dogie1337
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Pasowałyby idealnie pod logo Weszło :D
0
@Janiama Ciężko się z tym nie zgodzić. Idę o tezę, że ten gościu dostawałby mniej minut nawet w klubach typu Eibar, Huesca czy Elche niż u nas. On wygląda jakby się zatrzymał 10 lat temu a piłka poszła niesamowicie do przodu np. pod względem fizycznym czy taktycznym. Taki wolny elektronik w środku pola, który podaje do najbliższego, lub wszerz i tak naprawdę jest wszędzie a zarazem nigdzie i więcej z tego szkody niż pożytku.
0
@Bobo25 Naprawdę nie widzę żadnego rynsztoku w tym tekście, nawet te pozdrowienia są napisane w 'normalny' sposób. Zwykła próba przyczepienia się do czegokolwiek.
3
@Bobo25 Coo? Przecież z tego tekstu idzie wyraźnie wszystko zrozumieć. Oprócz jakichś drobnych literówek, nie widzę nic skomplikowanego w tym tekście. I też nie wygląda jakoś ubogo, jakby ktoś się nie umiał wysłowić. Bez przesady.
0
@AlicjaFCB Już przed poprzednią rundą większość żegnała Legię przed starciem z potężnym mistrzem Norwegii. Wiadomo, że Dinamo to uznana marka, klub regularnie grający w fazie grupowej LM, ale bez przesady, że Legia nie ma po co wychodzić na boisko i można ją już żegnać.
0
@forest Możliwe, że chodziło o taniec Miny, gdy strzelił karnego Urugwajowi.
0
@puyol_presidend5 Również się z Tobą nie zgodzę. Solidna obrona, bardzo dobry środek pola i mocny atak. Nie skreślałbym ich, dla mnie mają podobne szanse co Argentyna i dziwi mnie tak wysoki kurs na Urugwaj.
0
@Bykunn No tylko jak narazie to Sousa właśnie praktykuje tą Twoją taktykę z lagą na Lewego, co można choćby dostrzec po ilości dośrodkowań, czy długich piłek do Roberta:D
1
@mateusz1989VeB Daj spokój, nie przetłumaczysz. Wystarczy, że koleś mówi ładnie po angielsku, dobrze się prezentuje i to wystarczy jak widać.
0
@Bykunn No i jak widać nawet nie zapoznał dobrze tych piłkarzy. Frankowski - od zawsze prawo skrzydłowy, w meczu ze Słowacją i Hiszpanią wchodzi na '10' a w meczu ze Szwecją na ?LEWE WAHADŁO?, a po drugiej stronie na prawym skrzydle męczy się Świderski. Jóźwiak, który kompletnie nie radzi sobie w obronie ustawiany na prawym wahadle, a na ławce idealny na tą pozycję Kędziora, czy równie dobry na tą pozycję Bereszyński ustawiany na ŚO. Sousa odpalił przed euro Szymańskiego po tym jak ustawił go na PRAWE wahadło(gościa tylko z lewą nogą) i sobie tam nie poradził. Rybus daje asystę w pierwszym meczu, a poźniej nawet nie pojawia się na murawie, a słabego w meczu ze Szwecją Puchacza zastępuje Frankowski. No proszę was, chłop jak narazie nawet dobrze nie zna tych zawodników, a to nie świadczy o nim najlepiej.
2
@DonMatteo901 Dla mnie ma całkowitą rację, nie rozumiem ciągle tej bańki ochronnej na Sousie. Dostał euro, na którym się skompromitowaliśmy nie wychodząc z grupy. Jeśli zaraz nie poprawimy wyników, to stracimy szansę na mundial. Według was wtedy powinien zostać? Borek ma rację w tym momencie.
0
@Mathew86 w mojej opinii, na ten moment Zieliński >> Pedri.
