0

Ja na pis do powiatu - była nauczycielka, do sejmiku ruch narodowy - żona kolegi, na wójta bezpartyjny - znajomy

0

Jutro mam mieć ściągane szwy 2 tygodnie po operacji. Złamana kość strzałkowa i uszkodzone więzadło trójgraniaste. Mają mi też zakładać ortezę. Orientuję się ktoś ile będę musiał chodzić w tej ortezie i kiedy będę mógł stanąć na nodze?

0

Ma ktoś zdjęcie, film z wnętrza bramki ter Stegena w trakcie parady?

0

Moriba to ten sam rocznik co Simons? Ciekaw jestem jak się potoczy jego kariera i czy faktycznie to talent pokroju swojego imiennika czy po prostu dobry młodzian i gwiazda instagrama.

0

Witam. Na fortunie można doładować konto przez sms?

6

Najpierw wybadaj czy przypadkiem nie kibicuje realowi później zapraszaj na kolację.

0

Maxi Gomez/Gabriel Jesus i Ibra za Munira na sezon a później wprowadzić Abela Ruiza

0

Priorytetem miał być de Ligt a tu nagle napastnik i to w dodatku nie następca Suareza. Ale gazetę trzeba sprzedać.

0

Setien bez wątpienia, bez pracy jest chyba też wielki fan Messiego Jorge Sampaoli ale ta opcja była realna przed EV.

0

Co im da obserwacja teraz jak już roportów mają stosy. Trzeba działać z transferem a nie obserwować.

0

Wychodzi na to, że zarząd już rozpoczął negocjacje z Ajaxem.

0

Witam. Miał ktoś złamanie kości strzałkowej i uszkodzone więzadło trójgraniaste albo coś podobnego? Jeśli tak to napiszcie jak długo boli po operacji wstawienia śrub i płytek.

2

Kiedyś zwrócił moją uwagę i jestem ciekaw jego gry teraz.

0

Ogląda ktoś Lyon- Szachtar? Jak gra Dembele?

0

Robert Więckiewicz i Cezary Cezary

0

Tak właśnie robię. Wymiana sprzętu na nowy jest możliwa?

0

Miał ktoś problem z dekoderem nc+? Chodzi o zmianę kanału i oczekiwanie około 2 minuty aż w końcu coś zaskoczy.

3

Myślałem, że transfery oceniane będą w maju, czerwcu a tutaj początek września i już wszystko jasne. Każdy transfer udany, super. Po za tym Arthur to transfer Roberta chyba, nie wiem na 100% jak z Lengletem.

0

Wiem, ale dlaczego milan i milano?

0

Nie czepiam się, ale dlaczego jest internazionale "milano" i ac "milan"?

1

Nie było wesoło. Nie pamiętam zbyt wiele bo wtedy tylko bravo sport i telegazeta ale tamten okres był raczej kiepski.

0

Man utd, monaco i club brugge

0

Jest tu ktoś, kto dłuższy czas pije yerbę? Miałbym kilka pytań.

3

Chyba dyscyplinarka.

0

Tak. Właśnie dzwonił. Pozdrawia wszystkich

0

Jak tam panie i i panowie szampany się chłodzą?

0

Tak tak. Krótki epizod ale wiele wniósł. Cały internet huczał.

0

Jedna z ulubionych Cezary Cezary z 13 posterunku. Znienawidzona to kartony z M jak m...

1

Leslie Nielsen też mega aktor.

4

Może Ernesto widzi, że z Arthura będą ludzie i nie trzeba Thiago (rozgrywającego), tylko pomocnika o profilu Paulinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?