domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przed obiadem maja przeczytać te książkę zamiast modlitwy?
11
Wszystko ok tylko jak zobaczyłem Inieste z Ramosem to ciśnienie mi skoczyło, tak hipokryty nie trawie.
1
Wczoraj gdzieś czytalem, że aż 9 zawodników jest na wylocie w tym Martial.
2
Co to za chłop jak nawet nie por...cha i się dziećmi chwali.
0
Skład mamy git, tylko trzeba myśleć kto odejdzie w pierwszej kolejności i trzeba szukać godnego następcy. Taka moja dwójka to Luis Suarez i Gerard Pique. Mówi się o Griezmannie a dla Pique za 2 czy 3 lata może ten De Light, Upamecano, Cuenca. Arthur przychodzi z myślą o zastępstwie dla Rakiticia. Tak ja to widzę.
0
Zielony.
1
Nie wkurzył byś się gdyby koleś grający g...no w pierwszej rundzie pod koniec sezonu wyskakuje ze swoimi egoistycznymi i narcystycznymi ambicjami.
13
Na pewno by nie zaszkodziło.
12
krystian założył się z kolegami, że zdobędzie koronę króla strzelców gdy przewaga Messiego wynosiła 11 bramek. Gdyby u mnie w zespole tak najlepszy napastnik powiedział to bym wstał i dał mu w ryj i spytał gdzie byłeś kiedy trzeba było zdobywać punkty.
0
Liczę na niego. Połączenie Messiego, Iniesty, Xaviego.
6
Statystyki na korzyść Messiego. Jednak teraz cristiano jest tylko lisem pola karnego a Messi kreatorem, dryblerem, asystentem i snajperem.
1
Ale po co on nam skoro jest Rakitic. Jakoś nie widzę obecnie kogoś lepszego na tę pozycję.
0
A tak mój błąd. Pomyliło mi się ze zwykłym PŚ.
0
Czyli Kamil w dwóch seriach skacze jako ostatni?
0
System niedopracowany wg mnie, takie uśrednianie jest złe. Np. wiatr z tyłu w początkowej fazie nie daje odlecieć i już nie ma znaczenia, że na dole wiatr jest pod narty a uśrednione wskaźniki dają +/- 2 pkt.
0
Slade, już znalazłem.
0
Kojarzy ktoś kapelę amerykańską albo brytyjską, której dzisiaj przypada jak 45 czy 50 rocznica? Występują/występowali w niej goście w kapeluszach a wokalista ma fajną chrypę.
0
Jaka muzyka, piosenki was motywuje do działania. Na mnie pozytywnie działa Sunrise Avenue.
0
Nie wiem już gdzie ale pojawiła się informacja o możliwym transferze Verattiego. Jak by jedno z drugim połączyć to ma sens. Z drugiej strony marca to marca.
0
szukaj u kogoś innego, ja przy 60 % zniżki w sierpniu płaciłem 420 zł, citroen c5, 1.8 B+G, 2002r.
0
Lubię jego cięte riposty i bezpośredni sposób wypowiadania się.
0
Dlaczego wojnę domową? Po prostu nie komentuję opinii innych, każdy myśli swoje.
1
Jaki jest wasz ulubiony polityk i ewentualnie dlaczego? Wiem, że temat trudny ale jestem ciekaw waszych wyborów. Tylko żeby było bez kłótni. Ja stawiam na Dominika Tarczyńskiego.
0
Jechałeś z grupą czy samodzielnie?
3
Zdecydowanie Ramos, cham i hipokryta.
0
Za Prezydentem Paweł Fajdek?
1
Dzisiaj g...wno grali akurat.
0
real słaby psg jeszcze słabsze
0
O widzisz, czyli liczy się miejsce faulu.
0
Czerwień dla bramkarza za niesportowe zachowanie i rzut sędziowski chyba. Innego rozwiązania nie widzę.