1
@Janas11224 chyba sobie żartujesz z tym konkretnym oklepem. Przecież walka z Weili Zhang była splitem i mogła iść w każdą stronę. Co do tytułu, to przecież nie musi chodzić o to, że nigdy nie przegrała walki, tylko, że np. miała ciężkie sytuacje w życiu, które przezwyciężyła.
10
@DaPidejpi wytłumacz proszę, w czym i jak tu się zaorał? :D
0
@barcanawieki Czyli twierdzisz, że skoro mieliśmy 3 miejsce w 2015 roku to jesteśmy światową potęgą? To Walia jest światową potęgą, bo w 2016 roku miała półfinał euro. Nie jesteśmy już dawno potęgą w ręczną.
2
@barcanawieki w piłce ręcznej jesteśmy światową potęgą?
18
@Qexi Na tej stronie każdy kto ma światopoglądowe spojrzenie na świat bardziej prawicowe jest wsadzany do jednego worka z faszystami i homofobami co jest przykre i krzywdzące. Ale pasuje to straszliwie pod narrację lewicy, która jest ulubionym ugrupowaniem na tym serwisie i lubi szufladkować ludzi ;)
7
@Joe_Pesci Chłop ma o 0.3 i 0.5 lepszy wynik od tak wielbionych postaci jak Morawiecki czy Duda. SUKCES.
1
@Gaucho Nie czarujmy się, inteligencją to on nie grzeszy. Przewaga 18 kg, dziś może być jeszcze większa masakra :D
1
@Gaucho To Ty chyba nowy w sportach walki, bo on zawsze się tak zachowuje. Poza tym nic specjalnego.
1
@insp1re z KSW dałbym jeszcze Koziorzębskiego i Kaczmarczyka
2
@sebasek99 Oprócz piłki nożnej są programy o: F1, mma, tenisie, skokach narciarskich, boksie. Do hejt parków, czy tego programu Smokowskiego są często zapraszani sportowcy z innych dyscyplin (piłka ręczna, hokej, pływanie, siatkówka, biathlon, bardzo dużo z lekkoatletyki). Nie są to programy stałe, ale fani tych sportów dzięki kanałowi sportowemu mają szanse obejrzeć rozmowę z przedstawicielami wyżej wymienionych dyscyplin. Nie wiem z jakiego wzoru wyliczyłeś więc, że piłka nożna to 99 czy 98% kanału sportowego. Wydaje się, że Ty po prostu personalnie masz do nich wszystkich jakiś problem i czepiasz się już o rzeczy zupełnie nieistotne.
3
@SnieguPlock akurat mnie interesuje, który zawodnik Realu będzie lub nie będzie do dyspozycji na klasyk. Dla mnie tak samo jest to topowy piłkarz, haruje niesamowicie w środku, ma dobry strzał z dystansu i też świetnie potrafi podłączyć się i zaatakować z prawego skrzydła. Jeśli będą go omijały kontuzje to Real ma genialnego zawodnika na wiele lat w środku pola.
0
@pax Nudny już jesteś, Panie obiektywny.
3
@MaxiLopez_84 oho, wyczuwam jakiś powrót 'eksperta' na La Ramble. Konto dopiero co założone, 90% postów o polityce, krytyk konfederacji i oczywiście nick z Maxim Lopezem dla niepoznaki :D
1
@Chakalaka Jeśli Fijołek wygra wybory to urządzi tam III Rzeszów. Coś jeszcze?
1
@nwchades Ty naprawdę próbujesz bronić tego dzbana? :D
https://pbs.twimg.com/media/EwZVkNtXAAEoJSv?format=jpg&name=medium
8
@MESSIah16 Ale cringe xD
4
@tobiasson92 To ten co był takim kozakiem komentującym politykę a usunął szybciutko konto, po tym jak oskarżył niewinnego człowieka, na którego wylała się fala hejtu i ten oskarżony powiedział, że mu tych pomówień nie odpuści? :D
0
Komentarz usunięty