domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ns jakim kanale na nc+ jest polsat sport?
0
@dawcio142 w ofensywie daje to, że Messi nie musi wracać do obrony bo on zabezpiecza jego strefę. Też jestem za tym by go sprzedać.
7
Jutro w gazetach powinno być: zwrot akcji w sprawie De Ligta.
0
@bolinho89 1. Federer
2. Sampras
3. Hurkacz- liczę, że coś osiągnie bo ciekawie się zapowiada.
0
@BarcaInfo Nie czepiam się ale po co info o Boatengu? Przecież to nie nasz zawodnik.
1
@kordyl1010 Nie potrafi bo może widzą, że chcą pieniądze jak dla młodych gwiazd i brak im pokory i agenci też napewno robią swoje. Kupili bo chcieli awans do drugiej ligi. Ci co odeszli jakoś wielkiej kariery nie zrobili.
2
@Janiama bronisz jednej ze stron? Nie dobrze
3
@Janiama Jedni i drudzy swojego warci a jak też ktoś trzeci wejdzie do gry to go obsmarują.
0
@Avada Kedavra widać, że kibic rywali
0
@SeeleyBooth wydaję mi się, że nie jeden klub tak działa. Zastanawia mnie tylko po co takie informacje zanosić do prasy, przecież po takiej wiadomości ceny zawodników automatycznie spadają.
0
@ViscaBarca123 Nie krytykuję i nie chwalę zarządu i dyrekcji sportowej ale tu na forum widać tylko narzekania ale widać, że chłopak ma papiery na granie w Barcelonie.
1
@Janiama Grałeś kiedyś z Wiesławem Ciskiem? Teraz jest działaczem w nie dalekiej Albigowej. Słyszałem, że kiedyś coś tam z Legią go łączyło.
0
@JimMorrisonFCB Cześć. Ubijać możesz ale to i tak nie da efektu bo to nie jest kliniec i się nie zablokuje.
1
@Janiama ja słyszałem o zasadzie: pokaż mi swoją ławkę rezerwowych a powiem Ci jak mocną masz drużynę.
0
@DanielVeB może krótkowidz
0
https://www.facebook.com/watch/?v=453742138897135
Decyzja sędziego słuszna czy jednak rzut sędziowski?
0
@Colon Grzmot pioruna (nie CR), rechoczące żaby wieczorem i taka cisza, że własne myśli słychać
2
@Andi18 spróbuj bociana.
0
@BarcaInfo Rano to która godzina? Bo u mnie 5-30 a później tak tylko od czasu do czasu mogę wejść.
20
@gurales W sumie masz rację. Dlaczego masz mieć lepiej niż ja. Pozdrawiam i gratuluję.
0
@Granto Może takie pokolenie wychowanków się trafiło, że do pierwszej drużyny wejdzie jeden zawodnik na dwa lata. W artykule pisze, że Barcelona chce żeby Kubo zaadaptował się w Europie więc ma to sens. Z drugiej strony nie znamy szczegółów i nie wiemy po jakim czasie miałby przejść do pierwszego zespołu.
0
Agenci Takefuso nie myślą o przyszłości zawodnika, żeby się rozwijał itd. Widać, myślą tylko o swoim i przez to chcą go wepchnąć do silnej drużyny z dobrą pensją a to, że zostanie rzucony na głęboką wodę mają gdzieś. Może ktoś ogarnie tam sytuację bo szkoda chłopaka.
0
@gacper 14/15. Poległem na ostatnim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Neymar chce opuścić PSG żeby wyjść z cienia Mbappe i w końcu realnie powalczyć o złotego balona.
1
@SeeleyBooth Dzięki ;)
2
@SeeleyBooth Ja dziś 33 skończyłem i doopa z prezentu. Może Ty dostaniesz czego Ci już dzisiaj życzę.
0
@SeeleyBooth a co za okazja?
0
@SeeleyBooth Jak dla mnie oby nie ale jak to mówią zawodowcy w piłce nigdy nic nie wiadomo.
0
Mówi się, że jeżeli Valverde wygra z Valencią to zostanie. A ja widział bym to odwrotnie, wygrana z Nietoperzami i odejście i przyznanie się, że nie potrafił lub nie miał szczęścia w dwóch meczach do wejścia do finału LM i boi się powtórki lub nie umie wyciągnąć z zawodników pazura, gry z jajem i dla dobra klubu, zawodników i samego siebie rezygnuje a wynik jaki zrobił jest bardzo dobry ale oczekiwania są większe i musi zrezygnować.