domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kalendarz git, jednak mam prośbę. Da się bez Filipa? Tak żeby było samo Camp Nou i kalendarz?
1
Teraz z tym większych talentów wydaje się Puig i jestem ciekaw co będzie z jego karierą, jak rozwinie swój talent bo widać, że klub chce postawić na niego, widać to po tym, że prawie cały czas trenuje z pierwszą drużyną. Inną sprawą jest, że potrzebujemy zawodników na już bo jesteśmy klubem z topu i szlifować w pierwszej drużynie możemy jeden lub dwa talenty, teraz jest nim Alenia.
3
Messi nie dostał szansy? Ile tych talentów co odeszli gra w topowych klubach i jest wiodącą postacią?
0
A widziałeś jak real wygrywał? Piękna i porywająca gra to na pewno nie była a udało się 3 razy.
1
3 pkt są. Mi dzisiaj brakowało kogoś pomiędzy liniami pomocy i ataku, czasem było widać że linia obrony zlewa się z linią pomocy i następna to już linia ataku. Nikt za bardzo nie szukał gry właśnie pomiędzy tymi liniami a nie wiem czy to przypadkiem nie miał być Vidal, który poprostu dużo biegał i nie zawsze ogarniał to.
0
Jaki ten Valverde słaby. Awans z pierwszego miejsca. No trener porażka.
0
Znam lekarza co za 50 zł na 2 tygodnie wystawia, 30 zł chyba na tydzień. Mi dał na 2 tygodnie, nic nie płaciłem bo uraz nie był fikcyjny.
1
Ale smaka teraz zrobiłeś.
0
Albo kawa inka.
0
Może i tak być.
0
Często się pokazuje z yerbą, zresztą jest on chyba najsławniejszą osobą pijącą ten napój. I to i to zawiera kofeinę więc nie za bardzo można to łączyć, chyba że okazyjnie.
0
Ja większe zakupy robię w poniedziałki, wtorki. A drobne w sobotę ale w mniejszych sklepach.
0
Messi nie pije kawy tylko yerbę, to musi być coś innego.
1
Ale to, że sklep jest zamknięty w niedzielę to chyba żaden problem dla tych sklepów. Ludzie i tak muszą kupić ten chleb, wędlinę, papier toaletowy, piwo, napój czy coś innego. Robią to w sobotę lub inny dzień w tygodniu co widać po kolejkach w piątki i soboty.
0
Może i tak być. Na szczęście to nie jedyny obrońca i pomocnik na świecie, oczywiście utalentowani ale nie za każde pieniądze.
0
Ajax może tyle krzyknąć bo wie, że dużo klubów jest zainteresowanych nimi, a to nie są biedne kluby.
0
Okładka mundo z dzisiaj.
2
Te gazety piszą już, że wydamy 140 mln za dwójkę z Ajaxu, 200 za Brazylijczyka z Paryża. Jeszcze kurde zapomnieli o następcy Suareza, ciekawe czy już mają listę potencjalnych zawodników i kwoty jakie będą wydawane na tychże grajków.
3
BarcaInfo - wrzuca dużo informacji na temat drużyny.
0
Tym bardziej, że są to bardzo młodzi zawodnicy i już potwierdzili swoją wartość.
0
Długi, krótki. To chyba nigdy nie wyjdzie z języka piłki nożnej.
0
Dlatego napisałem, że chodzę do kościoła nie dla księdza tylko dla siebie.
1
Ty wierzysz w co innego albo w nic to twoja sparawa ale nie pisz, że należę do ciemnoty. Ja mogę napisać, że ciemnotą jest nietolerowanie u innych wiary albo ich obrażanie a jak ktoś napisze "pedał" albo coś w tym stylu to wtedy się gada, że jest nietolerancyjny.
3
Nie bój się nie daję. Za sakramenty też nie płaciłem. Tak samo z chodzeniem do kościoła, nie chodzę dla księdza tylko dla siebie i wkurza mnie takie pisanie, że wierzący teraz to ciemnota.
2
Obrażasz teraz wszystkich wierzących.
2
U nas jest ogólnie tendencja do narzekania. Jedynie tryplet co roku mógłby coś zmienić chociaż i to nie jest pewne bo wtedy by było dlaczego gra ten a nie ten, dlaczego tak późno zmiana itp. itd.
0
Chodzi mi o to, że walczą o awans i różnie może być ale być może masz rację bo ja z rezerw ze środkowych obrońców kojarze tylko tylko Chumiego i Cuence. Jeśli poziom tam jest wyrównany to tak jak piszesz.
1
Ale można pomyśleć nad wypożyczeniem jakiegoś obrońcy bo nie wiadomo jak kolano Umtitiego i często kontuzjowany jest Vermaelen a szkoda osłabiać rezerwy.
0
Ja mam kilka ha, gleba raczej piaszczysta, posadziłem las. Gość proponował mi 100 tys. za ha ale odprawiłem go z kwitkiem. Teraz tam działeczki jak złoto. Ot skrawek drobiny kurzu.
0
Sam wiesz, że pod koniec sezonu może nie być wesoło w obronie bo i Umtiti też na 100 % nie można liczyć.