1

Ile czasu mija od 1a do 3a? Jest sens wstawiać materiał do lodówki?

0

Ja tak mam za każdym razem gdy idę na grilla, imprezę do znajomych. Oni cały czas tylko disco polo słuchają a mnie kur...ca bierze.

0

Ja również wszystkie mecze obejrzałem.

4

Miałem również pisać, że jeżeli jedna drużyna wygrała ligę i puchar to z urzędu powinni dostać superpuchar. A i ewentualny jeden mecz to dobre rozwiązanie na przyszłość.

0

Oj podpadniesz niektórym myślącym inaczej.

0

A jest coś prawdą co napisałeś?

0

Przestań dodawać takie głupie i obrażające mnie komentarze.

1

No tak ale cały szpital cieszy się złą sławą bo zabijali noworodki czy nawet płody dla zdrowych organów.

1

Kto podsyca antyimigranckie nastroje i jest głuchy na cierpienie?

1

A daj ta spokój

0

Cieszę się, że mniej jest już tych disco polo.

0

Też ciekawie.

0

Rzeszów i okolice

0

No to sezon koncertowy zapowiada się super : Strachy na Lachy, Kult, Farben Lehre, Dżem, Happysad, KSU.

0

Dzisiaj jest kiepsko ale bedzie jeszcze gorzej podczas oficjalnego pożegnania.

1

Szkoda, że teraz doszli do tego bo w styczniu można było siąść do rozmów z Goretzką.

1

Skończone.

0

Ile ten Puig ma wzrostu?

0

I ta słynna kurtka z zamkiem.

0

Pamiętam jak Messi mówił, że jak Barcelona nie będzie mogła wygrać meczu to on sam mecz dla niej wygra i wtedy pyknął 4 brameczki.

0

Mówiło się o Jardimie z Monaco.

3

Ale jak by była odwrotna sytuacja to by gadał, że mimo wszystko tradycję trzeba podtrzymywać.

0

Pamiętaj, że każdego pedała czy lesbijkę urodziła normalna kobieta.

0

A kolega kibic Romy mówił kiedyś, że nie cierpi realu. Pytam dlaczego a on "za krzywe ryje".

0

Tak na dobrą sprawę to kto miałby przyjść w miejsce Ernesto? Jardim?

1

Widać też brak zrozumienia u zawodników pierwszego składu i rezerw. Messi mało podaje np. do Semedo, wczoraj Denis nie był wspierany przez Albę w ataku tak jak to jest z Iniestą. Dembele też wydaje się chwilami osamotniony.

49

Ten Mina ma się dostosować do europejskiej piłki czy powietrza bo nie kumam. Jak ma sie dostosować do europejskiego powietrza to rozumiem, że nie gra. Chyba że też chodzi o dostosowanie się do europejskiej piłki chodzi o piłkę (to kopane podczas meczu) a nie styl bo jak inaczej ma się dostosować jak nie bierze w tym udziału (mecze).

0

Powodzenia

0

Gdzieś mi umknęło, nie musiałeś komentować bo jak bym widział to bym nie pytał.

0

Były już powołania na mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?