dogie1337
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilo0066 Raczej autor sam się ośmieszył, nie musiałem za wiele robić.
7
@NeroTFP Idź już człowieku spać, bo ewidentnie potrzebujesz odpoczynku. To Ty chyba dziś wylewałeś żale, że żona będzie mniej zarabiać, więc poniekąd rozumiem, że musisz odreagować i na czymś się wyżyć, ale to radziłbym z żoną a nie odstawiać taką żenadę. Bo jak rozumiem, chciałeś błysnąć inteligencją wstawiając zdjęcie narodowców z kebabem, w myśl jak to 'patrioci' z kebabem, przecież "jedząc kebaba osiedlasz araba". Oczywiście, dla Ciebie to chyba za dużo, by pomyśleć, że nawet zwykły Polak może otworzyć sobie budkę z kebabem, nie muszą być to sami imigranci.
21
@NeroTFP Przecież ten obraz wygląda, jak setki tysięcy innych, jest zwyczajny. Dwóch gości jest ubranych w narodowe barwy i je. Więc dlaczego ma być kiedyś omawiany w szkołach, może takie pytanie zadam?
22
@NeroTFP co jest nie tak z tym zdjęciem, bo kompletnie nie rozumiem?
15
@Chwytliwy No to pięknie wystawiłeś sobie i ludziom 'bliżej Twoich poglądów' laurkę. Jak sam napisałeś, różnica klas, zgadza się. Jak widać ludzie, którzy kibicowali Trumpowi nie robią tu teraz chlewa w komentarzach i akceptują zwycięstwo Bidena, zupełnie przeciwnie do ludzi, których baardzo bolało, gdy wygrał Duda. Różnica klas.
0
@BellaCiao Materli, a jeśli chodzi o walkę wieczoru to jestem za Askhamem, nie przepadam za Mamedem.
1
@laikike1 Ale co tu źle napisał? Przecież samą prawdę napisał o Conorze. Jest to bardzo dobry stójkowicz, ale zapaśnikiem jest przeciętnym. Każdą walkę stara się rozegrać w stójce, ale Khabib obnażył wszystkie jego słabości, co więcej był nawet duużo lepszy w jego płaszczyźnie, czyli w stójce.
1
@Yosemite Dla mnie Witalij Kliczko > Ali zawsze i wszędzie. Władimir = Ali, być może z drobną przewagą Aliego ze względu na szklaną szczenę Włada.
0
@Decooo strims world
1
@Janiama Chyba śnisz z tym talentem. Ja rozumiem, że Kusco już przesadza na la rambli i próbuje ciągle udowadniać swoje racje, ale proszę Cię, nie ośmieszaj się z takimi opiniami. Witalij zjada na śniadanie Aliego w 8/10 ich walk.
1
@Pawlak1992 Ali jakieś szanse z Władimirem by miał, bo Władek słynął ze szklanej szczęki, ale Witalij Kliczko robi Aliego jak dzieciaka.
4
@kerouac Janek będzie walczył około 5:00-5:30
4
Komentarz usunięty
1
@RomanHoffer Dla ludzi interesujących się sportami walki to nie jest anonimowa osoba.
4
@SHIBA a mnie nadal nie obserwujesz :D
2
@JotaBe Ta kwota do zapłacenia to sankcja za brak współpracy City z Komisją Nadzoru Finansowego UEFA. Całe szczęście, że City zagra w Lidze Mistrzów, bo tak mocne ekipy, z takim stylem i poziomem powinny rywalizować z najlepszymi w LM, czego nie można powiedzieć o słabiutkim Tottenhamie pod wodzą Mourinho.
0
@Kuracjusz
4
Komentarz usunięty
6
@Chwytliwy Stary, robisz z igły widły pod większością postów a później szczycisz się, jaką to masz silną psychikę i jak trzymasz się swojego zdania. Czy naprawdę ten wywiad był aż tak istotny, by robić takie zamieszanie na forum? Nie wierze, że choćby dwie osoby zmieniły po tym wywiadzie swoje poglądy i pójdą zagłosować na Bosaka.
0
@Chwytliwy Przepraszam, antyprawicowy. Better?
