domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Policz 222 + 80, które było przeznaczone na transfery czyli 300. 40 Paulinho, 105 Dembele, 30 Semedo, 12 Deulofeu. 190 zostaje na ok 110 mln z tamtego okna. Oczywiście nie liczę bonusów.
1
Życzę wszystkim w nadchodzącym roku wielu pozytywnych emocji i częstych odwiedzin Camp Nou!!!
0
W jaki sposób to zrobić?
0
To nie pomaga. Przy włączaniu wyświetla się komunikat: your device has failed a routine safety check and may not work properly. This may be temporary problem. If this message occurs repeatedly visit this link ... Nie wiem co robić teraz. Czasem tylko wyskakuje komunikat o baterii.
0
Posypał mi się telefon lg Q6 przy aktualizacji i teraz jest tylko lg i nie chce się włączyć. Trwa to już z 15 godzin. Ktoś może coś doradzić?
0
Jeszcze nie. Cały czas na ekranie "LG Q6 POWERED BY android" a samo pobieranie w sumie to nie wiem. Najpierw była aktualizacja 1/2 proszę nie wyłączać smartfona i teraz to. Coś czytałem o jakimś android oreo właśnie dla q6.
0
No i ma piłkarzy których chce i nie musi się martwić kosztami, żałosne.
0
tak, może nawet dłużej
0
Wie ktoś ile trwa aktualizacja lg q6 bo już chyba z godzinę się aktualizuje. Chodzi o system android.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaki jest wasz wymarzony środkowy pomocnik i obrońca, który może być wzmocnieniem także w LM na zimowe okienko? Arthur, Mina?
0
Poczytaj trochę.
0
Przestań. Myślisz, że City czy inni mają tyle kasy z legalnych reklam czy umów sponsorskich? Ściągnij klapki z oczu.
0
A skąd mają pieniądze na transfery?
0
A u mnie stracił dużo prowadząc ten klubik. To tak jak by grać w FMa i mieć kod na niewyczerpany budżet transferowy.
0
Man City, PSG, Chelsea, Monaco w ogóle nie powinny brać udziału w LM a Ty piszesz o wymarzonym finale. To co robią araby z ruskimi to jest kryminał a FIFA i UEFA przymykają oczy bo mają zyski, wstyd.
0
Dlatego w następnym losowaniu liczę na parę Man City - PSG.
1
Właśnie to mnie wkurza, że każdy głosuje na swoich i tak sobie obmyślałem, że takie coś mogłoby coś zmienić, mimo że jest to nierealne. To samo Finansowe Fair Play to wszystko jedna wielka fikcja. Dla mnie Man City, Chelsea, PSG to kluby które nie zasługują na grę w lidze mistrzów ale to tylko moje zdanie wiem, że nic z tym nie da się zrobić bo kasa to kasa.
0
Mi się wydaje, że raczej by zaczęli myśleć a nie z automatu na swoich głosować. Jeśli nie pierwsze to drugie albo trzecie miejsce przyznawali by faktycznie sprawiedliwie
3
Zastanawia mnie dlaczego zidane uważa ronaldo za najlepszego na świecie, jednocześnie nie szanuje go poprzez stosowanie taktyki antyMessi. Przecież dla niego Messi jest tylko jednym z wielu piłkarzy. To samo dotyczy w sumie większości trenerów. Przez to uważam, że podczas wyboru najlepszego na świecie powinni zadawać następujące pytania:
1. Którego piłkarza chciał byś mieć w swoim zespole?
2. Przeciwko któremu piłkarzowi nie chciał byś grać?
Wydaje mi się, że byłoby to bardziej sprawiedliwe. Głosujący musieli by trochę pomyśleć i np. napastnicy by się zastanawiali czy zagłosować na jakiegoś innego napastnika, z którym w trakcie meczu mają mało styczności czy na obrońcę, z którym się częściej stykają i widzą który jak broni, czy gra czysto czy bardziej się ucieka do faulowania. To samo z obrońcami. Wiedzą na co stać konkretnego napastnika i który sprawia im największe problemy.
3
Ja po objęciu posady przez Valverde pisałem, że dla mnie to taki hiszpański Allegri, który (tak jak się powinno) buduje grę od bramkarza, podstawa u nich to monolityczna defensywa. Teraz dopiero zauważyłem kunszt taktyczny Mistera, wcześniej po prostu nie miał takich wykonawców jak teraz i oczywiście namówienie Messiego i innych do zmiany taktyki to coś niesamowitego. Visca el Barca
0
Przynajmniej mógł po meczu powiedzieć z podniesioną głową, że zadanie odcięcia Messiego od podań wykonał bezbłędnie.
1
Twojego mózgu też nikt nie widział... Dziwna sprawa.
0
I weź tu teraz czekaj na mecz z Celta.
1
Większość piłkarzy oglądających mecz powinna stwierdzić "ku...wa ja chce grać u Valverde u boku Messiego". Jeszcze odnośnie szpaleru, jeśli zrobilibyśmy szpaler realowi przed meczem to oni powinni zrobić go po meczu. Jak to krysia powiedział "byłoby miło".
4
Nie, to oni zrobi szpaler dla Rakiticia.
1
Bo są ślepi niestety. A pan Michał Pol to już tragedia.
0
Złotej Piłki nie przyznają dziennikarze France Football tylko dziennikarze z całego świata.
0
Właśnie przeglądam.
0
A takie coś. Interesujące muszę przyznać. Pozdrawiam