0

Najlepsze dla mnie: zobaczyć Semedo i Gomesa na rozgrzewce, wchodzą Semedo, Paulinho, Paco. Rozczarowanie Gomesa bezcenne

0

Gratulacje, czekamy na więcej.

0

Sommer się nie dał ale bramkarze Malagi, Espanyolu, Getafe inaczej by zareagowali w takiej sytuacji.

0

Ceballos, Isco, Asensio, tylko nie pisz, że oni się nimi wcześniej interesowali

0

http://transfery.info/106572,duzy-transfer-realu-na-prawa-obrone
To się już robi śmieszne, my szukamy a real kupuje. Oni przynajmniej mogą zaoszczędzić na poszukiwaniu piłkarzy, wystarczy, jeden gość od przeglądu prasy, żeby sprawdzał kim interesuje się Barcelona.

0

A co z panem Ariedo Braidą? Miał być wielkim fachowcem i pomocnikiem od transferów a odkąd przybył do Barcy jakoś znacznej poprawy nie widać.

0

Zgadzam się, jeszcze raziły te żółte kartki dla Sportingu, po wydawało by się zwykłych faulach. Może nie zauważyłem czegoś, sam nie wiem.

0

W tym sezonie ani razu ale nie raz go widziałem w akcji i wydaje mi się, że to materiał na dobrego grajka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co powiecie na temat Gelsona Martinsa, bo jak dla mnie ciekawy pod względem zastapienia Deulofeu jeśli ten nadal nie będzie się pokazywał w wystarczająco dobrej formie?

1

Crystyna może oddaje połowę swojej pensji kolegom z drużyny, żeby tylko zaistnieć w historii.

0

Teraz sytuacja w tabeli się zmieni, Borussia 2 mecze z Apoel, teoretycznie 6 pkt, real wcale nie będzie miał łatwo z Tottenhamem, tak przynajmniej mi się wydaje

3

Ten real to trudno rozpracować taktycznie bo żadnej taktyki nie ma, nadrabiają ambicją i tym, że 9 biega i 2 stoi, bramkarz i crystyna z tym, że ten drugi się ustawi i strzeli setę, a u nas Messi indywidualne krycie, autobus w polu karnym, od razu ustawianie się na grę z kontry, a real gra jak w b klasie, odbiór i piła do przodu

0

Wiem troszeczkę to naciągnąłem ale wiele na to wskazuje. Trener ma pomysł na tego zawodnika.

0

Co wy na to żeby przerzucić na rynek chiński? Wszyscy zawodnicy których stamtąd sprowadziliśmy okazali się wzmocnieniem (chyba już tak można powiedzieć)?

0

Dokładnie, gramy z ogórkiem, mega mobilizacja, tamci grają z mało znaną drużyną, która nie wiadomo co może pokazać.

0

Wam też się wydaje, że nie gramy jakiegoś super meczu a i tak wynik sam się robi?

0

A co z tym Rafinhą? Nie wiecie co z nim?

0

Co racja to racja, tu mnie złapałeś.

0

Widzę, że jesteś tutaj tylko i wyłącznie aby krytykować.

0

Daruj sobie takie komentarze. Ja się zgadzam z Linda102 i wcale żadnymi kamieniami nie rzucałem.

2

Deulofeu też należy pochwalić za walkę.

0

W życiu pewna jest tylko śmierć i podatki. Ale wiadomo, że każdy by tego chciał.

0

Trener jak zwykle zaskakuje. Podchodzi na poważnie do tego meczu, wie, że to trudny teren i nie chce ryzykować a przy okazji "pierwszy" skład będzie się "docierał".

9

Nie ważne ile teraz mamy przewagi, ważne aby mieć chociaż jeden punkt przewagi nad nimi po 38 kolejkach. Póki co fajnie się ich ogląda.

0

Z tą ławką rezerwowych nie do końca można się zgodzić. Mówi się, że w realu mają świetną ławkę ale:
1. Messi lepszy od Cristiano.
2. Suarez lepszy od Benzemy.
3. Dembele v Bale tytaj znak zapytania.
4. Iniesta lepszy od Modricia, oczywiście wiek trzeba wziąć pod uwagę ale patrząc na ogół i na pojedyncze (ważne) mecze Iniesta lepszy.
5. Rakitic gorszy od Kroosa.
6. Busquets lepszy od Casmiro.
7. Semedo narazie nie ma co porównywać ale daję, Carvajal lepszy.
8. Pique = Ramos.
9. Umtiti lepszy od Varane.
10. Alba gorszy, ale w tym sezonie pokaże, że tak nie jest od Marcelo.
11. Ter Stegen lepszy od Navasa.
Problemem naszej ławki nie jest to, że jest zła tylko, że mamy lepszych graczy, których trudno zastąpić. U nich gra drużyna, u nas grało tridente i chyba teraz się to zmieni. Różnice są moimi subiektywnymi ocenami. Oczywiście można określić lepszy, gorszy, ale dla mnie kibica Barcelony jest przepaść między Messim a Cristiano a np Albą a Marcelo jest ale już nie wielka.

1

Kiedy ostatnio strzeliliśmy gola przy tylko dwóch podaniach i trzech kontaktach z piłką na połowie przeciwnika bo nie przypominam sobie takiej sytuacji?

0

Wiem ale nie mogłem się doczekać tego meczu i jestem pozytywnie zaskoczony. Chciało się to oglądać.

1

I weź tu teraz czekaj do wtorku. Dawać Juve póki wszyscy rozgrzani. Visca el Barca

5

W razie jak by był na boisku

- (głos Hajty) Andre wejdź w pole karne, pokiwaj.

- Andre wypieść tę piłeczkę, przecież wiesz jak się to robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?