domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy są źli bo oceniaja cały sezon przez pryzmat tej porażki w takich okolicznościach. Świat się na szczęście nie zawalił ale liczę na wyciągnięcie wniosków.
0
Inny świat.
0
Po naszym szpalerze i takim wyniku to oni powinni zrobić szpaler zawodnikom schodzącym z boiska bo pokonali mistrzów
2
A gdzie jego asysty?
9
Również życzę redakcji i wszystkim użytkownikom wesołych świąt.
0
Słabiej wczoraj Rakitic, Umtiti i Paulinho ale moze to wynikać ze zmęczenia.
0
Mi np. nie przeszkadzało by iść do pracy za kogoś jeśli on ma świętować. Zreszta twojej wypowiedzi trzeba się zgodzić.
0
Dzień jak co dzień czyli każdy dzień powszedni. Dla katolika niedziela to święto o to mi chodziło. Po wypowiedziach użytkowników la rambli stwierdziłem, że na pewno większość. To nie moje domysły.
0
Jak by każdy oddał pusty głos to co byśmy mieli.
3
Właśnie o to mi chodziło żeby przeczytać mądrą, grzeczna, z konkretami odpowiedź.
0
Na kogo niby mam głosować?
0
Widzę, że niżej trwa dyskusja o Wielkim Piątku. Ja mam pytanie do ateistów. Na pewno duża większość z was jest za handelm w niedziele i napiszcie czy poszlibyście wtedy do pracy tak żeby katolik mógł sobie iść do kościoła i tak jak mówi Ewangelia dzień święty swięcić. Bo dla was to przecież dzień jak co dzień.
1
Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Chłopaki nie płaczą
0
Oczywiście masz rację ale musisz również przyznać z ręką na sercu, że na podwyżkę zapracował.
0
Ja mam hp 15 -n070sw. 4 lata temu zapłaciłem 2700 teraz kosztuje koło 2100 chyba. Nie narzekam na niego i polecam.
0
Ile tak w ogóle zarabiają nasi zawodnicy? Ma ktoś link do takiej listy?
1
Ja przed ustną maturą poszedlem do knajpy i machnąłem drinka. W sumie to nie pomogło ale też nie zaszkodziło.
0
Nie wiem właśnie z czego oni się cieszą. Przecież jak reprezentacja Hiszpanii była bardziej blaugrana to zdobyli MŚ.
1
Polecam wyborową, stock też przystępny, odradzam bolsa. Na jakąś specjalną okazję czy tak po prostu pytasz?
2
Brawo Agnieszka.
0
+ Alena.
0
100 % podkarpackie
0
Dużo zależy od Vermy i Miny.
0
Ciekawe kto by strzelał karnego?
1
Jeszcze De Light lub Upamecano, a chcą mieć kadrę 21-22 piłkarzy. Eh Mundo.
1
Chyba Pele powiedział, że cristiano jest najlepszy dla kibiców realu a Messi jest najlepszy dla pozostałych.
0
Nie wiem dlaczego gracze tak strasznie boją sie brać pytania na siebie nawet jak mają 3 szanse a reszta po 1 a później kończą konkurs mając 41 51 czy 61 punktów.
0
Lautaro Martinez
1
Dzień dobry. Co to za rasa? Nie czasem Cane Corso?
0
Kto to ten Kotłoń? Nie znam człowieka.