1

Myślicie, że wśród członków zarządu faktycznie istnieje polemika na temat odwołania Ernesta? Moim skromnym zdaniem po jakimś remisie z przeciętniakiem w lidze albo kompromitacji w SPH warto by rozważyć krótkoterminowe kandydatury Pimienty, Blanca albo jakiegoś innego wolnego trenera, który by był chętny nas poprowadzić, i który przedstawił by ciekawą plan na zespół. U Valverde zauważyć można, że panuje swego rodzaju samowolka.

3

@Bartek22 Widziałeś ile razy pokazywał się do gry i miałby sytuację sam na sam ale "koledzy" woleli podać do kogo innego? Poogladaj powtórki i wtedy pisz, że jest niewidoczny ale podaj też powód tego.

0

@Odesseiron ale na tego dziesiątego pracuje kilkuset z tej czwórki.

1

@Janiama to już mówimy o ustawieniu ale nie brakuje Ci zwykłej gry w trójkącie i ściąganie zawodników w jeden sektor boiska a następnie szybkie przejście do ataku. Tego też brakuje a wykonawców przecież mamy. Tylko czego może brakować żeby tak grać?

5

@Nano22 prawego obrońcy nie mamy bo nie chcą podawać do Semedo. Widziałeś ile razy Nelson czekał na podanie ale go nie dostał bo Rakitic albo Messi woleli podać do środka albo do tyłu. Gdy jest tam Roberto jakoś dostaje więcej podań a w mojej opinii Semedo w ataku może dać nam więcej.

8

@Janiama dużo w tym racji. Ale Fati i Perez nie muszą grać razem, wystarczy żeby jeden był w 11. Inna sprawa z tempem naszej gry, na siłę szukanie Messiego, brak odwagi środkowych pomocników żeby zabrać się z piłką i minąć jednego czy dwóch rywali i zrobić przewagę w ataku. Wielu tutaj narzeka na Griezmanna ale wczoraj widać było, że szuka gry ale koledzy nie chcą zbytnio do niego podawać a to świadczy o kolesiostwie w Barcelonie i to nie dotyczy tylko Antka.

0

@szkutnik91 przy kilku centymetrach warto też sprawdzić dokładnie moment podania. Skąd wiadomo, że tam było to dobrze wychwycone?

3

@ranger3120 taragui energia

0

@Janiama trzeba się przyzwyczaić. Nic z tym nie zrobimy

1

@Janiama po części się zgodzę, ale osoby wykształcone również głosują i namawiają na głosowanie na Pis, nie wiem może mają z tego korzyści. Mi chodziło też o to, że osoba wykształcona niekoniecznie jest mądra. Pracuję w budowlance i uwierz mi, że profesor czy jakiś inny doktor nie potrafi logicznie myśleć.

1

@DonMatteo901 racja. Robił co mógł. Chciał nawet dać asystę przy karnym Suarezowi a ten zamiast mu podać to strzelił bezpośrednio na bramkę. Ale pośmiać można

1

@Janiama mylisz albo nie odróżniasz pojęć: osoba wykszałcona i osoba mądra. Nie zawsze idzie to w parze. Też zgadzam się z tym, że nauczyciele zarabiają za mało. Ale tu nie ma co zwalać winy na Pis.

0

@krzysiekVeB moja mówi: pffff masakra

1

@Hushovt Kevin sam ...

1

@ViscaBarca123 ale byka walnąłem :D

0

@DonAndrzejos to miało być z dystansem, dzisiaj każdy w dobrym humorze. Sorki za obrazę

2

@ViscaBarca123 mógł byś przybliżyć sylwetkę zawodnika infantil b- Yamine Lamala? Widziałem, że coś tam postrzelał ale ciężko coś znaleźć na jego temat

0

@ViscaBarca123 ale Kluivert nie może wchodzić w paradę Valverde. Jedyne co może zrobić to być mediatorem na linii trener zawodnik, co według mnie nie powinno mieć miejsca

0

@Nolife1899 na którym kanale i o której?

1

@Janiama ale według mnie to sędzia wygra ten mecz Chelsea

0

@Twardochleb W pierwszych meczach po zmianie trenera często jest poprawa w grze a później zespół znów dopada kryzys.

0

Komentarz usunięty

2

@Colon Baba lambrla

0

@Odesseiron albo Tobie na @kochamPiSOdesseiron

3

@Avada Kedavra ja prdole ludzie głosowali na niego i wygrał i w czym masz problem? Nie każdy myśli tak jak Ty

1

@bartekvisca dla mnie półkę wyżej jest Dżem i Kult.

0

@mcsarna zgadzam się. Uważam jednak, że typowy zadaniowiec powinien znajdować się w kadrze

1

@mcsarna może Todibo powoli wprowadzać na pozycję Busquetsa? Inna sprawa czy w La Masii mamy kogoś o profilu Rakiticia/Vidala. W ich miejsce sprowadził bym takiego Ndombele i Puiga z rezerw.

0

@IronSanHybrid bayern nie miał podobnych kilka lat temu?

2

@IronSanHybrid ktoś musiał się w ch...j napracować przy tym herbie Juventusu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?