1

Pomagamy, rozsyłam link znajomym.

0

Po tym jak ustawiony był bramkarz można było się spodziewać, że poleci z impetem w swoje lewe okienko i Messi chciał to wykorzystać.

3

Jak to bez historii? A "panenka" z wolnego? Ja wcześniej nigdy czegoś takiego nie widziałem ale spodziewałem się czegoś innego w tym rzucie wolnym.

0

Rozpoznaję tylko Axla Rosa. Jest też chyba ktoś z Led Zeppelin.

0

Ja bym pozbył się Roberto. Z 50-60 mln by wpłynęło. Man City chce Saula a Roberto raczej gorszy nie jest.

0

Moja mama jeździła cytryną i nic nie dokładała. Jeśli sobie przypilnujesz oleje, płyny, rozrząd to nie będziesz dokładał do samochodu, nie piszę o klockach itd.

0

Teraz medycyna jest na innym poziomie i łatwiej utrzymać dobrą formę fizyczną. Kiedyś ktoś w wieku 32 lat na boisku to był dziadek.

1

Wystarczy znać polski i czytać komentarze na La Rambli. Lista zawodników sama się tworzy. Wystarczy dogadać się z redakcją i stworzyć ankietę: jakiego napastnika chcecie.

0

Dzięki za tę wiadomość.

1

Że niby Vidal to tyczka do mijania? To Ci się udało.

1

Gdyby symulki, machanie łapami, kopnięcie piłki po gwizdku, nieodejście od piłki przy sfg i utrudnienie rozegrania przy tym było karane lepiej by się mecze oglądało i było by mniej chamstwa. Postawa Messiego klasa.

0

Tylko i wyłącznie Rivaldo.

0

Oj tam.

0

A jak by tak real odpadł w eliminacjach do lm? Klaskanie w Madrycie by było takie, że nawet Rubik by się nie powstydził.

0

Ktoś z Was jest działaczem jakiegoś klubu i obsługuje system extranet? U mnie problem polega na tym, że zalogować mogę się tylko na wyśmiewanej przeglądarce Internet Explorer, w innych przeglądarkach pojawia się problem z wtyczką silverlight. Jak jest u Was?

0

Sezon albo dwa sezony temu był temat trzech obiecujących środkowych pomocników: Dahoud, Tielemans, Tolisso. Gdzie oni teraz są? Nie każdy będzie gwiazdą i nie każdego zamieścimy. Ale obserwacja i ocena przydatności, naszego dna jak najbardziej.

1

Jest też coś takiego jak rytm meczowy. Zawodnicy mieli kilka dni wolnego no i nie grali w środę. Co Ty chcesz?

2

Można żyć od wypłaty do wypłaty i być szczęśliwym i można mieć milniony i nic po za tym.

0

Ej ludzie to nie jest rzecz, on też ma swoje zdanie i trener również. Jeżeli trener daje mu szanse to czeka na niego, na jego najlepszą wersję, jak złapie formę to każdy powie, że go nie oddamy za żadne skarby.

1

Masz dużo racji. Najlepsze w tym wszystkim jest, jeśli ten scenariusz się sprawdzi, że mamy kadrę na kilka lat bez większych transferów.

0

Duża "zasługa" w tym jest poprostu przeciwników bo często zagęszczają pole przed Cou i nie ma on wtedy możliwości przebicia, dryblingu, wyjścia na "korzystną" pozycję strzelecką. Co innego gdy gramy z kontry i ma więcej miejsca ale wtedy znowu tak jakby ma obowiązek oddać piłkę Messiemu.

1

Nie obchodzi mnie PSG ale wiem o co Ci chodzi.

0

De Jong 75 mln, De Ligt pewnie z 80 mln, Jovic/Gomez 50 mln, Mendy 40. Jeżeli to co piszą się sprawdzi to wydamy w lecie około 250 mln. Ktoś wie jak wygląda sytuacja klubu z punktu FFP? Stać nas na to żeby obyło się bez większych sprzedaży?

7

Po przeczytaniu nagłówku przpomniały mi się słowa naszego byłego prezydenta Komorowskiego "weź kredyt zmień pracę".

9

Od Viniciusa jak by się nawet piłka odbiła i wpadła do bramki to by się w Madrycie zachwycali, że potrafi się ustawić i czyta grę.

8

Pamiętam jak się grało za gówniarza na boisku szkolnym aż się ciemno robiło, była 21, 22 a później do sklepu na colę albo oranżadę na miejscu i do domciu.

12

Jesteś jednym z nielicznych który nie tylko nie narzeka ale nawet potrafi znaleźć pozytywy. Komentarze niektórych, nawet nie wiem jak ich nazwać ale niech będzie, że kibiców już po ogłoszeniu składu czy po pierwszej połowie przewidują, że nic nie wygramy w tym sezonie z takim trenerem.

0

Gościowi tak wszystko podoba się co z Barceloną związane, że najprostszym wyjściem dla niego byłoby zostać prezydentem naszego klubu.

0

Rysiek Riedel.

1

http://elixx.me/imilan.html u mnie ten link działa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?