domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.
0
Więckiewicz, Jakubik, Dziędziel.
3
Przede wszystkim wszystkiego najlepszego. Oczywiście to będzie Twój wybór ale mi się bardziej pierwsze zdj podoba.
1
To co piszesz ma sens. Zobaczymy w środę a tymczasem jutro trzeba trzymać kciuki. Pozdrawiam.
0
No właśnie a przez rok powinien już chyba dobrze gadać, to samo pewnie z hiszpańskim będzie a to by mu dużo grę ułatwiło.
0
Wie ktoś czy Dembele nauczył się języka niemieckiego grając w Borussi?
1
Jeśli drugi mecz nie jest powołany, aż tak by go oszczędzał?
0
Coś czuję, że jutro będziemy kończyć mecz takim składem jakim będziemy zaczynać mecz z Chelsea, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Ernesta.
0
Szczerość, humor, bezpośredniość. Fajnie się czyta jego konferencję a niektóre odpowiedzi czasami mnie po prostu zaskakują.
0
Chodzi Ci o ten konkretny obrazek? Ja tam bym wolał takie obrazki bez Gomesa.
3
My to mamy przej...ne bo z nami nikt nie będzie grał otwartej piłki tylko obrona w polu karnym i pomoc zaraz przed i może jakaś kontra. Prawie wszyscy którzy z nami grają bardziej myślą żeby gola nie stracić niż strzelić.
0
Czasem przez pomyłkę się zdarzy im dobrze zagwizdac ;)
0
Przy dobrej decyzji sędziego też?
5
Jeśli Pique zostanie ukarany to zarząd powinien napisać kilkadziesiąt odwołań z przykładami takich samych cieszynek a piłkarze powinni udowodnić, że jesteśmy najlepsi na boisku, przy okazji bijąc brawo i się uśmiechając sędziemu po każdej decyzji sędziego, nie ważne jaka by ona nie była.
16
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja mam nc+ i dokupione pakiety eleven i canala+. Płacę 88.
0
Pidżama Porno, Strachy na Lachy. Taka spokojna nie jest ale na mnie dobrze wpływa
11
Ciekawe jaką minę ma teraz Mina.
1
Strzelił gola więc jest rozgrzeszony.
0
Super, wielkie dzięki.
0
Gdzie to można obejrzeć?
0
Tak działa. A co tam?
0
Prasa w Hiszpanii strajkuje? Macie jakieś info?
3
Tylko mi tam nie pisać z kogo jesteście najbardziej zadowoleni bo jak biali wejdą na naszą stronę to w lecie ich wywalą.
2
Jak bym oglądał to bym nie pytał.
0
Przez to pytam bo na transfermarkt.pl jest 16 mln Max i 14 Arthur ale nie wiem jak oni to wyceniają. A w akcji ani jednego ani drugiego nie widziałem.
0
Max Meyer kontrakt ma do końca sezonu. Warto zwrócić na niego uwagę, bo pozycja chyba podobna do Arthura?
0
Może chcieli go udusić za to co zrobił ;) Fajnie się takie coś ogląda, ciekawe jak by to wyglądało w El Clasico, oczywiście mowa o pierwszej drużynie.
1
https://www.airbnb.pl/s/Barcelona--Hiszpania/homes?place_id=ChIJ5TCOcRaYpBIRCmZHTz37sEQ&refinement_paths%5B%5D=%2Fhomes&allow_override%5B%5D=&room_types%5B%5D=Private%20room&s_tag=a5seuKsD kolega th@les podobnie pisał.