0

@Odesseiron masz ceny bardziej chodliwych towarów? np. chleb, masło, cukier, makaron, mleko, śmietana itp.?

3

Trener go nie chciał i za karę gra praktycznie wszystko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaBarca123 nie mam kiedy oglądać drużyny rezerw i przez to moje pytanie. Jaki styl prezentuje drużyna Pimienty?

0

@SeeleyBooth a kto to jest?

0

@damianex10 przepraszam, już tak nie będę

33

@damianex10 gdzie tu masz wielkich Polaków?

0

@juliacicha teraz każdy mądry ale kilka lat temu wszyscy mówili, i gran derby i el clasico, było jeszcze gran derby europa

0

@Odesseiron masz też niemieckie miasta?

1

@xofcbxo Rambla na pewno będzie pokazywać mecz. Lokal typowo pod Barcę

1

@Danny Gaucho jeszcze to 3-2 po "rajdzie" Roberto też dla nich było bolesne

0

@Lincolm dla mnie cruz de malta

0

@kewin no i cała druzyna schodzi z boiska. Robi się afera i powstaje dyskusja na temat tego yebanego varu.

0

@Tom0VeB ktoś mnie fauluje, mówię reszcie drużyny dajcie im strzelić gola bo faul był

1

@Fake69 piszesz, że Messi miał zły dzień i chciał byś ściągać Griezmann a?

0

@Chwytliwy może w głowie mieli już prześcieradła

0

Jestem ciekawy, która drużyna jako pierwsza skorzysta z varu w ten sposób: wiedząc, że zawodnik był faulowany (mowa o 100% pewności) zrobi korytarz, łącznie z bramkarzem, drużynie przeciwnej.

0

@Skaramuczi jeśli posadziłem 10000 drzew to nie mogę spalić kilku w jednym roku i tony węgla?

0

0

@rasta212 @capoN tez nic. moze być tak, ze w ustawieniach drukarki są jakieś skróty ustawione?

0

@SylwekFCB @vebmroku nie działa nic

0

Witam, mam problem z klawiaturą na laptopie. gdy wciskam alt+z wyskakuje wybierz drukarkę zamiast "z" z kropką. Ktoś poradzi coś?

0

@AmigoBlancos w umowie masz wypłatę do którego dnia miesiąca?

0

@macio_944 taktyk

0

@Drzakubs vidal jest równo rok młodszy ode mnie

5

@mikiiki dzwoń do inspekcji pracy

3

@Janiama między Kaczyńskim i Tuskiem postawmy znak równości i zostawmy temat bo każdy ma swoje zdanie a sam wiesz jak to jest kłócić się na forum z nieznajomymi. Kiedyś byłem za pis i skręcało mnie na myśl o po a teraz mnie skręca gdy słyszę o jednych i drugich zwłaszcza gdy zobaczyłem polityka z po i pis jak razem wino popijali a wcześniej w tv błoto na siebie rzucali

0

@Janiama ja go widziałem wśród publiczności gdy wszyscy nagrodzeni byli na scenie.

3

@arcziFCB gratulacje no i zdrowia dla małego kibica i partnerki

8

@DonMatteo901 nie ogarnie tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?