8

Ja osobiście nie jestem zadowolony z obecności Munira w składzie. Nie pasuje do naszego stylu, dla mnie nie jest skrzydłowym ani środkowym napastnikiem tylko zwykłym graczem ofensywnym. W styczniu powinniśmy kupić tego Pepe (przypomina Eto'o) i sprawdzimy jak się sprawdza jako zmiennik Suareza

0

Trzeba zwrócić też uwagę, że te ceny są takie przez jeden transfer.

0

Mbappe też? Ja osobiście nie narzekałbym gdyby przyszedł za 100 mln. Za Dembele daliśmy więcej.

0

Musimy kupić napastnika ale ja bym się też zastanowił nad sprzedażą Rakiticia. Wiem, że póki jest Valverde to nie odejdzie ale już trzeba szukać kogoś o podobnej charakterystyce. Nie wiem czy jest ktoś taki w La Masii.

0

Czyli my też dajemy 70 i decyzja należy do De Jonga.

0

Teraz 15 stopni a w kwietniu/maju będzie jeszcze śnieg.

0

Mi też na pewno będzie smakowało bo wszystkie składniki się zgadzają. Pozdrawiam.

0

Tę zupę jadłeś w Japonii czy w Polsce gdzieś w restauracji, czy może sam przygotowywałeś?

0

Dla mnie kimś takim mogł by być Isco ale to nie realne.

0

Akurat się nie zgodzę. Nogę złamałem w niedzielę około 17-40, o 22 już mnie operowali.

0

Varane i Platini to Francuzi to Michel musiał jakiś argument znaleźć dla swojego.

0

Alenia jest przecież zawodnikiem pierwszej drużyny tylko miał odbudować formę w rezerwach.

1

Szkoda bo na Canal + w środę ma być Puchar Rosji.

0

Kto powędrował na trybuny?

1

Moja żona teraz się dopiero dowiedziała, że mecze komentują też ze stadionu. Myślała, że komentatorzy siedzą w studio.

0

Miałem tam być ale noga złamana więc o kulach szkoda.

0

Najgorsze może być to, że jakiś cham boiskowy może atakować nie piłkę tylko właśnie ten łokieć.

3

Ale za 10-15 lat ta suma może być niska. Trzeba o tym pomyśleć.

0

Gdzie kupowałeś i ile płaciłeś? Premiera nie miała być 2 listopada?

1

Tę piosenkę nawet mój czteroletni syn już śpiewa.

1

Powodzenia.

1

Oglądam tvp i inne stacje. Nie łykam wszystkiego co mówią ale dzięki za troskę.

0

Ktoś trzymał w klatce drugie 50% żeby nie głosowali?

2

Ja czytałem co innego o sądach i o mediach. Kłócił się nie będę jak jest faktycznie bo nie znam autora publikacji i Ciebie też nie. Odnośnie ataku policji na pokojowe demonstracje to pani bieńkowska pokazała jak to się załatwia (przez te taśmy nie szanuje ludzi z PO i PSL).

6

Napisz proszę po co jest ten cały twór (stworzony chyba przez sorosa), bo jakoś nie widzę żeby demokracja była w Polsce jakoś zagrożona, a to, że w 2015 PiS zdobył większość w Parlamencie to chyba dzięki właśnie demokracji bo od tego się ta cała akcja zaczęła.

3

To Ty do kodu należysz?

0

Ludzie wybrali czyli sobie zasłużył a pochodzenie nie ma znaczenia. W dodatku temu całemu KODowi skrzydła podcięli.

0

Również proszę o link.

4

Taki Dzeko przydał by się w następnym sezonie wchodząc z ławki jako joker.

1

Pogoda dopisuje to zostaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?