domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ViscaBarca123 Carles Perez i Ansu Fati nie zostali przesunięci do pierwszej drużyny?
2
@TommyShelby muj brat tesz dobsze zarabia ale mam dwujke dzieci. Skladac papiery o alimenty?
0
@Odesseiron tvp da radę przełączyć na inny kanał ale jak idziesz do znajomych i tam disco polo to masakra. U każdego znajomego to samo tylko ja tego nie słucham
0
Posiada ktoś drukarkę laserową? Z tego co czytałem to dobra jest gdy się dużo drukuje. W ciągu roku drukuję około 300 stron a zwykła drukarka mi się zepsuła. Którą teraz kupić?
20
Vidal i Pique byli wyczerpani po 20 minutach treningu? Jeśli Vidal był wyczerpany a Messi nie to ktoś musiał oszukiwać
1
@Odesseiron należysz do jednego z tych obozów? Ja po żadnej stronie się nie opowiadam i według mnie ani jedni ani drudzy nie są patriotami. Gdyby chcieli to w najważniejszych sprawach by się dogadali a nie cały czas pomyje na siebie wylewają a to w niczym nie pomaga no i świadczy o tym, że mają nas daleko gdzieś. Byle być przy korycie
0
@socha nic nowego, trzeba się przyzwyczaić i uśmiechnąć
0
@Skaramuczi ktoś dodał chyba wczoraj które szczególnie mi się spodobało, patrzyłem w google i już tego nie znalazłem
0
Ma ktoś zdjęcie tego wulkanu z Filipin z tymi piorunami?
0
Była jakaś informacja o tym młodym talencie, którego Barcelona miała ogłosić dzisiaj transfer?
0
@BarcaInfo szkoda, że Papcio nie przyszedł 2,5 roku temu
3
@POLNEYMAR gdyby Valverde nie był dobrym trenerem to nie był by trenerem drużyny LaLiga.
0
@ViscaBarca123 z juvenilu a u Valverde kto trenował nie licząc Fatiego?
0
@jeyx77x Papa Quique
0
@SeeleyBooth paparcie szatni, Valverde mógł przedstawić plan na poprawę gry drużyny, zgodził się na wprowadzenie młodych graczy. Narazie tylko to mi przychodzi do głowy.
1
@Janiama nie jest to dobra wiadomość ale raczej podniosła by ducha ostrożności, walki i odpowiedzialności za gole na resztę atakujących
0
@cinero1996 ja jeździłem kilka lat i nic nigdy nie dostałem, tylko ubezpieczenie miałem na siebie przepisane
0
@Katalonbar o ile dobrze pamiętam 2002 rok i przyszedł Radomir Antić
0
podeśle ktoś link do meczu?
0
@SinMistico nie kupią go teraz za 6 mln tylko za 3 lata za 50 to będziesz pisał podobnie?
0
Komentarz usunięty
0
@Artsss środkowy pomocnik, środkowy obrońca, jeszzce 6 meczow pauzy za odepchnięcie sędziego za jego parodię
7
@Janiama ja pamiętam jak skoki w drużynie komentował kolega z pracy i mówił, że "kłaczak" jak zwykle spier...il konkurs. Już razem nie pracujemy ale jutro zadzwonie do niego i mu przypomnę o tym.
6
Warto podkreślić, że warunki dobre do skakania. W Innsbrucku warunki były zmienne i była trochę loteria a dzisiaj warunki super
6
@Janiama chyba ten psycholog zrobił robotę
0
@TheNekro94 Trump to pionek i każdy o tym wie
1
@barcelonaLM ważniejsze cele od białego domu to bazy rokefelerow i roczildow bo stamtad ida decyzje
0
@NeroTFP ależ owszem czemu nie, jemu też należy się
0
@Colon do sałatki dodaję makaronu z zupek chińskich
1
@deyna2018 no tak bo nikt LE i LM nie zdobył