0

Przed obiadem maja przeczytać te książkę zamiast modlitwy?

11

Wszystko ok tylko jak zobaczyłem Inieste z Ramosem to ciśnienie mi skoczyło, tak hipokryty nie trawie.

1

Wczoraj gdzieś czytalem, że aż 9 zawodników jest na wylocie w tym Martial.

2

Co to za chłop jak nawet nie por...cha i się dziećmi chwali.

0

Skład mamy git, tylko trzeba myśleć kto odejdzie w pierwszej kolejności i trzeba szukać godnego następcy. Taka moja dwójka to Luis Suarez i Gerard Pique. Mówi się o Griezmannie a dla Pique za 2 czy 3 lata może ten De Light, Upamecano, Cuenca. Arthur przychodzi z myślą o zastępstwie dla Rakiticia. Tak ja to widzę.

0

Zielony.

1

Nie wkurzył byś się gdyby koleś grający g...no w pierwszej rundzie pod koniec sezonu wyskakuje ze swoimi egoistycznymi i narcystycznymi ambicjami.

13

Na pewno by nie zaszkodziło.

12

krystian założył się z kolegami, że zdobędzie koronę króla strzelców gdy przewaga Messiego wynosiła 11 bramek. Gdyby u mnie w zespole tak najlepszy napastnik powiedział to bym wstał i dał mu w ryj i spytał gdzie byłeś kiedy trzeba było zdobywać punkty.

0

Liczę na niego. Połączenie Messiego, Iniesty, Xaviego.

6

Statystyki na korzyść Messiego. Jednak teraz cristiano jest tylko lisem pola karnego a Messi kreatorem, dryblerem, asystentem i snajperem.

1

Ale po co on nam skoro jest Rakitic. Jakoś nie widzę obecnie kogoś lepszego na tę pozycję.

0

A tak mój błąd. Pomyliło mi się ze zwykłym PŚ.

0

Czyli Kamil w dwóch seriach skacze jako ostatni?

0

System niedopracowany wg mnie, takie uśrednianie jest złe. Np. wiatr z tyłu w początkowej fazie nie daje odlecieć i już nie ma znaczenia, że na dole wiatr jest pod narty a uśrednione wskaźniki dają +/- 2 pkt.

0

Slade, już znalazłem.

0

Kojarzy ktoś kapelę amerykańską albo brytyjską, której dzisiaj przypada jak 45 czy 50 rocznica? Występują/występowali w niej goście w kapeluszach a wokalista ma fajną chrypę.

0

Jaka muzyka, piosenki was motywuje do działania. Na mnie pozytywnie działa Sunrise Avenue.

0

Nie wiem już gdzie ale pojawiła się informacja o możliwym transferze Verattiego. Jak by jedno z drugim połączyć to ma sens. Z drugiej strony marca to marca.

0

szukaj u kogoś innego, ja przy 60 % zniżki w sierpniu płaciłem 420 zł, citroen c5, 1.8 B+G, 2002r.

0

Lubię jego cięte riposty i bezpośredni sposób wypowiadania się.

0

Dlaczego wojnę domową? Po prostu nie komentuję opinii innych, każdy myśli swoje.

1

Jaki jest wasz ulubiony polityk i ewentualnie dlaczego? Wiem, że temat trudny ale jestem ciekaw waszych wyborów. Tylko żeby było bez kłótni. Ja stawiam na Dominika Tarczyńskiego.

0

Jechałeś z grupą czy samodzielnie?

3

Zdecydowanie Ramos, cham i hipokryta.

0

Za Prezydentem Paweł Fajdek?

1

Dzisiaj g...wno grali akurat.

0

real słaby psg jeszcze słabsze

0

O widzisz, czyli liczy się miejsce faulu.

0

Czerwień dla bramkarza za niesportowe zachowanie i rzut sędziowski chyba. Innego rozwiązania nie widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?