0

Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.

0

Więckiewicz, Jakubik, Dziędziel.

3

Przede wszystkim wszystkiego najlepszego. Oczywiście to będzie Twój wybór ale mi się bardziej pierwsze zdj podoba.

1

To co piszesz ma sens. Zobaczymy w środę a tymczasem jutro trzeba trzymać kciuki. Pozdrawiam.

0

No właśnie a przez rok powinien już chyba dobrze gadać, to samo pewnie z hiszpańskim będzie a to by mu dużo grę ułatwiło.

0

Wie ktoś czy Dembele nauczył się języka niemieckiego grając w Borussi?

1

Jeśli drugi mecz nie jest powołany, aż tak by go oszczędzał?

0

Coś czuję, że jutro będziemy kończyć mecz takim składem jakim będziemy zaczynać mecz z Chelsea, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Ernesta.

0

Szczerość, humor, bezpośredniość. Fajnie się czyta jego konferencję a niektóre odpowiedzi czasami mnie po prostu zaskakują.

0

Chodzi Ci o ten konkretny obrazek? Ja tam bym wolał takie obrazki bez Gomesa.

3

My to mamy przej...ne bo z nami nikt nie będzie grał otwartej piłki tylko obrona w polu karnym i pomoc zaraz przed i może jakaś kontra. Prawie wszyscy którzy z nami grają bardziej myślą żeby gola nie stracić niż strzelić.

0

Czasem przez pomyłkę się zdarzy im dobrze zagwizdac ;)

0

Przy dobrej decyzji sędziego też?

5

Jeśli Pique zostanie ukarany to zarząd powinien napisać kilkadziesiąt odwołań z przykładami takich samych cieszynek a piłkarze powinni udowodnić, że jesteśmy najlepsi na boisku, przy okazji bijąc brawo i się uśmiechając sędziemu po każdej decyzji sędziego, nie ważne jaka by ona nie była.

16

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja mam nc+ i dokupione pakiety eleven i canala+. Płacę 88.

0

Pidżama Porno, Strachy na Lachy. Taka spokojna nie jest ale na mnie dobrze wpływa

11

Ciekawe jaką minę ma teraz Mina.

1

Strzelił gola więc jest rozgrzeszony.

0

Super, wielkie dzięki.

0

Gdzie to można obejrzeć?

0

Tak działa. A co tam?

0

Prasa w Hiszpanii strajkuje? Macie jakieś info?

3

Tylko mi tam nie pisać z kogo jesteście najbardziej zadowoleni bo jak biali wejdą na naszą stronę to w lecie ich wywalą.

2

Jak bym oglądał to bym nie pytał.

0

Przez to pytam bo na transfermarkt.pl jest 16 mln Max i 14 Arthur ale nie wiem jak oni to wyceniają. A w akcji ani jednego ani drugiego nie widziałem.

0

Max Meyer kontrakt ma do końca sezonu. Warto zwrócić na niego uwagę, bo pozycja chyba podobna do Arthura?

0

Może chcieli go udusić za to co zrobił ;) Fajnie się takie coś ogląda, ciekawe jak by to wyglądało w El Clasico, oczywiście mowa o pierwszej drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?