domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się. Tylko nie piszczcie, że Niemki są ładne. Słowa Niemka i ładna przecież mie pasują do siebie.
1
Niemcy przynajmniej walczyli. U Polaków widziałeś jakikolwiek pressig zakładany przez całą drużynę?
0
Czy mamy czy nie mamy przecież my i tak go nie kupimy. Chyba, że zbierzemy 70 mln€, wyślemy do Bartka w kopercie z dopiskiem "La Rambla chce Thiago, tu masz datki".
22
Suarez vs pepe. To trzeba zobaczyć!
0
Ja jestem w stanie. Takim trenerem dla mnie jest Adam Nawałka. ME w naszym wykonaniu to było coś co chciało się oglądać. Dzisiaj i z Senegalem tego czegoś zabrakło.
0
Ale Krychowiaka powinni wymienić na kogoś innego np. Piszczka. Krycha według mnie jeden z lepszych u nas.
0
Oby oby. Tylko trzeba jeszcze z Nigerią wygrać co, jak widać po dotychczasowych meczach, nie będzie takie łatwe. Ale kcuki trzeba trzymać.
1
Oni nie widzą tego, że jak Messi ma piłkę to od razu dopada do niego 2,3,4 a nawet i 5 rywali. Ale nic krystyna lepszy bo łape dostawi i gol i wtedy psychika lepsza i takie tam.
0
Szopkę bardziej media robiły niż on. On powiedział, że decyzję ogłosi przed jego pierwszym meczem na mundialu i tak zrobił. Bardzo możliwe, że zachował sie eleganco dając czas obu drużynom na sprowadzenie zawodnika o zbliżonej renomie, pozycji. Oczywiście mogę się mylić ale jakiś cel musiał być w tym, że tak długo zwlekał z ogłoszeniem tej decyzji.
1
Mi bardzo smakuje Łomża wyborowa czy jakoś tak.
0
W Anglii okienko już otwarte.
1
Tutaj są najlepsi ludzie od taktyki, transferów, polityki to i od motoryzacji ktoś się znajdzie, a nie jakieś tam forum audii.
10
Chuck Norris oglądnął wszystko 2 razy i zgrał na dyskietkę.
3
Tolerancja to niezwracanie uwagi, pomijanie czyichś poglądów, zachowania. Szacunek to traktowanie drugiej osoby o innych poglądach na równo z samym sobą. Mylisz pojęcia gościu uważając mnie za głupka, przy tym mnie obrażając, chociaż mnie nie znasz. Widać jaką jesteś osobą. Przykre.
2
Jak Cię spotkam na mieście to Ci piwo postawię za tą robotę. Za Cillessena chciał bym Rulliego z Realu Sociedad.
0
Wszystko ładnie rozpisane ale skąd te kwoty?
2
Tyle się pisze o tych transferach i tak myślę, że okno transferowe powinno być otwarte od razu po ostatniej kolejce i zamknięte przed pierwszą. Dziennikarze nie musieli by wymyślać co raz to nowych nazwisk i przypisywać ich do różnych dróżyn, bo wydaję mi się, że już dużo transferów jest dogadanych tylko kluby czekają na ten nieszczęsny 1 lipca.
13
Co niedziele i w święta a Ty?
0
http://emusite.pl/artykuly/przeglady-gier/przeglad-chodzonych-bijatyk/ może któraś z tych?
0
Myślę, że kto miał im pogratulować to już to zrobił. Wygrali, trudno, świat się nie zawalił. Teraz nasz zarząd i sztab szkoleniowy zmienią priorytety i w laliga będą grać zawodnicy z rezerw ze "słabymi" przed meczami lm.
0
Na wakacjach trzeba rezerwować noclegi czy bez problemu zajadę coś na miejscu? I jak z językiem? Po angielsku się dogada?
0
Był ktoś w Hajduszoboszlo? Mógłby ktoś napisać czy faktycznie warto się tam wybrać z rodziną na kilka dni? Jak ceny, atmosfera, baseny, jedzenie, noclegi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie jesteś jedyny. Jest nas dwóch.
6
Dzisiaj ostatni mecz Iniesty i chcą żeby był wygrany. Oczywiście zmiana będzie tak jak wczoraj Buffona koło 60-70 minuty i przekazanie opaski.
0
Ławka rezerwowych pusta ;)
0
To już inne czasy niestety i inne pokolenie nie tylko zawodników ale ludzi. Młodym brakuje cierpliwości, chcą zbyt wiele, tu i teraz.
0
Nie ma szans. Bez zmian chcesz nasze gwiazdy zajechać?
0
Mój znajomy pracujący jako mechanik w serwisie Peugeota potrącił ze skutkiem śmiertelnym osobę. Przy odbywaniu kary dalej pracował w tym salonie. Na jego szczęście wiezienie było blisko serwisu.
0
A mnie zastanawia co zarząd zrobi jak Griezmann nie przyjdzie. Czy wydadzą te 100 mln na konkretnego zawodnika czy sprowadzimy tylko obrońcę i Arthura w styczniu. Wydaję mi się, że zarząd stara się o niego bo uważa, że 100 baniek to nie dużo a przy okazji będzie można go sprawdzić za Suareza.