10
@Gypsy92 Szacunek, że w ogóle chciało Ci się próbować tłumaczyć ten temat i sytuację, ale nie widzę najmniejszego sensu. Przecież widać to codziennie w dyskusjach na tej stronie, że Ci chłopcy o poglądach lewicowych @Chwytliwy, @Bykunn i reszta śmietanki, mają jakieś ogromne problemy ze sobą. Ci goście naprawdę mają jakieś kompleksy związane ze wszystkim, co prawicowe a już w szczególności z Konfederacją. Ten gagatek @Chwytliwy to już tak odfrunął do swojego świata, że obserwuje na tej stronie jedynie osoby właśnie o takich poglądach. Przecież to jest jakaś komedia. Słowo konfederacja, faszyzm, homofobia, prawica działa na chłopaka, jak płachta na byka. Ja wiem, że jesteście mniejszością i macie tu trudniej dyskutować i próbować przekonywać ludzi do tych waszych poglądów, ideologii, ale opamiętajcie się trochę. Boli was wszystko, wszędzie widzicie spisek. Nie wierzę, że ktokolwiek z osób popierających Konfederację, miałby problem, gdyby pojawił się tu ciekawy wywiad o piłce i ekonomii z politykiem z innego ugrupowania, o odmiennych poglądach. Ja z chęcią bym taki wywiad zobaczył i nie miałbym z tym żadnego problemu, nawet dzień przed wyborami, natomiast cała lewa strona od ukazania się tego wywiadu ma ogromny ból tylnej części ciała. Szczere współczucia dla was, trochę więcej luzu chłopaki.
1
@Arkon To spróbuj załatwić wywiad z ludźmi z tych kręgów co wymieniłeś. POWODZENIA. Przecież w większości jest to beton, którego ciężko słuchać, gdy mówią o polityce a co dopiero, żeby ciekawie mówili o piłce, czy ekonomii w futbolu. Nie oszukujmy się, Konfederacja umie w internety i kontakt z młodymi ludźmi mają najlepszy wśród partii, więc nie dziwi mnie, że Mentzen z chęcią udzielił takiego wywiadu. Chcesz sobie posłuchać wywiadów z lewakami, to włącz na youtubie, tylko nie licz, że podyskutujesz, bo w większości po negatywnych komentarzach, zablokowana jest możliwość komentowania.
24
@pride1899 Daj już mu spokój, bo zaraz Cię nazwie "polszystą", że mu wytykasz pisownie. Od tej walki z faszystami może mu się coś przestawić w główce.
48
@DonMatteo901 Bardzo rzadko się udzielam na rambli, raczej jestem obserwatorem dyskusji, ale jedno, co dość mocno zauważyłem, to próby wojowania @Chwytliwy z użytkownikami o prawicowych poglądach, zazwyczaj zwolennikami Konfederacji. Gość w większości dyskusji jest szybko gaszony a następnie ucieka się do ataków typu; 'nie masz pojęcia o czym piszesz', 'doucz się się i nie pisz więcej bzdur'. Co najlepsze, gość ma tak ogromną wiedzę w temacie polityki, że edytuje swoje komentarze po trzy razy, próbując jakoś ubrać te swoje argumenty a i tak za chwilę znów go ktoś wyjaśnia.
1
@NGTRX No pełen szacun. Po tej potężnej akcji żaden rasista czy homofob nie wyjdzie ze swojej nory. Faktycznie, genialne.
0
@Chakalaka To samo możesz niestety napisać o każdym innym kandydacie niż Duda w tych wyborach.
11
@Kortney a Ty w ogóle oglądałeś ten rewanż z Liverpoolem, czy tylko po samym wyniku 4-0 ciągle twierdzisz, że Messiego w tym meczu nie było i znika w ważnych meczach? Bo jak zgodzę się z tym, że z Romą zagrał bardzo słabo i tam faktycznie go nie było, tak absolutnie nie zgodzę się, że nie było go w rewanżu z Liverpoolem.
1
@IronSanHybrid Oby jak najszybciej Gamer zakończył kontrakt z KSW i będziemy mieli kolejnego Polaka w UFC. Trenował w ATT z czołówką UFC i ludzie stamtąd go zachwalali.
1
@IronSanHybrid Trochę podobni do siebie są :D
1
@IronSanHybrid Ja nie wiem jak Ty to oglądałeś, ale ten o kim piszesz, to był Mateusz Gamrot(przyjaciel Borysa), a nie Mańkowski.