0

W tv to jest na którymś programie?

0

Na jakim kanale to jest?

0

do mnie nie przemawia

2

kiepski ten twój suchar

0

Zgadzam się, nie jego wina, że przeciwnik zagęszcza maksymalnie pole gdzie wtedy może podać do boku do Alby albo wycofać do Busquetsa. Widać też po Messim i Suarezie, że nie liczą na jego podania i grę (jak się uda to fajnie a jak nie to trudno przecież to nie Iniesta)

0

Jak myślicie kiedy i kto przyjdzie na miejsce Luisa Suareza? Moim faworytem jest Gabriel Jesus.

0

Przecież wiadomo, że nie zasłużył. Po prostu strzelał kiedy miał strzelać i był w tym miejscu co miał być, ot jego cały geniusz. Mało kreatywności, mało udziału w grze. Cała drużyna go zawiozła po ZP, on sam niewiele zrobił jak na najlepszego piłkarza świata (dla mnie jest po za pierwsza 10)

0

Przez to mój post.

0

Mi się wydaje, że ten szwajcarski ogórek chciał by trafić właśnie na nas a to ze względu na niesamowitą przygodę i jeśli mają odpaść to właśnie po dwumeczu z najlepszymi.

0

Podaj jeszcze przeciwników realu jeśli to nie problem.

2

No nie do końca. 2 tygodnie temu Rabiej i Petru mówili, że Rabiej na pewno będzie startował na Prezydenta Warszawy a teraz już zapomnieli o tym co mówili i poparli Trzaskowskiego z PEŁO

0

Oby tak było jak piszą. Ja bym jednak wolał wypożyczenie za 10 mln z opcją pierwokupu za 35 mln.

0

Tego z Celticu? Bardzo chciał bym go zobaczyć u nas.

2

Ja bym się postarał o Moussę Dembele z Celticu albo Adamę Diakhaby z Monaco. Młodzi, dobrze znają się z Ousmane, stylem trochę przypominający Eto'o.

0

Stawiam wszystko co mam na Messiego

0

ha ha tez tam bede

0

A niech tam mogą wygrać i 5-0, pojadą na reprezentacje z myślą o zażegnanym kryzysie a ze zmotywowanym Atletico różnie może być, bo póki co Zidane nie ma pomysłu na drużynę a z walczącymi i "gryzącymi trawę" średnio im idzie w tym sezonie.

0

Ciekawe jakimi względami kierowali się w Realu sprzedając Moratę i zostawiając Benzemę bo na pewno nie sportowymi?

0

Tak wiem ale nie będę wymieniał wszystkich klubów z takim finansowaniem, podałem tylko przykłady i napisałem, że mi się to nie podoba. PSG robi co chce na rynku a gdyby nie szejk to gdzie by byli?

3

Ja tam mu nie kibicuję, zresztą cieszą mnie porażki takich klubów jak Man City, Psg tzn kupionych przez jakiegoś szejka, oligarchę czy kogo tam.

0

Martial albo Hazard inaczej być nie może.

1

Szkoda pierwszych dziesięciu minut meczu. Mogło być 3-0 i praktycznie po meczu.

6

Wolę żebyśmy grali taki dramat wygrywając praktycznie wszystko a nie cztery mecze 5 - 0 i dwa przegrać, z tego powodu, że Valverde ma plan na ten sezon i wie, że nie można tracić punktów. Po drodze mamy styczeń i trener chce zmian w składzie, po prostu wie, że ma niekompletny skład i po tym pokażemy błysk.

0

https://www.instagram.com/p/BZoE9icheAe/?taken-by=o.dembele7 na ty zdj jest dwóch Dembele? Bo nie mam pewności czy to Moussa

0

Mam taką nadzieję.

0

Jest jeszcze fajny chłopak Xavi Simons, on ma jakieś 15 lat i myślę, że powinni zrobić wszystko żeby nie przeszedł do innego klubu po ukończeniu 16 lat.

0

Za Weigla będzie Goretzka, z Coutinho też nie wiadomo, może Lemar będzie.

0

Zdecydowanie, podpisanie takiej umowy byłoby dla nas strzałem w kolano, za 40 lat otrzymać 13 mln za nazwę stadionu to śmiesznie brzmi.

0

Arnaiz lewa, Deulofeu prawa.

0

Semedo, Paulinho, Alcacer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?