domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja na pis do powiatu - była nauczycielka, do sejmiku ruch narodowy - żona kolegi, na wójta bezpartyjny - znajomy
0
Jutro mam mieć ściągane szwy 2 tygodnie po operacji. Złamana kość strzałkowa i uszkodzone więzadło trójgraniaste. Mają mi też zakładać ortezę. Orientuję się ktoś ile będę musiał chodzić w tej ortezie i kiedy będę mógł stanąć na nodze?
0
Ma ktoś zdjęcie, film z wnętrza bramki ter Stegena w trakcie parady?
0
Moriba to ten sam rocznik co Simons? Ciekaw jestem jak się potoczy jego kariera i czy faktycznie to talent pokroju swojego imiennika czy po prostu dobry młodzian i gwiazda instagrama.
0
Witam. Na fortunie można doładować konto przez sms?
6
Najpierw wybadaj czy przypadkiem nie kibicuje realowi później zapraszaj na kolację.
0
Maxi Gomez/Gabriel Jesus i Ibra za Munira na sezon a później wprowadzić Abela Ruiza
0
Priorytetem miał być de Ligt a tu nagle napastnik i to w dodatku nie następca Suareza. Ale gazetę trzeba sprzedać.
0
Setien bez wątpienia, bez pracy jest chyba też wielki fan Messiego Jorge Sampaoli ale ta opcja była realna przed EV.
0
Co im da obserwacja teraz jak już roportów mają stosy. Trzeba działać z transferem a nie obserwować.
0
Wychodzi na to, że zarząd już rozpoczął negocjacje z Ajaxem.
0
Witam. Miał ktoś złamanie kości strzałkowej i uszkodzone więzadło trójgraniaste albo coś podobnego? Jeśli tak to napiszcie jak długo boli po operacji wstawienia śrub i płytek.
2
Kiedyś zwrócił moją uwagę i jestem ciekaw jego gry teraz.
0
Ogląda ktoś Lyon- Szachtar? Jak gra Dembele?
0
Robert Więckiewicz i Cezary Cezary
0
Tak właśnie robię. Wymiana sprzętu na nowy jest możliwa?
0
Miał ktoś problem z dekoderem nc+? Chodzi o zmianę kanału i oczekiwanie około 2 minuty aż w końcu coś zaskoczy.
3
Myślałem, że transfery oceniane będą w maju, czerwcu a tutaj początek września i już wszystko jasne. Każdy transfer udany, super. Po za tym Arthur to transfer Roberta chyba, nie wiem na 100% jak z Lengletem.
0
Wiem, ale dlaczego milan i milano?
0
Nie czepiam się, ale dlaczego jest internazionale "milano" i ac "milan"?
1
Nie było wesoło. Nie pamiętam zbyt wiele bo wtedy tylko bravo sport i telegazeta ale tamten okres był raczej kiepski.
0
Man utd, monaco i club brugge
0
Jest tu ktoś, kto dłuższy czas pije yerbę? Miałbym kilka pytań.
3
Chyba dyscyplinarka.
0
Tak. Właśnie dzwonił. Pozdrawia wszystkich
0
Jak tam panie i i panowie szampany się chłodzą?
0
Tak tak. Krótki epizod ale wiele wniósł. Cały internet huczał.
0
Jedna z ulubionych Cezary Cezary z 13 posterunku. Znienawidzona to kartony z M jak m...
1
Leslie Nielsen też mega aktor.
4
Może Ernesto widzi, że z Arthura będą ludzie i nie trzeba Thiago (rozgrywającego), tylko pomocnika o profilu Paulinho.