domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kto od kogo ściąga.
0
Na jego koncie (nie wiem czy oficjalnym) jest, że będzie dostępny dla trenera 11 lutego, czyli mecz z Getafe z tego co pamiętam.
0
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, Światło między oceanami
1
Zgadzam się, że te minuty mogą niepokoić ale Messi wiadomo ile robi kilometrów podczas meczu i odstaje od reszty. Bardziej mogą niepokoić minuty pozostałych.
0
Urbany Hostel, nie jest źle.
0
Oni piszą o Denisie. Spokojnie.
0
Widać gołym okiem, że Ivan czyta komentarze na La Rambli i udziela się bardziej w ofensywie.
0
Lubię gościa tym bardziej, że sam gram na podobnej pozycji i zapier..lam na cały zespół a inni strzelają.
0
Mówisz o Denisie?
23
Ostatnie mecze pokazują, że drużyny grające przeciwko nam grają bardziej żeby z nami nie przegrać niż z nami wygrać. Takie odnoszę wrażenie.
1
Moze chodzi o jakies limity FFP i przez to kombinuja a pozniej dadza mu wyrownanie w postaci premii.
1
Z tego co mi wiadomo to jeszcze nie odpadli. W dodatku po pierwszym meczu z realem byli w gorszej sytuacji.
0
Odnośnie wychowanków którzy odeszli przed 20 rokiem życia. Który zrobił karierę na miarę ponownego przyjścia do nas? Przychodzi mi do głowy Fabregas, który już wrócił, Bellerin, Icardi, nie wiem jak Grimaldo. Jest jeszcze jakiś?
0
Nic nie ćpam a i Tobie radzę przestać.
2
A co media mają podawać, skoro duża większość mediów jest żydowska czy to u nas czy w USA, Niemczech Anglii. Warto również poczytać o masonerii.
4
To miałem właśnie na myśli. Tak jak Lionello ;)
2
Barca B chce się utrzymać w Segunda i może jest on potrzebny Gerardowi w tym.
3
No syn Busquetsa, tak jak kolega Lionello napisał.
0
Asy bez kasy. Polecam
0
Jeden z gorszych. To, że to Messi nie znaczy, że nie można narzekać na jego grę.
0
Wiem, też oglądałem. Dużo miał niedokładnych podań, mimo wszystko kiepski drybling. Mógł mieć gorszy dzień i Alaves się ustawiało na niego. Gdyby np Dembele tak grał to każdy by go jechał. Dla mnie poprostu zagrał dzisiaj kiepsko ale to tylko człowiek i dobrze, że dzisiaj tak się skończyło.
0
Karnego nie było jeżeli patrzymy na przepisy ale każdy widzi co innego dlatego jeśli chodzi o jutrzejszy przegląd prasy to stolica będzie miała ból d...py.
2
Brawo dla Alaves, przez błąd sędziego przy golu Messiego mogło być różnie. Dla mnie najgorszy dzisiaj Paulinho i niestety Messi. To jest moja opinia rzecz jasna.
0
Kibicuję im z całego serca ze względów sportowych a czy zajmują się polityką i jakie mają poglądy nie za bardzo mnie interesuje.
0
Komentarz usunięty
5
Co Ci nie pasuje u prezydenta? Chyba najlepszy prezydent po 90 roku. Komor to była dopiero kompromitacja, albo alko Kwas czy też Bolek Wałęsa.
1
Zamiast Maradony u mnie jest Ronaldinho plus Małysz, Stoch i Anita Włodarczyk.
1
Ja miałem tak samo. Pierwszy idol w tenisie to Sampras i później Federer.
0
Tylko idiota się z Toba nie zgodzi.
0
Tak mi się wydaję, że w lecie pora pożegnać się z Vermaelenem. Trzeba szukać konkretnego gościa, takiego jak on, chodzi mi o grę, jak nie Inigo to nie wiem, Manolas?