dogie1337
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzychu1526 No duchem i umysłem mógł być, ale nie ciałem
0
@krzychu1526 Przecież jego nie było wczoraj w żadnej szatni
0
@DaPi @Hiacynk Ale czym potrafi zmotywować, bo nie rozumiem? W jaki sposób ich zmotywował?
0
@HansLanda Ale brednie wypisujesz, niesamowite. Zanim napiszesz, że Joshua jest najgorszy z tej trójki zdecydowanie, to polecam Ci jeszcze raz obejrzeć po kilka walk tej trójki, o ile w ogóle jakieś widziałeś, bo jeśli już kogoś można nazwać najsłabszym z tej trójki, to tylko i wyłącznie Wildera. Rzucasz niczym nie podpartymi hasłami o wykreowanej pacynce, czy, że AJ obijałby Pulevow i prime past gości. AJ wychodził do lepszych kolesi, niż DW, który właśnie oprócz wyjścia do Fury'ego(jeszcze zaraz po depresji TF, bo był przekonany, że sobie z nim wtedy łatwo poradzi) obijał całe życie właśnie 'takich Pulevow'. Kliczko był mega przygotowany do walki z AJ, nie wiem czy lepiej niż do walki z TF, ale dał świetną walkę po 1.5 roku przerwy. Będąc fanem TF, uważam, że byłoby mu znacznie trudniej z AJ niż Wilderem, przez styl Joshuy, który ciągle napiera i technicznie jest trzy ligi nad Wilderem, ale powinien to wygrać. Co do szczęki pełna zgoda, ale jeśli chodzi o psychikę, to wiesz - mimo wszystko to Fury wpadł w depresję, chociaż po niej, jak widać jest niezniszczalny i tylko go to wzmocniło. Fury to bezapelacyjny król i nr1 wagi ciężkiej, ale obecnie to chyba AJ jest drugi.
0
Panowie bardzo prosze o głosy na Barce! Musimy pokonac Kibiców Interu, ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/ !!!
0
Dawac Napoli !!! Strzelcie cos:/
0
Panie Wenger:). Pan takze jest znakomitym aktorem, co rok pan wciska kit kibicom Arsenalu, ze trofea przyjda. O dziwo oni sie nabieraja:).
Co do Busquetsa to zgadzam sie, czasem przyaktorzy, ale czy nie w kazdym klubie znalazl by sie taki:)?