0

Ns jakim kanale na nc+ jest polsat sport?

0

@dawcio142 w ofensywie daje to, że Messi nie musi wracać do obrony bo on zabezpiecza jego strefę. Też jestem za tym by go sprzedać.

7

Jutro w gazetach powinno być: zwrot akcji w sprawie De Ligta.

0

@bolinho89 1. Federer
2. Sampras
3. Hurkacz- liczę, że coś osiągnie bo ciekawie się zapowiada.

0

@BarcaInfo Nie czepiam się ale po co info o Boatengu? Przecież to nie nasz zawodnik.

1

@kordyl1010 Nie potrafi bo może widzą, że chcą pieniądze jak dla młodych gwiazd i brak im pokory i agenci też napewno robią swoje. Kupili bo chcieli awans do drugiej ligi. Ci co odeszli jakoś wielkiej kariery nie zrobili.

2

@Janiama bronisz jednej ze stron? Nie dobrze

3

@Janiama Jedni i drudzy swojego warci a jak też ktoś trzeci wejdzie do gry to go obsmarują.

0

@Avada Kedavra widać, że kibic rywali

0

@SeeleyBooth wydaję mi się, że nie jeden klub tak działa. Zastanawia mnie tylko po co takie informacje zanosić do prasy, przecież po takiej wiadomości ceny zawodników automatycznie spadają.

0

@ViscaBarca123 Nie krytykuję i nie chwalę zarządu i dyrekcji sportowej ale tu na forum widać tylko narzekania ale widać, że chłopak ma papiery na granie w Barcelonie.

1

@Janiama Grałeś kiedyś z Wiesławem Ciskiem? Teraz jest działaczem w nie dalekiej Albigowej. Słyszałem, że kiedyś coś tam z Legią go łączyło.

0

@JimMorrisonFCB Cześć. Ubijać możesz ale to i tak nie da efektu bo to nie jest kliniec i się nie zablokuje.

1

@Janiama ja słyszałem o zasadzie: pokaż mi swoją ławkę rezerwowych a powiem Ci jak mocną masz drużynę.

0

@DanielVeB może krótkowidz

0

https://www.facebook.com/watch/?v=453742138897135
Decyzja sędziego słuszna czy jednak rzut sędziowski?

0

@Colon Grzmot pioruna (nie CR), rechoczące żaby wieczorem i taka cisza, że własne myśli słychać

2

@Andi18 spróbuj bociana.

0

@BarcaInfo Rano to która godzina? Bo u mnie 5-30 a później tak tylko od czasu do czasu mogę wejść.

20

@gurales W sumie masz rację. Dlaczego masz mieć lepiej niż ja. Pozdrawiam i gratuluję.

0

@Granto Może takie pokolenie wychowanków się trafiło, że do pierwszej drużyny wejdzie jeden zawodnik na dwa lata. W artykule pisze, że Barcelona chce żeby Kubo zaadaptował  się w Europie więc ma to sens. Z drugiej strony nie znamy szczegółów i nie wiemy po jakim czasie miałby przejść do pierwszego zespołu.

0

Agenci Takefuso nie myślą o przyszłości zawodnika, żeby się rozwijał itd. Widać, myślą tylko o swoim i przez to chcą go wepchnąć do silnej drużyny z dobrą pensją a to, że zostanie rzucony na głęboką wodę mają gdzieś. Może ktoś ogarnie tam sytuację bo szkoda chłopaka.

0

@gacper 14/15. Poległem na ostatnim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Neymar chce opuścić PSG żeby wyjść z cienia Mbappe i w końcu realnie powalczyć o złotego balona.

1

@SeeleyBooth Dzięki ;)

2

@SeeleyBooth Ja dziś 33 skończyłem i doopa z prezentu. Może Ty dostaniesz czego Ci już dzisiaj życzę.

0

@SeeleyBooth a co za okazja?

0

@SeeleyBooth Jak dla mnie oby nie ale jak to mówią zawodowcy w piłce nigdy nic nie wiadomo.

0

Mówi się, że jeżeli Valverde wygra z Valencią to zostanie. A ja widział bym to odwrotnie, wygrana z Nietoperzami i odejście i przyznanie się, że nie potrafił lub nie miał szczęścia w dwóch meczach do wejścia do finału LM i boi się powtórki lub nie umie wyciągnąć z zawodników pazura, gry z jajem i dla dobra klubu, zawodników i samego siebie rezygnuje a wynik jaki zrobił jest bardzo dobry ale oczekiwania są większe i musi zrezygnować.  

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?