0

Messi, Ronaldinho, Federer, Schumacher

5

Pomyśl, że pracujesz na elewacji albo przy kostce gdy w cieniu jest 37 stopni. Może to Cię jakoś na duchu podniesie.

0

Jakim typem pomocnika jest Max Meyer? Do wzięcia za darmo.

1

Jaka to rasa?

0

Dzięki.

0

Dżem, Sabaton.

3

A myślisz, że przy kim siedzę?

1

Był Psikutas bez "s" to może będzie Malcolm bez "l".

2

Chciałbym, żeby ten pan u nas pracował.

0

Super robota. Wielkie dzięki.

0

Około 11 tys. Kiedyś brałem właśnie 8000 i do spłaty miałem 11200 z tego co pamiętam. Brałem w eurobanku.

0

Ktoś z Was grał piłką zina pelle? Dostałem ofertę zakupu tych piłek ale nie wiem jaka ona jest, a sam opis mi nie wystarczy i chciałbym poznać Wasze opinie.

1

Inny świat.

1

Wyłącz dźwięk.

0

Przykre. Jeden z najlepszych na świecie 3-1 dla nich, pół godziny do końca i gra na czas. No ku..wa przykre

0

Ja mam citroena c5 i nie mogę się z Tobą zgodzić.

7

Miodowe lata, 13 posterunek, Świat według Kiepskich (z babką Kiepską)

0

Co ciekawe najwięcej znalazłem ich przy ścieżkach a nie w głębi lasu.

1

Małe grzyby zdrowe. Gorzej z tymi większymi bo często robaczywe i nadgryzione.

0

Borowiki, podciecze i jeden podgrzybek mi się trafił.

0

Pół godziny w lesie i wiaderko grzybków jest. Jak u Was sytuacja wygląda?

0

Nie głupi pomysł.

0

Zawieszenie w sumie kiepskie rozwiązanie bo lepiej być zawieszonym i wygrać finał. Ale fifa powinna szukać jakiegoś rozwiązania.

0

Dużo się pisze o symulowaniu i ogólnie o kontrowersjach związanymi z decyzjami sędziego i zachowaniu piłkarzy. Gdyby tak fifa wprowadziła jakieś kary zawieszenia za nie przyznanie się do faulu, ręki itp. to może gra byłaby bardziej fair play. Przy tylu kamerach godzinę po meczu powinien być komunikat: ten zawieszony na 2 mecze za rękę, której sędzia nie zauważył. Mnie wkurzyła sutyacja w meczu Anglia-Kolumbia gdzie Eric Dier dotknął piłkę głową i powinien być różny ale sędzia tego nie widział i nie było. Tak samo z symulkami, zawodnik leży 10 sekund od razu go na nosze i za linię. Nie myślę o ewidentnych faulach.

0

Ile do wygrania?

0

Mundial jest od 14 czerwca do 15 lipca. Przez ten czas pościsz od grilla?

0

Geronimo Rulli.

0

Nenad Bjelica.

1

Hm Peszko pojechał żeby robić atmosferę. Nie lepiej było wziąć Grzesia Halamę albo Martyniuka? Grosik, Zenek czujecie to?

0

Racja. Ale patrząc na jedne i drugie zdecydowanie więcej jest ładnych Polek. Oczywiście to moja opinia i nie mogę za kogoś pisać kto jest ładniejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?