0

Mr. Grzmot

0

Skrzetuski uwalnia Bohuna.

0

Zgadzam się z Tobą tylko po co pompowali ten balonik przed mistrzostwami. Tak jak piszesz, że mówienie o Nawałce, że popełniał błędy to głupota ale to samo można powiedzieć o Brzęczku, który został z "niczym" i szuka tego czegoś. Warto zauważyć, że filar drużyny grał w określonym systemie a teraz gdy kilku trybów nie ma lub nie funkcjonują tak jak trzeba to trzeba coś stworzyć ale to nie takie hop siup jak większości się tutaj wydaje.

0

Ja zgadzam się z Tobą i PawkoFCB. Klasa to Puyol, Xavi, Raul, Casillas. Prawa noga to nie wiem może Beckham, Ronaldinho. Tylko on raczej mówił o współczesnych.

1

Kurde musiałem coś pokiełbasić.

2

4. Już go nie ma, ale nie mam pewności czy to on był. Nie zdążyłem oglądnąć prezentacji pana z numerem 1.

1

Tak dzisiaj albo jutro miał występować i miał się ciekawie przedstawić. Jeden się przedstawił, że interesuje go gra na nerwach.

0

Dzisiaj w 1 z 10 występuje jeden z naszych?

0

Już sobie poradziłem ale dopiero 4 aplikacja pomogła.

0

Córka skasowała mi w telefonie kontakty od A do C. Ktoś wie czy i jak da się to odzyskać?

0

Należy ktoś do OSP lub pracuje w PSP bo chciał bym się dowiedzieć ile kosztuje ubezpieczenie wozu strażackiego o wartości 800 tys zł, 2018 r.?

0

Mam nadzieję, że Messi go godnie zastąpi.

0

Dlaczego znów? Ostatnio na Liverpoolu chyba się przejechali.

2

Najśmieszniejsze jest to, że ich minister edukacji kluzik rostkowska nie wie co to jest faszyzm. Zresztą oni ogólnie robią hałas o to, że Polacy idą z biało-czerwoną flagą bo już z tęczową lub niebieską z gwiazdkami można sprawować

2

Z ostatnim zdaniem się zgadzam.

0

Jest ktoś posiadaczem psa rasy Cane Corso lub innego molosa? Mam kilka pytań a ciężko coś znaleźć w internecie.

0

Puig jest już za stary, że nie gra?

0

Chodzi mi o to, że rząd tego nie wypracował tylko poprostu to były zwykłe wpływy z podatków. Tak samo wójt czy inny gospodarz jak powie, że przeznaczy na coś 1 mln złotych to przecież nie jego pieniądze tylko państwowe.

0

Chyba nawet mówili żeby dać nie 500 tylko 1000.

0

W jaki sposób rząd to wypracował? Rostowski sam mówił, że pieniędzy nie ma czyli jednak ruina była.

2

Sam Rostowski przyznawał, że pieniędzy na 500+ nie ma a jednak jakoś uszczelnili ten vat (tak przynajmniej podają) i pieniądze się znalazły.

2

Dzisiaj błysnął inteligencją jak powiedział, że pis wprowadził 500+ a Polska była wtedy w ruinie. Przypominam, że on rządził wcześniej przez 8 lat.

0

Pojawiały się informacje, że chodzi o światową gwiazdę a Coentrao, Arbeloa czy taki Vazquez do nich raczej nie należą.

0

Żaden słownik by lepiej tego nie opisał.

1

Obrączka na palcu jest.

5

Dajcie spokój już Rafinhi. Nie widzicie, że on czyta komentarze na La Rambli i już od pierwszego gwizdka zamiast myśleć o grze on myśli nad waszymi komentarzami.

0

Widać bardzo mądry człowiek. Ponad wyniki stawia rozwój zawodnika.

0

Ja głosuje tak jak uważam za słuszne, Ty chyba też, zresztą na 3 głosy 1 oddałem na pis (dawna nauczycielka i mądra kobieta). Ale wypowiedź tego reżysera śmieszy.

8

Saramonowicz wzywa do bojkotu podkarpackich firm i nie odwiedzania mojego regionu. Niby tacy mądrzy i bronią demokracji ale jak ktoś głosuje inaczej to wychodzi cała prawda o kodzie i elicie.

0

Skąd wiesz, że przedłużenie kontraktu nie jest tylko po to by podnieść za niego cenę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?