domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Człowieku jak Messi odda komuś karne i tamten nie wykorzysta pierwszy będziesz pisał żeby Messi strzelał.
6
Jak by więcej było takich Ikerów w realu, to może jeszcze ten real dało by się znieść ale jak to mówią ryba psuje się od głowy i widać jak florek żegnał taką legendę jak Iker. U nich to biznes u nas pasja.
1
Nie twierdzę żeby go sprzedawać, pokazuje teraz ile jest wart ale podatność na kontuzje trochę mnie przeraża.
0
Jak myślicie, kogo i czy powinniśmy sprowadzić za Verme w lecie? Tah ma klauzule 25 mln, Manolas 37.
1
Nie tylko o nim mowa. Dziękuję Bogu, że Verma daje radę i trzyma poziom.
4
Coś się dzieje na pokładzie bo wszystkie kontuzje u nas to kontuzje mięśniowe, nie patrze nawet na Cou, bo wiadomo, ale coś jest nie tak z przygotowaniem fizycznym, bo to przypadek raczej nie jest.
9
"Według badań, Lionel Messi jest największym sportowcem w historii. 800 mln to jego koszt. Cristiano Ronaldo pojawia się na miejscu 49."
Należy zwrócić uwagę na bardzo wysoką 49 lokatę kryśki.
0
Ale co niektórzy pisali, że mówi się dżery. Przez to mój post.
0
Dziennikarze wypowiadają Jery Mina nie Dżery.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dzięki bo co jakiś czas coś się tam aktualizuje i tak się właśnie zastanawiałem bo procenty z wolną pamięcią się kurczą.
0
Kojarzy może ktoś z was jak to jest z aktualizacją aplikacji w telefonie, konkretnie chodzi mi o to czy np. aplikacja zajmuje 100 MB a aktualizacja 20 MB to później całość waży 120 czy niektóre dane się zmieniają i jest inaczej? I czy np. przy następnej aktualizacji znowu się to zwiększa do 140?
0
Chyba będzie z niego największy śmieszek w szatni.
0
Mascherano pierwszy skład, późnej zmiana i owacja na stojąco wraz z podziękowaniem.
1
Teraz sobie przypomniałem, że czosnek, miód i gorące mleko się piło za gówniarza. Dzięki, będę próbował.
1
Ramblowicze macie jakieś sposoby na ból gardła? Mi kiedyś od ręki pomogło Tantum Verde i za drugim razem zimne piwo i lód. Niestety teraz to nie pomaga a Strepsilse i inne Cholinexy można od dupę rozbić.
0
Teraz to bardziej my możemy stracić przewagę niż oni ją odrobić bo inaczej się raczej nie da. W przypadku tak grającej Barcelony jest to raczej nie możliwe. Wczoraj Celta w drugiej połowie uwydatniła błędy robione przez białych.
0
No już wiem o co chodzi. Pozdrawiam.
0
A co myśli bo nie wiem?
1
Nie do końca bo Yerry Mina w środę ma podobno przejść testy medyczne. Może sondę zmienić na: Którego napastnika wolelibyście w koszulce Blaugrana: Griezmanna - klazuzula 100 mln czy Icardiego - klauzula 110 mln.
7
Sonda już chyba nieaktualna.
0
Teraz Valverde będzie miał ból głowy jak to wszystko poukładać tak żeby był wilk syty i owca cała.
0
Messi jest skrzydłowym i nie powiedział bym, żeby Arnaiz go zjadał.
0
Z tych napastników, którzy nie strzelają goli to może i jest najlepszy.
0
No i zastąpił by w przyszłości Luisa, Griezmann nie bardzo jako klasyczna dziewiątka.
0
Podobno chce też wrócić do nas.
8
Icardi klauzula 110 mln, hm ciekawa opcja.
1
Dopóki nie zwolnią Zidana będzie dobrze. Tylko później żeby czasem nie brali Horngachera bo dobry jest.
0
U nas brakuje takich strzałów. A i przeciwnik by się tak nie zamykał w swojej szesnastce, bylibyśmy bardziej nieprzewidywalni.
0
Wszędzie o tym trąbią. Dla mnie to dziwne bo w teorii może on negocjować z innym klubem dopiero od dzisiaj a tu już, że wybrał Bayern.