0

@Kaziol47 Prosiłem o wypowiedź, w której Borek zapiera się rękami i nogami, żeby nie brać Casha do repki. Jeśli takiej nie masz, to nie marnuj czasu, bo to co wysłałeś to jest po prostu zwykła opinia.

0

@DonMatteo901 Jest jakiś filmik czy tekst Borka świadczący o tym, że zapierał się nogami i rękami, żeby nie brać Casha do repki? Prosiłbym link jakiś, bo musiałem przeoczyć

0

@Pogba A widzisz, nie patrz tylko na lajki, bo to jest oczywiste fejk konto :)

0

@JoeBlack Nie no, ale to chyba po wyborach go zbanowali, jak pamiętam.

3

@Bykunn Zgadzam się, miał okazję przed ogromną publicznością np. skrytykować dosadnie Putina i jego ludzi, a powiedział zwykłe "niech będzie pokój" i tak naprawdę ciężko zrozumieć o co mu chodziło i czy wgl zdaje sobie sprawę, że to Rosja jest agresorem. Oczywiście, nie mnie wymagać co kto ma mówić, ale jadąc taką bezpieczną dyplomacją to jak mają być inaczej odbierani "normalni Rosjanie".

18

@gumaz Przecież zrobił bardzo dobrze. Ktoś mu wrzuca jakąś kartkę, żeby załatwił koszulki. Potem ma szukać po całym mieście tego fana i mu przekazać wszystkie koszulki, bo tak sobie zażyczył jakiś gościu, cyrk. Chce koszulki to niech sobie zakupi, lub zatrzymuje tych piłkarzy, których koszulki pragnie i ich prosi. Szacunek Marc.

10

@Kusco15 W biogramie ma she/her, więc trzeba te informacje brać za pewnik. Dzięki za sprawdzone info, pora gardzić narodowcami.

3

@Messibestplayerintheworld A taki Busquets zostanie i będzie grał pierwsze skrzypce u koleżki Xaviego. Co za klub :D

2

@Momals11 Że niby Lewy miał więcej dryblingów od Salaha? Legitne :D

0

@Encore Średnio są warte takie statystyki, które liczone są w tym samym czasie co walka. Poza tym, przydałyby się statystyki runda po rundzie, bo w jednej rundzie możesz wygrać ciosami w stosunku np. 20-8 a w drugiej możesz przegrać ciosami 12-10 a runda i tak będzie liczona 10-9. Dla mnie Marian pełna kontrola w stójce, ciągłe obijanie łydki i lewy prosty. Planem Borysa było przeleżeć tę walkę, ale Marian dobrze odrobił pracę z defensywnych zapasów. U mnie było 2-2 przed ostatnią rundą, chociaż pierwsza też mogła iść w stronę Mariana, ale ostatnia runda to już pewna wygrana Ziółkowskiego. Ale to tylko moje zdanie.

0

@cules100pro Luis Enrique wybrał Karima Benzeme piłkarzem wczorajszego meczu. Rozumiem, że coś jest z nim nie tak?

0

@cules100pro Jakim kozakiem, wtf :D. Oprócz świetnego zabrania się z piłką i dobrego strzału, pamiętam go głównie z niedokładnych długich zagrań na Albę, czy z niebezpiecznej straty na kontre. Nie wiem, co było takiego niezwykłego, żeby go wyżej ocenić od choćby Araujo, czy Dembele, który jako jedyny tworzył zagrożenie pod bramką rywala, często irytując. Może to mityczne poruszanie się i granie bez piłki, no to Pedri i Busi faktycznie zawodnikami meczu :DD

0

@Janiama Pamiętam jak jakiś czas temu wyśmiał Cię praktycznie każdy, gdy twierdziłeś coś w stylu, że Seba Szymański jest lepszym piłkarzem niż Puig.

