1

Ludzie tutaj tylko potrafią narzekać? Przeżywacie to jak stonka wykopki. Gratulacje dla całej osiemnastki a narzekającym przypominam, że jutro jest piątek i słońce dalej będzie świecić i niebo raczej nie spadnie na Nas.

0

@Solimalhio jak ktoś będzie miał dużo czerwonych dużo osób będzie sprawdzać o co chodzi

5

@kubix05 A smak piwka schłodzonego w studni pamięta ktoś? Pięknie wchodziło jak się miało 16 lat

0

@Wilczeq U mnie w styczniu i lutym śnieg padał to ciężko zliczyć który z kolei to śnieg ;)

0

@FDJ Suarez i presja?

4

@Cochise Zauważ, że największą gwiazdą u niemców jest właśnie Lewy a w Barcelonie Suarez musi ustąpić Messiemi chociaż by przy karnych i wolnych.

1

@Cochise Suarez jest jednym z najlepszych napastników jeśli chodzi o robienie miejsca kolegom (Messiemu). Mało kto zwraca na to uwagę ale jego gra bez piłki jest na najwyższym poziomie.

1

@Janiama Z innej beczki, jeśli Thiago, Cesc, Pedro itd. to nasi "byli" wychowankowie to teraz jakiego klubu są wychowankami?

2

@Janiama Jak jestem wychowankiem "X" klubu to chyba nie mogę przestać nim być. Nauczycielce coś się chyba pomyliło bo po mojemu mieszkam i urodziłem się w Łańcucie to jestem łańcucianinem ale przeprowadzę się do Rzeszowa to jestem rzeszowianinem i byłym łańcucianinem ale w klubie jest wychowanek czyli osoba która w sekcjach młodzieżowych rozegrała kilka sezonów do określonego wieku czyli taka osoba nie może być byłym wychowankiem. Tak ja to widzę. Nauczycielka według mnie nie rozdzieliła tych pojęć.

2

@SHIBA jak na XVII wiek to aparaty mięli całkiem całkiem

0

@bixmix czołem, spocznij, pierdnij, odpocznij

0

@Filip_10 Ja to ogólnie nie cierpię jurorów i uczestników takich programów jak: twoja twarz brzmi znajomo, the voice of poland, czar par itd.

1

@Danny Gaucho Jordan dwa razy to popełnił?

1

@Avada Kedavra dziękuję Ci bardzo, że nazywasz mnie menelem.

0

@Janiama trudne pytanie? Zadajesz kilku osobom a każdy inaczej interpretuje

0

@Danny Gaucho Kaiserslautern jako beniaminek ale nie wiem, który to był sezon

0

@Azi pomarańczową rewolucję zrobił Soros. Poszukaj sobie

0

@Danny Gaucho martwy przepis u sędziów w A, B klasie? Są tacy że podejdą i Ci wytłumaczą co i jak ale i tacy co nawet boczni nie ogarniają tego co główny odpier..la. Z jedym nawet wódkę piłem w przerwie meczu xd i bardzo go szanuje ale przez to jak gwiżdże

0

@barteq sędziowie w takich ligach to często porażka. Nie dziwi mnie to

0

@Janiama Messi na prawym gra tylko na papierze. W tym jest problem.

0

@SHIBA na jednym telefonie mam: nieprzekierowane a na drugim: nie przesłane dalej

0

Komentarz usunięty

0

@ViscaBarca123 z Juvenilu A wymieniłeś aż dziesięciu zawodników. Takie pokolenie? Dwóch czy trzech zawodników bym zrozumiał, że się wyróżniają ale aż dziesięciu?

3

Z tego co widzę to Maciej Machaj nie oglądał meczu. Przykre

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Patriskos Rexach > Antic ale to był sezon 01/02 albo 02/03

0

@Janiama może jakiś mądry trener z charyzmą by coś zmienił ale kto?

0

Najlepsze jest to, że jeszcze druga połowa. Fajnie się to ogląda.

0

@Rewolucja123 nie jest powiedziane czy ktoś inny by też do nich nie dochodził i czy by nie lepiej rozgrywał

1

@Janiama a ile zmarnowanych dobrych sytuacji? Wiadomo, że wszystkiego nie da się strzelić ale widać, że w formie to on nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?