0

Ja na meczu złamałem.

0

Powodzenia. Ja po złamaniu nogi w październiku chcę od nowego wrócić do pracy i mam kilka propozycji.

0

To że był świetnym zawodnikiem nie znaczy, że będzie świetnym trenerem tak jak tu każdy uważa, więcej charyzmy miał Puyol ale zobaczymy. Trzymam kciuki, oby się udało bo będzie musiał zmierzyć się z faktem końca kariery Messiego bo bardzo możliwe, że wtedy to nastąpi.

0

Jak się sprawdza to nie ma co szukać dziury w całym.

1

Dobrze, że na zimę trafiło. Ka miałem to samo. W lecie to by był dopiero sajgon.

3

Co mam zrobić jak mi bardziej smakuje czysta wyborowa za 25 zł 0,5l niż calvados za 200 zł. Ja się niczym nie chwaliłem ale dotknęło mnie to.

0

Trzymaj się.

0

Chodzi mi paszport UE.

1

Czyli wolisz Mine od Vidala albo Arthura?

2

Ja miałem mase propozycji wyjazdu. Inni powyjedżali, ich małżnstwa się rozpadły i teraz mają problem ze znaleziem sobie miejsca. Ja stwierdziłem, że nie po to się żeniłem żeby teraz żyć osobno a przy okazji uznaję się za osobę, która zarabia przyzwoite pieniądze. Ale każdy przypadek inny.

1

Chyba jednak lepsza opcja niż Ivanovic czy Skrtel.

0

Sancho nie przypomina naszego Konrada de la Fuente?

0


1

Jeśli Rakitic zarabia teraz 8 mln a teoretycznie Rabiot ma być w jego miejsce to faktycznie troszkę za dużo. Ale to raczej przez to co pisałem wyżej.

1

dokładnie to samo miałem pisać hehe

2

Pensja taka bo przychodzi za darmo. Gdyby miał kontrakt jeszcze z 2-3 lata to pewnie wołali by za niego z 50-70 mln od każdego klubu z wyjątkiem Barcy. Pewnie jeszcze jakaś premia będzie za samo podpisanie kontraktu.

8

Ale nie w taki sposób. Albo podpisujesz kontrakt albo trybuny. Podpisał kontrakt nie wiem na ile (5 lat czy ile tam) i go wypełniał to chyba w porządku z jego strony i według mnie nie zasłużył na takie coś.

2

Wiem co to znaczy. Jak chciał byś wygrywać coś więcej niż tylko ligę francuską to nie zrobił byś tego co on?

24

PSG po wypowiedzi pana Henrique pokazuje jaki to jest pseudo klub mający tylko bogatego właściciela. Zawodnik nie może mieć własnego zdania, ambicji. Mi się wydaje, że Rabiot chciał wypełnić kontrakt i opuścić klub w celu odnoszenia sukcesów a oni widzą w nim tylko biegające euro, które odejdzie bez żadnego zysku. A niech siedzi na trybunach, chociaż wiem, że to przykre dla piłkarza ale przynajmniej inni piłkarze zobaczą jak ciężko się stamtąd wydostać. Nie wiem do jakiego klubu ostatecznie trafi ale niech mu się wiedzie. Ode mnie brawa dla niego za odwagę i własne zdanie.

4

Pierwsza koszulka kojarzy mi się z Thierrym Henrym, a druga to chyba pokusa dla De Ligta i De Jonga.

0

Gratulacje i życzę zdrowia dla całej rodzinki.

0

Polecam glany.

13

Gratulacje dla BarcaInfo i ViscaBarca123, którzy w pewnym sensie są na etacie tutaj na La Rambli i odwalają kawał porządnej roboty.

5

Jprpdl jestem lepszy od Messiego patrząc na kryteria Pele.

1

Poszłem, jak kolega tak gada i nie zmieni tego chociaż wie, że mnie to drażni.

0

Paranienormalni jeszcze z Igorem.

0

Mówimy o dieslu czy benzynie?

0

Pamiętam jak podobną akcje zrobił Jordi Mboula jeszcze grając u nas. Chyba to było ucl.

1

Piękne. Dziękuję bardzo.

1

To nic, niech będzie bez tego. U syna w pokoju mam kleić taką fototapetę nad łóżkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?