domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX a Twój nr 1 to?
2
@KamQiX wehikuł czasu
0
@SHIBA miałem dwa takie i mi zgineły. Chyba do papierosów je dawali
0
@Majsteer niestety mam tylko zdjęcie pękniętego ochraniacza i nogi
0
@Majsteer jestem wiceprezesem czyli mogę działać tylko czy ma to sens
0
@cracker tam już pal licho moje zawieszenie ale kiedyś była podobna sytuacja i sędzia kretyn przy złamaniu u naszego zawodnika piszczeli i strzałki przez bramkarza rywali nawet faulu nie odgwizdał.
0
@wachaFCB sfaulowałem przeciwnika przed naszą. Przeciwnik chciał szybko strzelić na bramkę i trafił naszego zawodnika w głowę (strzał mocny). Następnie sędzia kazał przeciwnikom rozegrać rzut wolny jeszcze raz. Druga sytuacja to wejście przeciwnika w nogę naszego obrońcy i pęknięty ochraniacz i zdarta skóra pod ochraniaczem. Sędzia nic. Dopiero po naszych protestach gwizdek i faul dla nas. Ja czerwona kartka za naruszenie nietykalności cielesnej za odepchnięcie sędziego. Jak napisać odwołanie do komisji dyscypliny, żeby sędzia też odpowiadał za to co działo się na boisku i jakie decyzję powinien podjąć?
0
Jest tutaj sędzia piłkarski? Mam kilka pytań
0
@Colon Donald Tusk, Olivier Kahn, Thomas Muller, Bastian Schweinsteiger, Miroslav Klose
3
@Kapitan hawk mi to na płytki wygląda
0
@IAmBackCules dokładnie o ten. Dzięki
0
Ma ktoś tego mema jak Korwin dzwoni do Brauna?
0
@SHIBA o tym układzie nerwowym zębów masz gdzieś?
0
@Danny Gaucho nie piłeś wina ze szklanki? Żałuj
6
@Kapitan hawk przyjedź do mnie na grzybobranie. Tutaj jest walka o każdego grzyba. Ciężko auto zaparkować przyjezdnym
0
@Xavifcb6 liga super, do stylu można się przyczepić, jeśli chodzi Ci o rewanż z Liverpoolem to kompromitacja
0
@Xavifcb6 zobaczymy na koniec sezonu. Ocenianie sezonu we wrześniu dla mnie dziecinada kolego. Trenerowi życzę jak najlepiej
0
@mate92 dla mnie też jest to przykre ale wierzę w tego trenera. Zarząd nie bez powodu go zostawił i z jakiegoś powodu EV sam nie podał się do dymisji. Mam nadzieję, że u nas zadziała zasada "do trzech razy sztuka" a jeśli już teraz trener się nie sprawdzi to kim go zastąpimy?
0
@Phatro no fakt ale sam widzisz jak jest
6
Zastanawia mnie spore poruszenie tutaj odnośnie słów EV o przygotowaniu fizycznym. Teraz nagle jest okazja do narzekania na trenera, że nie przykłada zbyt dużej wagi do tego. Raczej mówi o tym, że nie okres przygotowawczy chłopaki mają ale podczas ustalania składu to już inna bajka. On musi myśleć z kim gramy ( jak gra dana drużyna), z kim graliśmy i z kim będziemy grać, jak dany zawodnik wypadł, czy jest w formie (nie fizycznej). Łatwo narzekać ale to co trener powiedział ma całkiem inne znaczenie. Tutaj wiele osób chce trio w pomocy Frenkie- Busi- Arthur ale nie mają pojęcia w jakiej są formie fizycznej. Jest tutaj dużo narzekania dla samego narzekania.
1
@Janiama jeżeli pieniądze Cię ucieszą to stawiaj. Widać, że presezon zrobił swoje ale nikt nie mówi publicznie, że to było złe dla zawodników a szkoda. Kontuzje też swoje zrobiły. Ale z czasem forma przyjdzie
0
@Colon muszynianka, 1,5l plastik
0
@Janiama minus dla Bronka, plus dla Jędrzeja obiektywnie patrząc, bez spiny
0
@Janiama Jak by to Bronek szedł to był byś zachwycony chyba, że zwraca na coś uwagę
0
@czygun mnie też to bolało i teraz mam eleven, c+ i polsat sport premium i nie mam problemu z żadnym meczem
0
@alkoholix Nawałka
0
@darek60 był ale ale ten drugi też.
0
@MESSIah16 ale żeby jechać po naszym, który również jest legendą? A i tekściarz dobry
6
@TR3YWAY podkarpackie. Idę na polę
0
Wiele osób zachwyca się Mercurym bo dzisiaj skończyłby 73 lata ale też 30 lipca była 25 rocznica śmierci Ryśka Riedla i było dużo wpisów, że narkoman, ćpun i takie tam. Skąd to się bierze?