1

Człowieku jak Messi odda komuś karne i tamten nie wykorzysta pierwszy będziesz pisał żeby Messi strzelał.

6

Jak by więcej było takich Ikerów w realu, to może jeszcze ten real dało by się znieść ale jak to mówią ryba psuje się od głowy i widać jak florek żegnał taką legendę jak Iker. U nich to biznes u nas pasja.

1

Nie twierdzę żeby go sprzedawać, pokazuje teraz ile jest wart ale podatność na kontuzje trochę mnie przeraża.

0

Jak myślicie, kogo i czy powinniśmy sprowadzić za Verme w lecie? Tah ma klauzule 25 mln, Manolas 37.

1

Nie tylko o nim mowa. Dziękuję Bogu, że Verma daje radę i trzyma poziom.

4

Coś się dzieje na pokładzie bo wszystkie kontuzje u nas to kontuzje mięśniowe, nie patrze nawet na Cou, bo wiadomo, ale coś jest nie tak z przygotowaniem fizycznym, bo to przypadek raczej nie jest.

9

"Według badań, Lionel Messi jest największym sportowcem w historii. 800 mln to jego koszt. Cristiano Ronaldo pojawia się na miejscu 49."
Należy zwrócić uwagę na bardzo wysoką 49 lokatę kryśki.

0

Ale co niektórzy pisali, że mówi się dżery. Przez to mój post.

0

Dziennikarze wypowiadają Jery Mina nie Dżery.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dzięki bo co jakiś czas coś się tam aktualizuje i tak się właśnie zastanawiałem bo procenty z wolną pamięcią się kurczą.

0

Kojarzy może ktoś z was jak to jest z aktualizacją aplikacji w telefonie, konkretnie chodzi mi o to czy np. aplikacja zajmuje 100 MB a aktualizacja 20 MB to później całość waży 120 czy niektóre dane się zmieniają i jest inaczej? I czy np. przy następnej aktualizacji znowu się to zwiększa do 140?

0

Chyba będzie z niego największy śmieszek w szatni.

0

Mascherano pierwszy skład, późnej zmiana i owacja na stojąco wraz z podziękowaniem.

1

Teraz sobie przypomniałem, że czosnek, miód i gorące mleko się piło za gówniarza. Dzięki, będę próbował.

1

Ramblowicze macie jakieś sposoby na ból gardła? Mi kiedyś od ręki pomogło Tantum Verde i za drugim razem zimne piwo i lód. Niestety teraz to nie pomaga a Strepsilse i inne Cholinexy można od dupę rozbić.

0

Teraz to bardziej my możemy stracić przewagę niż oni ją odrobić bo inaczej się raczej nie da. W przypadku tak grającej Barcelony jest to raczej nie możliwe. Wczoraj Celta w drugiej połowie uwydatniła błędy robione przez białych.

0

No już wiem o co chodzi. Pozdrawiam.

0

A co myśli bo nie wiem?

1

Nie do końca bo Yerry Mina w środę ma podobno przejść testy medyczne. Może sondę zmienić na: Którego napastnika wolelibyście w koszulce Blaugrana: Griezmanna - klazuzula 100 mln czy Icardiego - klauzula 110 mln.

7

Sonda już chyba nieaktualna.

0

Teraz Valverde będzie miał ból głowy jak to wszystko poukładać tak żeby był wilk syty i owca cała.

0

Messi jest skrzydłowym i nie powiedział bym, żeby Arnaiz go zjadał.

0

Z tych napastników, którzy nie strzelają goli to może i jest najlepszy.

0

No i zastąpił by w przyszłości Luisa, Griezmann nie bardzo jako klasyczna dziewiątka.

0

Podobno chce też wrócić do nas.

8

Icardi klauzula 110 mln, hm ciekawa opcja.

1

Dopóki nie zwolnią Zidana będzie dobrze. Tylko później żeby czasem nie brali Horngachera bo dobry jest.

0

U nas brakuje takich strzałów. A i przeciwnik by się tak nie zamykał w swojej szesnastce, bylibyśmy bardziej nieprzewidywalni.

0

Wszędzie o tym trąbią. Dla mnie to dziwne bo w teorii może on negocjować z innym klubem dopiero od dzisiaj a tu już, że wybrał Bayern.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?