boniek na twetta nie odpisał. Kabaret :D

20

@Bykunn Uważasz, że ten gość nie kochał tego klubu? Patrzysz strasznie zero-jedynkowo. Ktoś odszedł z jednego klubu do drugiego, to "odszedł z miłości do Barcy wiadomo". Czyli można wywnioskować, że taki Ramos też na Real miał wywalone. Przecież jakby kochał ten klub to by się zgodził na jednoroczny kontrakt. W dodatku na granie z darmo, by pokazać jak wielka jest jego miłość do Realu. Ach te ramosy i messiasze, mogli zostać prawdziwymi legendami swoich klubów. Co pieniądz robi z ludźmi.

4

@Bykunn nie wiem co zrobi. W PSG ma mniejsze szanse spotkać się z Barceloną. W Atletico oprócz bezpośrednich starć, musiałby walczyć o mistrza Hiszpanii z Barceloną. W PSG jedynie mogą spotkać się w CL.

10

@Bykunn Przecież mówił, że nie zagra dla innego hiszpańskiego klubu z szacunku do Barcelony. Szukajcie czegoś innego, jazda z tym Messim.

0

@ElTomas wydaje mi się, że jak to ująłeś "najebany Bór" przyciągnie więcej widzów na live'a, co może przyczynić się do uzbierania większej kwoty :)

20

@DonMatteo901 Zbiera ciosy od idących za tłumem chłopaczków z twittera. Wow, chyba się nie pozbiera. Jakiś randomowy gościu z d*py go zaczepia, po czym wstawia filmik, gdzie Borek pocisnął gościa z Polsatu, za to że przerwali im live charytatywny przez co nie mogli uzbierać więcej pieniędzy.

0

@kingJAMES nie pisałem o Tobie, tylko @masq .

1

@kingJAMES Tyle, że widać po tym pierwszym poście, że kolega ma po prostu jakiś problem z Messim (przeczytaj dokładnie jego pierwszy post, to powinieneś to zauważyć). Co do idealnego obrazu Messiego to jasna sprawa, że nie jest nieskazitelny i w pełni się z tym zgadzam.

1

@masq Messi kłamał? na to wychodzi.
Messi jest hipokrytą? no jest.
Messi jest legendą Barcelony? no jest.
Messi jest najlepszym zawodnikiem w historii? bez dwóch zdań.
Czego w ogóle ma dotyczyć ta dyskusja? Messi prawdopodobnie jest hipokrytą jak większość ludzi i co z tego? Co właściwie chcesz dowieść? Pokazałeś już, że w jednym wywiadzie mówił co innego a w drugim co innego, ale co chcesz jeszcze udowodnić? Że nie można go traktować jako legendę Barcy? Że nie jest najlepszym zawodnikiem w historii? Sorry, w obu przypadkach jest i tego nie zmienisz.

0

@Encore Boks Borysa na duuużo wyższym levelu niż Normana.

3

@Gaz Ten gość nie grałby w żadnym klubie La Liga w pierwszym składzie a wy dalej swoje.

3

@etobzyk o czym Ty typie wgl piszesz, jak to jest jedna z lepszych kart z ostatnich KSW. Skoro jak piszesz, ze juz dawno nie ogladasz ksw, to chociaz sie nie osmieszaj z takimi opiniami.

1

@Kusco15 Fajnie, że Przybysz dostaje Main Event po ostatnim występie a nie Pudzian z Bombardierem. Niech go promują, bo ma potencjał.

0

@Dani13 chyba ustalany skład Barcy B. Ten Puig byłby rezerwowym w Granadzie, a wy go chcecie jako fundament Barcelony...

1

@Bykunn Rozumiem. Mi się podoba, że zaprasza gości z różnych kręgów politycznych, światopoglądowych, ale brakuje mi często kontr z jej stron i ciężko mi czasami do końca oglądać te wywiady.

0

@Bykunn A dlaczego panią Monikę średnio?

2

@DonMatteo901 ale co konkretnie Cię bawi?

4

@DonMatteo901 milion razy Stanowski powtarzał, że jest jednym z czterech właścicieli i wszyscy mają po jednym głosie, ale dalej są ludzie, co teraz będą mu zarzucać jakieś fikołki. Niesamowite.

1

@masq Czaje, luz. No to wychodzi na to, że po prostu kłamał jeśli chodzi o tę sytuację z Barto. Wydaje mi się, że za bardzo emocjonalnie bierzesz wszystko do siebie, zapewne Messi jest w jakimś tam stopniu hipokrytą, jak 98% ludzkości :D

0

@masq Odniosłem się do pierwszego. Jeśli chodzi o drugie, być może kłamał. Masz te wypowiedzi pod ręką?

0

@masq Co do tego pierwszego, to ludzie; odrobinę wyobraźni... Przecież Leo mówił, że chce konkurencyjnej drużyny, żeby walczyć o LM, to miał w grudniu zapewnić publicznie, że zostanie na następny sezon i zarząd nawet by się nie musiał wysilać w sprowadzeniu nowych graczy? Chyba logiczne, że w prywatnych rozmowach z dziećmi powiedział im, że zostaną, ale nie chciał tego wygłaszać publicznie już w grudniu, bo chciał zobaczyć jakie będą np. wzmocnienia

3

@Pawelsky 37/38 mln a nie żadne 20 XD

3

Komentarz usunięty

0

@tbas Przeczytaj mój pierwszy post jeszcze raz, a jeśli nadal nie zrozumiesz, to nie mam pojęcia jak Ci pomóc.

0

@Kgorecki2500 @tbas ale po co próbujecie manipulować cytatami? Gdzie powiedział, że nie podoba mu się, ale zagłosuje za nią?

0

@tbas Co jest żenujące? Może po prostu zagłosuje tak, jak będą chcieli jego wyborcy, więc nie przesądza jeszcze jak zagłosuje, ale mówi wyraźnie, że jemu się nie podoba ta ustawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?