domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to zmienia postać rzeczy, jestem za tym transferem i jeszcze Inigo Martinez + Alenia i Arnaiz. Oczywiście transfery out nieuniknione, wiadomo jakie.
0
Grudnia 2019 czy stycznia 2019? To jest duża różnica a mamy dopiero styczeń 2018.
0
Oby tak było bo myślę, że z Semedo może być naprawdę porządny prawy obrońca.
0
Nie wierzę we wszystko ale jak jest Roberto tak samo ustawiony to jemu piłkę poda a Semedo nie.
0
Tylko żeby za wesoło nie było bo już gdzieś podają, że Messi chce się pozbyć 6 zawodników, w tym Semedo i Gomesa czyli kolegów z reprezentacjikrysi. A w grze widać, że Messi nie chce do Semedo podawać. Jak znajdę źródło to podam.
0
Podczas pożegnania Mascherano obecny był Dembele i czy był pokazany filmik jego podziękowania?
0
Przy takiej przewadze w lidze i dużej ilości meczów (wierzę w awans w PK i LM) trzeba dać odpocząć najważniejszym zawodnikom, a oni mogliby zagrać dłużej ze słabszym przeciwnikiem.
0
Ma ktoś zdjęcia z dzisiejszego treningu i mógłby udostępnić?
1
Faktycznie nie jednemu psu Burek, ja myślałem o 10 z realu.
0
A co ma Kepa do Luki, bo nie za bardzo kojarzę?
2
Czyli ta nasz Atomowa Pchła jest lepsza od tej wytrenowanej pseudo maszyny z madrytu.
0
Ciekawe czy ma już mokro w gaciach.
0
nr 7 czeka na tego pana hahahhahahahaha
0
Dobra zwracam honor.
0
I co z tego. Ministrem Zdrowia powinien być według Ciebie lekarz? Jeśli tak to jaki? Psychiatra?
0
W sumie fakt, że Harrego Pottera oglądasz to już wystarczy.
0
Hen0x dobrze to wyliczył ale należy zwrócić uwagę, że mieliśmy przygotowane jeszcze 80 mln na transfery z budżetu (który był na plus). I w przypadku takiej reformy jesteśmy troszkę poszkodowani.
0
Jeśli o mnie chodzi jest to lepsza opcja. Widzę, że już nawet własnej opinii nie można przedstawić. Myślałem, że po to jest to forum.
0
Bardzo jestem ciekaw co napiszesz jeśli faktycznie Griezmann przyjdzie latem. Zresztą jeśli budżet zamykamy z nadwyżką to możemy zrobić z pieniędzmi co chcemy.
0
Alexis idzie do Man Utd, furtka się otwiera dla Martiala do nas, tylko trzeba by zrezygnować z Griezmanna.
0
Plus taki, że benzema wraca po kontuzji.
0
Ja i tak bym wiele dał żeby tak było na koniec sezonu.
22
Ale pięknie wygląda tabela po dzisiejszych meczach.
1
Podziwiam Cię, że oglądasz tvn.
0
Oby nerwy go zjadły. Ale co będzie to będzie.
0
Pamiętasz Turniej Czterech Skoczni z poprzedniego sezonu?
0
Bez sensu są te punkty za lądowanie czy odjazd, bo jeden się wypieprzy, zeskok jest nierówny a później drugi skacze i wiadomo, że zachwieje lądowanie albo jazdę jak ma wyrwę czy coś po drodze.
6
Wczoraj nie chciałem komentować pracy sędziów bo nasz mecz i trochę sami prosiliśmy się o taki wynik ale dzisiaj to już sędziowanie to parodia. Gram w B-klasie i już więcej nie będę narzekał na sędziów, którzy się uczą w najniższej lidze, mają po 18, 19 lat a tam to powinien być najwyższy poziom.
1
Mi brakuje u niego takich podań jak u Rakiticia (grającego na pozycji Busquetsa), który podaje do przodu bardziej na ryzyku i prawie zawsze trafia z takimi decyzjami. Busi często podaje "w nogi" zamiast 1 czy 2 metry do przodu żeby przyspieszyć grę kiedy tego sytuacja wymaga. Nie zmienia to faktu, że mamy najlepszego DMa na świecie.
1
Licz się z tym, że nie graliśmy przeciwko chorągiewkom tylko drużynie która była cofnięta i przygotowana do naszego posiadania piłki, miała zamykać i umiejętnie zamykała nam strefy w ataku. Ile razy męczyliśmy się z przeciwnikiem nawet z Iniesta, Suarezem, Albą, Rakiticiem, Umtitim w pierwszym składzie.