4

@ViscaBarca123 Carles Perez i Ansu Fati nie zostali przesunięci do pierwszej drużyny?

2

@TommyShelby muj brat tesz dobsze zarabia ale mam dwujke dzieci. Skladac papiery o alimenty?

0

@Odesseiron tvp da radę przełączyć na inny kanał ale jak idziesz do znajomych i tam disco polo to masakra. U każdego znajomego to samo tylko ja tego nie słucham

0

Posiada ktoś drukarkę laserową? Z tego co czytałem to dobra jest gdy się dużo drukuje. W ciągu roku drukuję około 300 stron a zwykła drukarka mi się zepsuła. Którą teraz kupić?

20

Vidal i Pique byli wyczerpani po 20 minutach treningu? Jeśli Vidal był wyczerpany a Messi nie to ktoś musiał oszukiwać

1

@Odesseiron należysz do jednego z tych obozów? Ja po żadnej stronie się nie opowiadam i według mnie ani jedni ani drudzy nie są patriotami. Gdyby chcieli to w najważniejszych sprawach by się dogadali a nie cały czas pomyje na siebie wylewają a to w niczym nie pomaga no i świadczy o tym, że mają nas daleko gdzieś. Byle być przy korycie

0

@socha nic nowego, trzeba się przyzwyczaić i uśmiechnąć

0

@Skaramuczi ktoś dodał chyba wczoraj które szczególnie mi się spodobało, patrzyłem w google i już tego nie znalazłem

0

Ma ktoś zdjęcie tego wulkanu z Filipin z tymi piorunami?

0

Była jakaś informacja o tym młodym talencie, którego Barcelona miała ogłosić dzisiaj transfer?

0

@BarcaInfo szkoda, że Papcio nie przyszedł 2,5 roku temu

3

@POLNEYMAR gdyby Valverde nie był dobrym trenerem to nie był by trenerem drużyny LaLiga.

0

@ViscaBarca123 z juvenilu a u Valverde kto trenował nie licząc Fatiego?

0

@jeyx77x Papa Quique

0

@SeeleyBooth paparcie szatni, Valverde mógł przedstawić plan na poprawę gry drużyny, zgodził się na wprowadzenie młodych graczy. Narazie tylko to mi przychodzi do głowy.

1

@Janiama nie jest to dobra wiadomość ale raczej podniosła by ducha ostrożności, walki i odpowiedzialności za gole na resztę atakujących

0

@cinero1996 ja jeździłem kilka lat i nic nigdy nie dostałem, tylko ubezpieczenie miałem na siebie przepisane

0

@Katalonbar o ile dobrze pamiętam 2002 rok i przyszedł Radomir Antić

0

podeśle ktoś link do meczu?

0

@SinMistico nie kupią go teraz za 6 mln tylko za 3 lata za 50 to będziesz pisał podobnie?

0

Komentarz usunięty

0

@Artsss środkowy pomocnik, środkowy obrońca, jeszzce 6 meczow pauzy za odepchnięcie sędziego za jego parodię

7

@Janiama ja pamiętam jak skoki w drużynie komentował kolega z pracy i mówił, że "kłaczak" jak zwykle spier...il konkurs. Już razem nie pracujemy ale jutro zadzwonie do niego i mu przypomnę o tym.

6

Warto podkreślić, że warunki dobre do skakania. W Innsbrucku warunki były zmienne i była trochę loteria a dzisiaj warunki super

6

@Janiama chyba ten psycholog zrobił robotę

0

@TheNekro94 Trump to pionek i każdy o tym wie

1

@barcelonaLM ważniejsze cele od białego domu to bazy rokefelerow i roczildow bo stamtad ida decyzje

0

@NeroTFP ależ owszem czemu nie, jemu też należy się

0

@Colon do sałatki dodaję makaronu z zupek chińskich

1

@deyna2018 no tak bo nikt LE i LM nie zdobył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?