domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ja osobiście nie jestem zadowolony z obecności Munira w składzie. Nie pasuje do naszego stylu, dla mnie nie jest skrzydłowym ani środkowym napastnikiem tylko zwykłym graczem ofensywnym. W styczniu powinniśmy kupić tego Pepe (przypomina Eto'o) i sprawdzimy jak się sprawdza jako zmiennik Suareza
0
Trzeba zwrócić też uwagę, że te ceny są takie przez jeden transfer.
0
Mbappe też? Ja osobiście nie narzekałbym gdyby przyszedł za 100 mln. Za Dembele daliśmy więcej.
0
Musimy kupić napastnika ale ja bym się też zastanowił nad sprzedażą Rakiticia. Wiem, że póki jest Valverde to nie odejdzie ale już trzeba szukać kogoś o podobnej charakterystyce. Nie wiem czy jest ktoś taki w La Masii.
0
Czyli my też dajemy 70 i decyzja należy do De Jonga.
0
Teraz 15 stopni a w kwietniu/maju będzie jeszcze śnieg.
0
Mi też na pewno będzie smakowało bo wszystkie składniki się zgadzają. Pozdrawiam.
0
Tę zupę jadłeś w Japonii czy w Polsce gdzieś w restauracji, czy może sam przygotowywałeś?
0
Dla mnie kimś takim mogł by być Isco ale to nie realne.
0
Akurat się nie zgodzę. Nogę złamałem w niedzielę około 17-40, o 22 już mnie operowali.
0
Varane i Platini to Francuzi to Michel musiał jakiś argument znaleźć dla swojego.
0
Alenia jest przecież zawodnikiem pierwszej drużyny tylko miał odbudować formę w rezerwach.
1
Szkoda bo na Canal + w środę ma być Puchar Rosji.
0
Kto powędrował na trybuny?
1
Moja żona teraz się dopiero dowiedziała, że mecze komentują też ze stadionu. Myślała, że komentatorzy siedzą w studio.
0
Miałem tam być ale noga złamana więc o kulach szkoda.
0
Najgorsze może być to, że jakiś cham boiskowy może atakować nie piłkę tylko właśnie ten łokieć.
3
Ale za 10-15 lat ta suma może być niska. Trzeba o tym pomyśleć.
0
Gdzie kupowałeś i ile płaciłeś? Premiera nie miała być 2 listopada?
1
Tę piosenkę nawet mój czteroletni syn już śpiewa.
1
Powodzenia.
1
Oglądam tvp i inne stacje. Nie łykam wszystkiego co mówią ale dzięki za troskę.
0
Ktoś trzymał w klatce drugie 50% żeby nie głosowali?
2
Ja czytałem co innego o sądach i o mediach. Kłócił się nie będę jak jest faktycznie bo nie znam autora publikacji i Ciebie też nie. Odnośnie ataku policji na pokojowe demonstracje to pani bieńkowska pokazała jak to się załatwia (przez te taśmy nie szanuje ludzi z PO i PSL).
6
Napisz proszę po co jest ten cały twór (stworzony chyba przez sorosa), bo jakoś nie widzę żeby demokracja była w Polsce jakoś zagrożona, a to, że w 2015 PiS zdobył większość w Parlamencie to chyba dzięki właśnie demokracji bo od tego się ta cała akcja zaczęła.
3
To Ty do kodu należysz?
0
Ludzie wybrali czyli sobie zasłużył a pochodzenie nie ma znaczenia. W dodatku temu całemu KODowi skrzydła podcięli.
0
Również proszę o link.
4
Taki Dzeko przydał by się w następnym sezonie wchodząc z ławki jako joker.
1
Pogoda dopisuje to zostaje.