domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciał bym, ale na konferencji Ernesto coś tam wspominał o tym, że wolał poczekać kilka dni z powrotem Luisa do gry. Zobaczymy jak teraz będzie, bo z drugiej strony Messi by miał 2 "nowych" w ataku.
0
https://www.facebook.com/barcafansclub/photos/a.144082318948172.19380.144080752281662/1622540377769018/?type=3 wie ktoś w jakiej sytuacji było zrobione to zdjęcie na dole?
0
Późno z reprezentacji wrócił.
2
Ja to widzę tak:
Ter Stegen
Semedo Pique Umtiti Alba
Rakitic Busquets Iniesta
Dembele Messi Deulofeu
ale już przekonaliśmy się, że Ernesto potrafi zaskakiwać i już zaskoczył przy powołaniach.
0
Paulinho jak oceniacie bo nie mam możliwości obejrzenia meczu?
0
De Galarreta? Z octem?
0
Dokładnie. Ciekawe jaki skład The Reds podadzą do LM. Swoją drogą jak by rok nie grał zamiast płacić 150/160 nie wiem dawali, poczekać i jemu dać premię za podpis 50 czy tam ile mln euro.
0
Ciekawe co teraz z Coutinho będzie. Miał podobno powiedzieć po tym nieudanym transferze, że rok nie będzie grał i płakał jak dziecko jak się dowiedział, że Liverpool go nie puści.
0
Oprócz tych zespołów jest jeszcze Argentyna a Sampaoli dopiero buduje zespół i nie wiadomo co będzie za rok.
0
Tak 5 tys metrów. Budynek ma 5 pięter.
0
Nie wiecie jak kadra Liverpoolu?
1
Czyli sytuacja podobna do sytuacji Messiego. Dlaczego nie ma po co? Ktoś taki jest nam bardzo potrzebny, nie mówię, że konkretnie on ale umiejący przytrzymać piłkę, kiwnąć, przyspieszyć, odegrać do tyłu, zagrać w uliczkę, strzelić zza 16. U nas jest 7 pomocników a tylko jeden ma takie cechy, problem w tym, że ma 33 lata, o Paulinho się nie wypowiadam bo nie widziałem go podczas gry i nie chcę mówić, że to patałach tak wiele osób tutaj.
0
kogos takiego u nas brakuje, przytrzyma pilke, kiwnie, przyspieszy
1
Przedłużył. Klauzula jedyne 700 mln.
0
wyleciał byś od razu na zbity pysk, trochę szacunku do siebie też trzeba mieć
1
Debile, idioci i jeszcze paru kretynów by się znalazło
0
Bardziej dla siebie
0
Jeszcze okienko nie zamknięte. Poczekajmy co się wydarzy. Poczekajmy, my kibice, a zarząd niech robi swoje, niech się pakuje bo taczki nadjeżdżają.
0
dzięki, faktycznie jakość niezła
0
gdzie transmisja?
0
Nie wiedziałem, że jesteś brazylijczykiem.
0
Milczenie Filipa nie przypomina Wam sytuacji z innym brazylijczykiem?
0
W pełni Cię rozumiem, być może tak jest. Jest jeszcze sprawa zarządu a wiadomo, że Messi jest "dzieckiem" ery Laporty i może tutaj chce coś ugrać a brak kolegi to faktycznie kaczka dziennikarska, o przyjaźni z Suarezem wiem ale chodziło mi o reprezentanta Argentyny. Podczas ostatniego meczu było widać, że Messi jest jakiś smutny, zamyślony, jakby brakowało mu Neymara na boisku. Radość było widać dopiero po jego golu.
0
Z wszystkimi twoimi punktami na "nie" się zgadzam, jednym z punktów na "tak" i chyba przesądzającym jest Messi, który być może czuje się troszkę jak Neymar przed transferem (bez kolegów z reprezentacji w drużynie) i to jest jego życzenie.Tak mi się wydaje.
0
Już kiedyś pisałem, że powinni się postarać o Dembele z Celticu.
2
Z 3 srodkowymi obroncami ciezko bedzie
0
Dokładnie tak jak mówisz/piszesz.
0
każdy chyba o tym zapomniał, jak tylko Messi był przy piłce koło pola karnego od razu było przy nim 5 zawodników a raczej ciężko się precyzyjne strzały oddaje
0
wirus kloppa go złapał?
9
taki specjalista od stałych fragmentów jak pep segura menedżer generalny ds sportu