domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Możemy kupić jakiegoś zawodnika z ligi hiszpańskiej. Z pomocników do głowy przychodzi mi Canales tylko czy jest sens kogoś kupować bo na pomocników po względem jakości i ilości nie powinniśmy narzekać. Zastanowił bym się nad kupnem środkowego obrońcy. Ktoś by się przydał pod koniec sezonu przy częstych kontuzjach Vermaelena, kartkach, liczę że walką na 3 fronty czyli i zmęczeniu no i oby walką rezerw o awans, tak żeby nie zabierać im Chumiego czy Cuenci. Może powrót Bartry.
0
Co to za akcja w lidze włoskiej z tą kreską na policzku?
0
Tak i 10 półek niżej od Barcy, Juve, Realu, Bayernu.
0
Kupuje kogo mu pasuje. Mi się to nie podoba.
0
Kolega wyżej napisał, że Chelsea to ruski klub bez tradycji. Jeśli iść tym tokiem to z Man City jest tak samo, jedyna różnica to Guardiola.
5
Chodzi o Chelsea? Jeśli tak to można napisać o ekipie Guardioli arabski klub bez tradycji.
0
Również polecam.
0
Sergio Ramos to Marit Bjoergen piłki nożnej.
1
Tak w ogóle to każdy klub poza psg może negocjować z nim kontrakt dopiero od stycznia.
1
O kurde teraz widzę, że w pierwszym poście jest "ugotowałam".
0
Sam jak coś ;) kupny miałem ale następnym razem robię. Trzeba się rozwijać.
3
Ja wczoraj w wieku 32 lat ugotowałam swój pierwszy w życiu żurek. Wszyscy co jedli żyją
0
Nie oglądałem ale obejrzę. Jeszcze
Marek Kondrat - dzień świra
Marian Dziędziel - wesele
Marian Kociniak - jak rozpętałem ...
Jerzy Stuhr - seksmisja
0
Cezary Pazura - kiler
Sharon Stone - nagi instynkt
Bradley Cooper - kac vegas
Sylvester Stallone - rocky/rambo - trudny wybór
Kevin Costner - robin hood
0
Na chomiku poszukaj.
0
Al-khor przypomina mi pomnik w Rzeszowie.
0
Ale chyba jednak lepiej grać z Polakami niż Niemcami, z resztą się w pełni zgadzam.
0
Każdy pisze o naszej kadrze ale wczoraj du.y dali Portugalczycy. Przecież mieli wybór czy zepchnąć nas do 2 koszyka i wygrać czy grać sparing nie patrząc na wynik spychając Niemców. Chciałbym żeby Portugalia miała w grupie Niemców.
3
Za Gomesa daliśmy chyba 35 mln a wydaję się, że Rabiot bardziej do nas pasuje no i za darmo.
0
Też tak macie, że za prąd zużyty płacicie około 30 zł (Energa), a ten przesyłowy ponad 200 zł (PGE)?
1
Ja bym chciał Dzeko u nas. Napastnik w sam raz jak trzeba gonić wynik.
0
Ja Ziemkiewicza lubię za jego sarkastyczne wypowiedzi.
1
Tak jak pisze SeeleyBooth lepiej dołożyć. Znajomy policjant mówił, że jak już kupować to takie od 400 zł.
0
Żeby zarząd wpadł na to a nie dawać mu dobrą pensję.
0
Eh, moja stopa wyglądała identycznie tylko tv nie było na meczu.
64
12 kg.
0
Ale grać może od czasu do czasu nawet i w lm.
3
Co myślicie o tym żeby zaklepać transfer Rabiota za darmo, a za rok w styczniu sprzedać za 50 mln? Ja tak w fmie robiłem i miałem kasy jak lodu.
5
Ciekawe jak by Andrzej Strejlau komentował skoki. Ja to słyszę.