0

Wszyscy są źli bo oceniaja cały sezon przez pryzmat tej porażki w takich okolicznościach. Świat się na szczęście nie zawalił ale liczę na wyciągnięcie wniosków.

0

Inny świat.

0

Po naszym szpalerze i takim wyniku to oni powinni zrobić szpaler zawodnikom schodzącym z boiska bo pokonali mistrzów

2

A gdzie jego asysty?

9

Również życzę redakcji i wszystkim użytkownikom wesołych świąt.

0

Słabiej wczoraj Rakitic, Umtiti i Paulinho ale moze to wynikać ze zmęczenia.

0

Mi np. nie przeszkadzało by iść do pracy za kogoś jeśli on ma świętować. Zreszta twojej wypowiedzi trzeba się zgodzić.

0

Dzień jak co dzień czyli każdy dzień powszedni. Dla katolika niedziela to święto o to mi chodziło. Po wypowiedziach użytkowników la rambli stwierdziłem, że na pewno większość. To nie moje domysły.

0

Jak by każdy oddał pusty głos to co byśmy mieli.

3

Właśnie o to mi chodziło żeby przeczytać mądrą, grzeczna, z konkretami odpowiedź.

0

Na kogo niby mam głosować?

0

Widzę, że niżej trwa dyskusja o Wielkim Piątku. Ja mam pytanie do ateistów. Na pewno duża większość z was jest za handelm w niedziele i napiszcie czy poszlibyście wtedy do pracy tak żeby katolik mógł sobie iść do kościoła i tak jak mówi Ewangelia dzień święty swięcić. Bo dla was to przecież dzień jak co dzień.

1

Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Chłopaki nie płaczą

0

Oczywiście masz rację ale musisz również przyznać z ręką na sercu, że na podwyżkę zapracował.

0

Ja mam hp 15 -n070sw. 4 lata temu zapłaciłem 2700 teraz kosztuje koło 2100 chyba. Nie narzekam na niego i polecam.

0

Ile tak w ogóle zarabiają nasi zawodnicy? Ma ktoś link do takiej listy?

1

Ja przed ustną maturą poszedlem do knajpy i machnąłem drinka. W sumie to nie pomogło ale też nie zaszkodziło.

0

Nie wiem właśnie z czego oni się cieszą. Przecież jak reprezentacja Hiszpanii była bardziej blaugrana to zdobyli MŚ.

1

Polecam wyborową, stock też przystępny, odradzam bolsa. Na jakąś specjalną okazję czy tak po prostu pytasz?

2

Brawo Agnieszka.

0

+ Alena.

0

100 % podkarpackie

0

Dużo zależy od Vermy i Miny.

0

Ciekawe kto by strzelał karnego?

1

Jeszcze De Light lub Upamecano, a chcą mieć kadrę 21-22 piłkarzy. Eh Mundo.

1

Chyba Pele powiedział, że cristiano jest najlepszy dla kibiców realu a Messi jest najlepszy dla pozostałych.

0

Nie wiem dlaczego gracze tak strasznie boją sie brać pytania na siebie nawet jak mają 3 szanse a reszta po 1 a później kończą konkurs mając 41 51 czy 61 punktów.

0

Lautaro Martinez

1

Dzień dobry. Co to za rasa? Nie czasem Cane Corso?

0

Kto to ten Kotłoń? Nie znam człowieka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?