domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tv to jest na którymś programie?
0
Na jakim kanale to jest?
0
do mnie nie przemawia
2
kiepski ten twój suchar
0
Zgadzam się, nie jego wina, że przeciwnik zagęszcza maksymalnie pole gdzie wtedy może podać do boku do Alby albo wycofać do Busquetsa. Widać też po Messim i Suarezie, że nie liczą na jego podania i grę (jak się uda to fajnie a jak nie to trudno przecież to nie Iniesta)
0
Jak myślicie kiedy i kto przyjdzie na miejsce Luisa Suareza? Moim faworytem jest Gabriel Jesus.
0
Przecież wiadomo, że nie zasłużył. Po prostu strzelał kiedy miał strzelać i był w tym miejscu co miał być, ot jego cały geniusz. Mało kreatywności, mało udziału w grze. Cała drużyna go zawiozła po ZP, on sam niewiele zrobił jak na najlepszego piłkarza świata (dla mnie jest po za pierwsza 10)
0
Przez to mój post.
0
Mi się wydaje, że ten szwajcarski ogórek chciał by trafić właśnie na nas a to ze względu na niesamowitą przygodę i jeśli mają odpaść to właśnie po dwumeczu z najlepszymi.
0
Podaj jeszcze przeciwników realu jeśli to nie problem.
2
No nie do końca. 2 tygodnie temu Rabiej i Petru mówili, że Rabiej na pewno będzie startował na Prezydenta Warszawy a teraz już zapomnieli o tym co mówili i poparli Trzaskowskiego z PEŁO
0
Oby tak było jak piszą. Ja bym jednak wolał wypożyczenie za 10 mln z opcją pierwokupu za 35 mln.
0
Tego z Celticu? Bardzo chciał bym go zobaczyć u nas.
2
Ja bym się postarał o Moussę Dembele z Celticu albo Adamę Diakhaby z Monaco. Młodzi, dobrze znają się z Ousmane, stylem trochę przypominający Eto'o.
0
Stawiam wszystko co mam na Messiego
0
ha ha tez tam bede
0
A niech tam mogą wygrać i 5-0, pojadą na reprezentacje z myślą o zażegnanym kryzysie a ze zmotywowanym Atletico różnie może być, bo póki co Zidane nie ma pomysłu na drużynę a z walczącymi i "gryzącymi trawę" średnio im idzie w tym sezonie.
0
Ciekawe jakimi względami kierowali się w Realu sprzedając Moratę i zostawiając Benzemę bo na pewno nie sportowymi?
0
Tak wiem ale nie będę wymieniał wszystkich klubów z takim finansowaniem, podałem tylko przykłady i napisałem, że mi się to nie podoba. PSG robi co chce na rynku a gdyby nie szejk to gdzie by byli?
3
Ja tam mu nie kibicuję, zresztą cieszą mnie porażki takich klubów jak Man City, Psg tzn kupionych przez jakiegoś szejka, oligarchę czy kogo tam.
0
Martial albo Hazard inaczej być nie może.
1
Szkoda pierwszych dziesięciu minut meczu. Mogło być 3-0 i praktycznie po meczu.
6
Wolę żebyśmy grali taki dramat wygrywając praktycznie wszystko a nie cztery mecze 5 - 0 i dwa przegrać, z tego powodu, że Valverde ma plan na ten sezon i wie, że nie można tracić punktów. Po drodze mamy styczeń i trener chce zmian w składzie, po prostu wie, że ma niekompletny skład i po tym pokażemy błysk.
0
https://www.instagram.com/p/BZoE9icheAe/?taken-by=o.dembele7 na ty zdj jest dwóch Dembele? Bo nie mam pewności czy to Moussa
0
Mam taką nadzieję.
0
Jest jeszcze fajny chłopak Xavi Simons, on ma jakieś 15 lat i myślę, że powinni zrobić wszystko żeby nie przeszedł do innego klubu po ukończeniu 16 lat.
0
Za Weigla będzie Goretzka, z Coutinho też nie wiadomo, może Lemar będzie.
0
Zdecydowanie, podpisanie takiej umowy byłoby dla nas strzałem w kolano, za 40 lat otrzymać 13 mln za nazwę stadionu to śmiesznie brzmi.
0
Arnaiz lewa, Deulofeu prawa.
0
Semedo, Paulinho, Alcacer