domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sportowiec ogólnie czy koszykarz?
5
Chodzi mi o to jak grali i że Lyon może grać podobnie nie zostawiając nam dużo miejsca. Wydaję mi się właśnie, że nie będą grali ósemką przed polem karnym tylko pójdą do przodu.
5
To co wczoraj Ajax pokazał powinno być lekcją dla Valverde i naszych zawodników bo Lyon może grać podobnie. W takich przypadkach przydały by się kontry z pierwszego sezonu Luisa Enrique. Nasza drużyna opiera grę na posiadaniu piłki i rywal ma łatwiej w rozpracowaniu, ustawieniu swojej drużyny bo taki real nie ma swojego stylu i grą bardziej otwartą piłkę.
3
Neurophate.
0
Wydaje się jak by linia boczna (ta górna) była dłuższa.
1
Ja mam psa rasy Cane Corso i córkę 2 latka i muszę przyznać, że to jej oczko w głowie. Strasznie ją pilnuje i nie pozwala żeby jej dotykać za bardzo.
0
Oglądnąłem ten film po wielu pozytywnych recenzjach tutaj i muszę przyznać, że się zawiodłem.
0
Ja u nas bym widział Kolarova.
0
Uspokoiłeś mnie bo ta cisza o nim trochę mnie drażniła.
0
Nie wiesz co tam z tym kontraktem Ilaixa? Nie wiem czy było jakieś info na ten temat.
0
Miałem takie to mi nawet jednej połowy nie wytrzymały.
0
Wiadomo co z kontraktem Ilaixa Moriby? Wiem, że już było blisko podpisania kontraktu ale nie wiem jak to się skończyło.
0
Ja płacę 88,60 w nc+ i mam eleveny, canal+ i polsat sport premium do końca sezonu. Teraz myślę przenieść się do regionalnej tv i będzie wszystko za 80 zł.
4
Piszczek.
0
Po przyjściu Ronaldo do Interu i wzięciu dziewiątki (chyba) Zamorano zmienił numer na osiemnastkę 1+8.
0
Ze wszystkim się zgodzę ale też Coutinho musi grać, może te tryby wkońcu zaskoczą w jego grze.
0
Lewa jego mać jutro rano przegląd prasy, później podsumowanie plotek transferowych, następnie przewidywane składy a po tym zacznie się lawina pytań o transmisję na polskim kanale. Nie wydaje Wam się, że tych pytań padło już tyle albo i więcej co użytkowników?
0
Ja oglądałem film Fighter in the wind, tam leciała piosenka Epici- illusive consesus. Od tamtej pory zaczęła się przygoda również z nightwish, within temptation. Po oglądnięciu filmiku z Ronaldinho na yt słucham również Sonata Arctica i od tego zaczął się też Sabaton.
0
Niby racja ale Umtiti kontuzja no i Chumi się nie popisał w meczu z Levante, rezerw nie oglądam i nie wiem czy jest tam najlepszym obrońcą ale skoro jest powoływany na treningi i gra w PK to raczej tak. Może gdyby grał razem z Pique lub Lengletem i Albą miał by większą pewność siebie i takich błędów by nie popełniał no i nigdy nie wiadomo co z Vermealenem. Murillo jest raczej jako 3 stoper. Proponuję oceniać wybór Murillo i Boatenga po sezonie. Zachwycać się teraz nie ma czym, narzekać również.
0
Widział bym u nas Balotellego ale trudno. Powodzenia Kevin.
0
Ja ani babci ani dziadka
1
No dzień babci ogółem.
1
Jak to mówią caisne ale własne.
0
Przychodzi dzisiaj do mnie do auta cyganka z jakimś zdjęciem chorego dziecka i prosi o pieniądze na jedzienie dla dzieci. Chciałem jej dać dwie laski kiełbasy to nie wzięła tylko poszła obrażona.
0
Miał przekazać informację do jakiego klubu chce przejść. Overmars: aha Psg to wołamy 100 mln, gdybyś zmienił zdanie to od Barcy po taniości 75, ale do nich nie chcesz to zarobimy więcej od Francuzów.
0
Kwota jaka między klubami będzie przelewana tak ale Ajax też ma coś do powiedzenia.
0
Hmm. De Jong przekazał swoją decyzję władzom Ajaxu a gdyby tak Overmars, przez sympatię do nas powiedzieł mu tak idź do Psg ale za 100 baniek, do Barcy możesz za 75. I co wtedy?
0
Nawet gdyby były wliczane to by był raczej walkower. Teraz wygrać 4-0 i święty spokój.
0
Wie ktoś jak wygląda sytuacja polsatu sport premium w nc+? Miało być chyba do końca roku a u mnie dalej jakieś powtórki lecą na 1 i 2.
0
Zależy za co się siedzi. Mi koleś, który odbywał wyrok gaz zakładał w aucie. Dojeżdżał do pracy i pracował od 8 do 16. Wyrok miał za potrącenie ze skutkiem śmiertelnym.