domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
M jak miłość. Szczególnie odcinek z kartonami łapie za serce.
4
Świetny filmik na te czasy. Jeśli komuś nie szkoda trzech i pół minuty warto obejrzeć. https://niezlomni.com/mnie-nikt-nie-przeprasza-klip-respectus-w-odpowiedzi-na-ataki-na-polske/
0
Po Atletico mamy 6 dni do kolejnego meczu ligowego, zastanawiające będzie jeśli Leo, Rakitic, Busi, Umtiti, Pique nie odpoczną z Espanyolem.
0
Coś jest ewidentnie na rzeczy bo grał z bandażem. Mi chodzi o to jaki to każdy mądry przed meczem.
1
Teraz wielu użytkowników zadaje pytanie: czemu nie ma Miny; a jak by popełnił błąd to by pisali, że jeszcze nie gotowy i jego czas nadejdzie. Zaufajmy Ernesto, chyba wie co robi.
0
Mnie tam zawsze bardziej cieszy porażka realu, czasem nawet nie wiem jaki był wynik espanyolu, ale real teraz łapie formę i pewnie wygra a i tak będą gadać, że papugi się podłożyły.
0
Wychodzi na to, że obaj mamy rację, bo nawet jak się kiwam, robię zwody to piłka jest w ruchu, czyli ją prowadzę.
0
Trenerski uefa b
0
Na kursie uczono mnie, że drybling to prowadzenie piłki pod presją przeciwnika. A tutaj mylą to chyba ze zwodami lub zwykłymi kiwkami.
1
"Hubal", podobno świetny film a ja go jeszcze nie obejrzałem, tym bardziej, że teraz nic ciekawego nie ma do oglądnięcia bo "Pokłosie", "Botoks" to dno.
1
Ja reklamowałem u nich korki nike. Stwierdzili, że nie mogą mi dać nowych i z 2 czy 3 razy mi je skleili aż w końcu dałem sobie z tym spokój i kupiłem nowe.
0
Perfect z tych dwóch a tak to nr 1 Dżem.
0
Chodziło mi o podobną kare nie konkretnie 2 minuty.
0
Dokładnie. Jest kilka rzeczy, które powinni wprowadzić w piłce nożnej. Te kary dwu minutowe też by sie przydały za jakieś symulki czy pyskówki.
3
Kasa klasa!!! Brawo Vive. Tak swoją drogą fajne w szczypiorniaku jest to, że po gwizdku zawodnik ma piłkę położyć na ziemi.
0
I wszystko już wiem, dzięki za odpowiedź.
0
O co chodzi z tą zmianą polityki transferowej przez Bartka?
0
Ja tam nie słucham tego, ale na którym miejscu jest Magik?
12
Zarząd ma na to jakiś wpływ?
0
Jak obecnie oceniacie zarząd, po tych wszystkich zawirowaniach i transferach? Wydaję mi się, że stanęli na wysokości zadania, sprowadzili kogo trzeba, przedłużyli kontrakty najważniejszych jednocześnie podwyższając klauzule, chociaż to chyba normalne, do aktualnej sytuacji na rynku i jeszcze umowa z Beko na 19 mln za sezon.
0
Brakuje u nas gry z kontry jak to było za Enrique w pierwszym sezonie. Bez sensowne spowalnianie akcji gdy można szybko przejść w ich pole karne.
0
Mi się wydaje, że z mądrą osobą można się dogadać. Chciałem się dowiedzieć jak np. prowadzić rozmowę, jakich argumentów używać. Jak się nie da to będę z nim inaczej rozmawiał. A skrócenie umowy doradziła mi jego księgowa a on sam grymasi i mu to nie pasuje więc się nie wymądrzaj jak nie znasz sprawy.
0
Pracujesz w tej samej firmie, że tak piszesz? Coś od firmy też się chyba należy. Pracuję w swojej odzieży, rękawiczkach, jak przyjeżdża szef to tylko słychać mało i mało. Możesz iść pracować 8 godzin na mrozie i wtedy napisz czy fajnie.
0
Zależy mi na takim czymś bo mogę iść do inspekcji pracy czy czegoś tam jeszcze ale nie chce robić problemu i chcę się rozstać tak żeby każdy był zadowolony.
0
Witam, zna się ktoś na kodeksie pracy? Pracuję w budowlance
i chciałem skrócić umowę z końca października na koniec lutego a szef robi problemy i mówi mi żebym sam się zwolnił. Zależy mi na końcu umowy bez zwalniania się. Ktoś coś poradzi?
8
A opozycja co robi teraz, żeby walczyć o głosy oprócz ośmieszania się?
1
Dlaczego niestety?
0
Ale po skoku Wellingera już była nerwówka?
0
Pewnie sędzia z Hiszpanii ich wspomagał.
0
Ja tam nie narzekam bo ja bym chyba podobnie komentował, tylko przed 22 by nie dopuścili moich komentarzy.