domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron masz ceny bardziej chodliwych towarów? np. chleb, masło, cukier, makaron, mleko, śmietana itp.?
3
Trener go nie chciał i za karę gra praktycznie wszystko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123 nie mam kiedy oglądać drużyny rezerw i przez to moje pytanie. Jaki styl prezentuje drużyna Pimienty?
0
@SeeleyBooth a kto to jest?
0
@damianex10 przepraszam, już tak nie będę
33
@damianex10 gdzie tu masz wielkich Polaków?
0
@juliacicha teraz każdy mądry ale kilka lat temu wszyscy mówili, i gran derby i el clasico, było jeszcze gran derby europa
0
@Odesseiron masz też niemieckie miasta?
1
@xofcbxo Rambla na pewno będzie pokazywać mecz. Lokal typowo pod Barcę
1
@Danny Gaucho jeszcze to 3-2 po "rajdzie" Roberto też dla nich było bolesne
0
@Lincolm dla mnie cruz de malta
0
@kewin no i cała druzyna schodzi z boiska. Robi się afera i powstaje dyskusja na temat tego yebanego varu.
0
@Tom0VeB ktoś mnie fauluje, mówię reszcie drużyny dajcie im strzelić gola bo faul był
1
@Fake69 piszesz, że Messi miał zły dzień i chciał byś ściągać Griezmann a?
0
@Chwytliwy może w głowie mieli już prześcieradła
0
Jestem ciekawy, która drużyna jako pierwsza skorzysta z varu w ten sposób: wiedząc, że zawodnik był faulowany (mowa o 100% pewności) zrobi korytarz, łącznie z bramkarzem, drużynie przeciwnej.
0
@Skaramuczi jeśli posadziłem 10000 drzew to nie mogę spalić kilku w jednym roku i tony węgla?
0
@szymonadamczak34 taktyk
0
@rasta212 @capoN tez nic. moze być tak, ze w ustawieniach drukarki są jakieś skróty ustawione?
0
@SylwekFCB @vebmroku nie działa nic
0
Witam, mam problem z klawiaturą na laptopie. gdy wciskam alt+z wyskakuje wybierz drukarkę zamiast "z" z kropką. Ktoś poradzi coś?
0
@AmigoBlancos w umowie masz wypłatę do którego dnia miesiąca?
0
@macio_944 taktyk
0
@Drzakubs vidal jest równo rok młodszy ode mnie
5
@mikiiki dzwoń do inspekcji pracy
3
@Janiama między Kaczyńskim i Tuskiem postawmy znak równości i zostawmy temat bo każdy ma swoje zdanie a sam wiesz jak to jest kłócić się na forum z nieznajomymi. Kiedyś byłem za pis i skręcało mnie na myśl o po a teraz mnie skręca gdy słyszę o jednych i drugich zwłaszcza gdy zobaczyłem polityka z po i pis jak razem wino popijali a wcześniej w tv błoto na siebie rzucali
0
@Janiama ja go widziałem wśród publiczności gdy wszyscy nagrodzeni byli na scenie.
3
@arcziFCB gratulacje no i zdrowia dla małego kibica i partnerki
8
@DonMatteo901 nie ogarnie tego