domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się nie zgadza to, że człowiek chory psychicznie tak coś dokładnie zaplanował. I tutaj albo ktoś z pisu, żeby zadziałać przeciw wośp i opozycji albo ktoś z kręgu opozycji, żeby wszystko zrzucić na pis (w 2010 były śmiechy "kaczka po smoleńsku", teraz jest "stop przemocy") i trzecia opcja gdzie dwóch się biję trzeci korzysta.
0
A skąd niby wzięli pieniądze na takie transfery. Rozumiem budować wielkość klubu krok po kroku ale tu ewidentnie petrodolar działa.
0
Dlaczego nie napiszesz, że kogoś z pisu kiedyś zabili. Jedni i drudzy podobni do siebie. Patrz w dwie strony.
0
Dla mnie będzie 10/10 dla Ciebie 9/10. Wszystkiego mieć nie można.
0
Jeszcze przegrana Realu Madryt i niedziela 10/10.
0
Odezwij się obowiązkowo. Będzie dobrze.
0
No ciężka ale dużo też zależy z kim się robi i jak się dzieli obowiązki. Trzymam kciuki żeby Ci się powiodło bo wiem co to znaczy emigracja.
1
Ja bym widział Williana Jose. Inny typ napastnika ale na gonienie wyniku by się przydał bo Edin Dzeko raczej nie do wyjęcia.
0
Powodzenia. Też stawiam dom ale z zarobkami nie jest tak źle jak u Ciebie. Ja te 3400, 3200 zarabiałem, później coś się posypało i 2500 było. Zwolniłem się żeby robić na metry i 4000, 4200, 3800 się wyciągnie. Robię na elewacji i w środku ścianki i inne pierdoły. Mowa o podkarpaciu.
0
Willian Jose.
0
Z tego co kojarze to zawodnik w trakcie sezonu może być członkiem trzech klubów ale grać może w dwóch.
1
Chyba wina dekodera. Ja wymieniałem kilka razy i z każdym dekoderem był inny problem. Mi w nc+ wymieniali dekoder bez problemu, tak jak by wiedzieli, że taki problem się pojawia.
0
Jeśli jest możliwość wygrania czegoś z takim gościem w składzie a w klubie nie ma jego następcy to ja bym dał mu grać. Nie pisze o nikim konkretnie tylko ja tak robiłem jako trener i źle na tym nie wyszedłem.
4
Wszystko ładnie pięknie ale dlaczego go nie ma na liście 50 najbardziej obiecujących zawodników skoro to wielki talent?
1
Obyś się mylił ;)
0
No tak ale jak się nie uda to będzie tak, że: 1. Puchar Króla mało ważny i można było odpuścić. 2. Po co dał grać aż tylu rezerwowym. 3. Dlaczego nie dał grać rezerwowym tylko zajechał pierwszy skład. Mi się wydaję, że w PK będą grać rezerwowi i co osiągną to będzie ich.
0
Co powiesz na to, że dla Messiego priorytetem jest LM?
0
U nas do pierwszego meczu czyli 7 kwietnia.
0
Kurde a taki Mascherano jeszcze dopłacał ze swoich do transferu do nas.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja z tą kwotą to pojechałem troszkę po bandzie żeby zwrócić uwagę, że nie powinniśmy stracić na nim.
0
Lo Celso i Canales. Dla mnie Denis jest gorszym zawodnikiem.
2
Nawet jak Rabiot nie wypali można go sprzedać za rok nawet i za 30 mln bo i tak będzie zysk.
0
To sporo. Teraz tylko pytanie czy Kamil by skoczył te 127m. A ile jest pkt za metr 1,8?
0
Ile wynosi rekompensata za belkę? Jest ona jednakowa na wszystkich skoczniach?
0
Biorąc pod uwagę rekompensatę za wiatr i jeszcze jeden skok to kto wie.
0
Stoch w serii próbnej 129 z wiatrem w plecy, Kobayashi 137 z wiatrem pod narty. Jestem ciekaw jak sędziowie by ocenili te skoki bo jednak powinni docenić Stocha a nie tylko daleki skok Japończyka.
1
Bardzo dobrze napisane. Wiele osób widzi tutaj Xaviego jako spadkobiercę wizji Pepa, co nie koniecznie tak będzie, ale oby tak było. Co do zmiany pokoleniowej to ona już się przecież odbywa i widać, słychać, że myślą nad nastęcami kolejnych zawodników. Pozostaje problem taki, że Messiego już nie da się zastąpić ale należy pamiętać, że Barca była przed nim i będzie po nim a my jako kibice powinniśmy o tym wiedzieć i nie narzekać za kilka lat na trenera czy prezydenta, że nikogo nie znalazł żeby go zastąpić. Jesteśmy kibicami i czy będzie trwała taka zmiana pokoleniowa rok, dwa, trzy czy wcale jej nie będzie musimy nimi pozostać.
3
Mi to wygląda na Diego Milito.
0
Ja chętnie poczytam.