3

@tomek8756 Czarnek dzbanem roku, ale czemu chwali się tym Platforma, skoro oni są dzbanami dekady :D Oddać władzę PiS'owi i być tak marną opozycją, która nie potrafi odzyskać władzy przeciwko najgorszemu rządowi po 89, to naprawdę trzeba się wysilić :D

0

@Rewolucja123 Ty udajesz, czy naprawdę masz problemy z prostym rozumowaniem? Dalej nie podałeś żadnego meczu, gdzie FDJ zagrał słabo w 4-3-3 sam na defensywnym pomocniku. Okej, jeśli 5 to za dużo, to podaj mi 3 takie mecze, w których zagrał słaby mecz w 4-3-3 na defensywnym, albo skończ się kompromitować

0

@Rewolucja123 Bo typie, chce go zobaczyć w 4-3-3 na pozycji Busquetsa, gdzie już dawno powinien za niego grać, przecież Busquets nie zagra przed nim na '8'.

2

@Rewolucja123 Już Cię kiedyś prosiłem, podaj 5 meczy gdy FDJ zagrał sam na pivocie, bez Busquetsa i był w tych meczach słaby. Nie podałeś, a teraz myślisz, że jak zagra słabo, otoczony puigami to udowodnisz swoje śmieszne, pseudo ekperckie teorie.

1

@zadafcb Wystarczy zerknąć na opis jej profilu i można się spodziewać takich fikołków :D

0

@ProMILs Dokładnie, mieliśmy bardzo mocną prawą stronę, Pazdan i Krychowiak w swoim prime, niezły Milik. A tamten Jędrzejczyk z euro teraz byłby podstawowym lewym obrońcą w reprezentacji więc :)) Ale Nawałka i tak wykonał bardzo dobrą robotę, oprócz Euro, choćby ten świetny mecz, przegrany na wyjeździe z Niemcami, czy 2:0 u nas.

0

@fcbarcafan19 To był jedyny selekcjoner w ostatnich latach, który miał pomysł na reprezentację i jakoś to wyglądało. Zawalił jeden turniej totalnie, ale jako całokształt reprezentacja u jego wodzy na duży plus. Uważam, że jeżeli mamy brać teraz Polaka, to Nawałka czy Michniewicz nie są złymi wyborami.

1

@against_modern_football A czego niby nie można rozważać Michniewicza czy Nawałki?

0

@Azacca Tak, Borek jest charyzmatyczny. Gość jest dobrym komentatorem piłkarskim, potrafi wprowadzić emocje(przykładem Euro, mecze Danii), świetnie prowadzi gale KSW, gdzie dużo ludzi czekało na jego powrót, jest dobrym mówcą o boksie, piłce nożnej (nie tak dobrym ekspertem jak Ćwiąkała, Święcicki) ale trafia do swoich odbiorców i jest chętnie oglądany a Ty próbujesz nieudolnie udowodnić swoje racje, że Borek nie ma charyzmy po wczorajszym występie.

3

@Azacca Najpopularniejszymi, nie znaczy najlepszymi, więc co ma to do poziomu dziennikarstwa sportowego. Akurat z charyzmą Borka czy Stanowskiego nie dziwne, że są bardzo popularni.

1

Komentarz usunięty

4

@Rewolucja123 Podaj mi 5 meczy, w których grał sam na pivocie, bez Busiego i zagrał słabo w tych 5 meczach

7

@Rewolucja123 No właśnie na tej pozycji grał najlepiej w swojej dotychczasowej karierze. Niestety, w Barcelonie musi tam grać wiecznie Busi, który już dawno powinien pełnić rolę Xaviego z jego ostatniego sezonu.

0

@ElKamil To Khalidov, Soldić nie walczył jeszcze z Narkunem.

9

@macio_944 Ty naprawdę uważasz, że to tylko pisowscy fanatycy czekali pod oddziałami NBP? Słabo u Ciebie z wiedzą na ten temat

3

@tomcias10 Dokładnie, niektóre z tych wrzutek były niezłe. Swego czasu o Danim Alvesie u nas można było robić takie 2 minutowe filmiki z każdego meczu, a gość był kozakiem.

2

@DonMatteo901 To byłem ja. Posypuje głowę popiołem, miałeś rację :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?