domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się, że muszą kogoś ściągnąć tylko pytanie, kto jest w stanie zastąpić marketingowo i sportowo neymara. Ja bym sobie życzył Aubameyanga albo Sterlinga, a na prawe skrzydło teraz lub za rok obowiązkowo Dembele, no i ten nieszczęsny środek pola (Erikssen, Veratti, Couthino, Alli) przy sprzedaży 2 pomocników. Chyba, że tener zmieni ustawienie na 4-4-2 lub 3-5-2 i wtedy zmienią się nasze priorytety
1
Skoro wagner ribeiro jest agentem neymara to za co ojcu mamy placic
2
Z przed dwoch lat. czas szybko leci ale stwierdzenie trafne
0
- Halo Barcelona
- Tak slucham
- To ile za tego neymara?
- 222
- dobrze juz robie przelew.
O tak to powinno wygladac
2
Dzisiaj mam trening o 19 i az sie boje isc bo jest podejrzenie ze spotkam tam neymara z jego ojcem
1
Wroci jak syn marnotrawny z podkulonym ogonem i barto uczte zrobi na jego czesc
0
Tak ja wiem po to jest redakcja zeby podawac artykuly zwiazane z Barcelona ale juz to jest meczace a caly zabieg z tym oczekiwaniem jest chyba po to by zrobic napiecie, podniesc zainteresowanie, wywyzszyc medialnie neymara jak sie tylko da a pozniej zarobic jak najwiecej na nim
0
Tak ale bez przesady. W piatek pisali: neymar w poniedzialek lub wtorek w psg, w sobote, badania medyczne neymara w katarze, dzisiaj ze neymar we wtorek w psg. Najdrozszy bedzie przez jakis czas
27
Droga redakcjo prosze nie dodajcie wiecej artykulow o neymarze po za: oficjalnie zostaje/odchodzi bo chyba jest tez swiat po za nim
0
Byc moze tylko problem w tym ze the reds mysla ze bedziemy miec kase i chca wydrzec jak najwiecej. Ciekawe czy faktycznie neymar czeka na rodaka czy ma to byc zastepstwo bo jesli tak to juz lepiej aubameyoung, hazard, dembele
6
Na miejscu zarzadu zgodzil bym sie na negocjacje z psg. 221 + zapos w umowie antyreal lub 180+ Veratti i zapis + 50 mln zmiennych za zlota pilke
0
Na miejscu zarzadu zgodzil bym sie na negocjacje np. 221 lub 223 i zapis w umowie antyreal albo 180 + Veratti i zapis w umowie antyreal, plus zmienne np 50 mln w przypadku zlotej pilki
0
Barty pisal, ze kluby zbudowane na pieniadzu nie maja wiekszych szans na zdobycie LM. A takie kluby istnieja od 15 lat mniej wiecej
0
Ze wszystkim sie zgadzam ale pilka po naszej stronie i mozemy spokojnie wolac 180-200 mln + Veratti. Wartosc rynkowa Verattiego to jakies 70-80 mln. Wiec 180 + 70=250 czyli 50 mniej niz musieli by wydac, tylko pozbyli by sie najlepszegi zawodnika ale cos za cos
0
A co myslisz, ze nie badaja rynku?
2
Nie chce mi sie liczyc ale jestem ciekawy ile bylo juz wiadomosci o tym transferze. Ostatnio po 3-5 na dzien, kazdego juz to meczy
0
jeszcze nie odszedl, spokojnie
0
to pokazuje priorytety, tu trofea i kasa tez nie mala, klub z tradycja, caly czas w czolowce najlepszych klubow na swiecie a tam tylko kasa, tyle, ze wieksza, klub dofinansowany za rope, sztuczny jak dla mnie
0
on idzie za kasa tak samo Polak
0
nie kazdy, ja to porownuje do pracy Polaka za granica. Jedzie tam zarabiac pieniadze a w domu zostawia rodzine (tutaj rodzina to trofea) i nie jest do konca szczesliwy bo czegos mu brakuje, tylko kasa sie zgadza
1
Jesli pojdzie to trudno, ale nie powinnismy w zaden sposob ulatwiac transferu psg i powinnismy dozyc do tego zeby transfer kosztowal ich te 300 mln, chyba ze 180-200 + Vetatti, a na miejsce Neymara Hazard, Alexis, Sterling (wiem, ze to Anglik ale nie prezentuje angielskiego stylu + swietna technika, umiejetnosc gry kombinacyjnej) Dembele, Aubameyang - oni w pierwszej kolejnosci powinni zostac sprowadzeni na lewe skrzydlo, jesli sie nie uda z nimi to Coman, Bernardo Silva, Pedro, Willian, Lemar. Wiem, ze duzo nazwisk ale skauci maja podobna liste
0
Ja boje sie ze beda z neymarem szukac sie pod bramka na sile zamiast oddac strzal lub podac do lepiej ustawionego messiego lub suareza co bylo juz widac w minionym sezonie u naszej ofensywnej trojki. Zamiast strzelac to zaczeli kombinowac, niekiedy bylo az nad to altruizmu. Teraz moze byc jeszcze gorzej
0
Denis suarez? Dzisiaj przekonalem sie, ze nie warto go trzymac. Na jego pozycje mamy co najmniej 3 zawodnikow: iniesta alenia denis a alenia dzisiaj zjadal suareza
0
? Do mnie pijesz?
0
Juz widac reke valverde po 2 minutach. Natychmiastowy powrot do obrony wszystkich zawodnikow. To tak na goraco ode mnie
0
Jak tu nie kochac tego klubu. Poprostu najlepsi na swiecie ever
0
Nie wiem nie bylo mnie tam ale w prasie pojawilo sie jego nazwisko jako potencjalne wzmocnienie ktorego domaga sie messi. Mnie jego osoba tez srednio przekonuje ale ciezko o zawodnika na ta pozycje
0
A co do pomocnikow to wiem ze mamy nadmiar ale zadnego ktory potrafi kreowac gre po za iniesta ale wiadomo lata.
0
Messi sie dopominal tego transferu a wiadomo ze trzeba nam pomocnika ktory potrafi dograc pilke a takich malo na rynku niestety. Wiem ze to anglik ale stylem nie przypominajacy anglika
0
Musieli wymoc na zarzadzie sprowadzenie couthinio lub alliiego. Pilkarze wiedza ze brakuje kreatywnego pomocnika i musieli cos ustalic z zarzadem zeby zapewnic neymara ze zespol bedzie dostatecznie wzmocniony a o te dwa nazwiska najbardziej walczylo msn bo veratti niestety odpada