0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Możemy kupić jakiegoś zawodnika z ligi hiszpańskiej. Z pomocników do głowy przychodzi mi Canales tylko czy jest sens kogoś kupować bo na pomocników po względem jakości i ilości nie powinniśmy narzekać. Zastanowił bym się nad kupnem środkowego obrońcy. Ktoś by się przydał pod koniec sezonu przy częstych kontuzjach Vermaelena, kartkach, liczę że walką na 3 fronty czyli i zmęczeniu no i oby walką rezerw o awans, tak żeby nie zabierać im Chumiego czy Cuenci. Może powrót Bartry.

0

Co to za akcja w lidze włoskiej z tą kreską na policzku?

0

Tak i 10 półek niżej od Barcy, Juve, Realu, Bayernu.

0

Kupuje kogo mu pasuje. Mi się to nie podoba.

0

Kolega wyżej napisał, że Chelsea to ruski klub bez tradycji. Jeśli iść tym tokiem to z Man City jest tak samo, jedyna różnica to Guardiola.

5

Chodzi o Chelsea? Jeśli tak to można napisać o ekipie Guardioli arabski klub bez tradycji.

0

Również polecam.

0

Sergio Ramos to Marit Bjoergen piłki nożnej.

1

Tak w ogóle to każdy klub poza psg może negocjować z nim kontrakt dopiero od stycznia.

1

O kurde teraz widzę, że w pierwszym poście jest "ugotowałam".

0

Sam jak coś ;) kupny miałem ale następnym razem robię. Trzeba się rozwijać.

3

Ja wczoraj w wieku 32 lat ugotowałam swój pierwszy w życiu żurek. Wszyscy co jedli żyją

0

Nie oglądałem ale obejrzę. Jeszcze
Marek Kondrat - dzień świra
Marian Dziędziel - wesele
Marian Kociniak - jak rozpętałem ...
Jerzy Stuhr - seksmisja

0

Cezary Pazura - kiler
Sharon Stone - nagi instynkt
Bradley Cooper - kac vegas
Sylvester Stallone - rocky/rambo - trudny wybór
Kevin Costner - robin hood

0

Na chomiku poszukaj.

0

Al-khor przypomina mi pomnik w Rzeszowie.

0

Ale chyba jednak lepiej grać z Polakami niż Niemcami, z resztą się w pełni zgadzam.

0

Każdy pisze o naszej kadrze ale wczoraj du.y dali Portugalczycy. Przecież mieli wybór czy zepchnąć nas do 2 koszyka i wygrać czy grać sparing nie patrząc na wynik spychając Niemców. Chciałbym żeby Portugalia miała w grupie Niemców.

3

Za Gomesa daliśmy chyba 35 mln a wydaję się, że Rabiot bardziej do nas pasuje no i za darmo.

0

Też tak macie, że za prąd zużyty płacicie około 30 zł (Energa), a ten przesyłowy ponad 200 zł (PGE)?

1

Ja bym chciał Dzeko u nas. Napastnik w sam raz jak trzeba gonić wynik.

0

Ja Ziemkiewicza lubię za jego sarkastyczne wypowiedzi.

1

Tak jak pisze SeeleyBooth lepiej dołożyć. Znajomy policjant mówił, że jak już kupować to takie od 400 zł.

0

Żeby zarząd wpadł na to a nie dawać mu dobrą pensję.

0

Eh, moja stopa wyglądała identycznie tylko tv nie było na meczu.

64

12 kg.

0

Ale grać może od czasu do czasu nawet i w lm.

3

Co myślicie o tym żeby zaklepać transfer Rabiota za darmo, a za rok w styczniu sprzedać za 50 mln? Ja tak w fmie robiłem i miałem kasy jak lodu.

5

Ciekawe jak by Andrzej Strejlau komentował skoki. Ja to słyszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?