domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama wiadomo, że nie ale przeprosiny były raczej za słowa których użył
6
Mój sąsiad często powtarza, że pić wódkę i narzekać to każdy Polak potrafi. Oczywiście każdy ma prawo pisać tutaj to co mu się podoba ale to, że będziemy narzekać na wszystko co się dzieje w Barcelonie nic nie zmieni. Trzeba drużynie kibicować i szukać pozytywów a nie cały czas czyta się tutaj gorzkie żale.
0
@Janiama przepraszał za wulgaryzmy a na stadionie były dzieci. Z tego co kojarzę to o to chodziło
0
@Kengo my mamy Messiego a oni jakoś muszą na siłę szukać gwiazdora i przez to takie głupoty
12
@sendesara Busquets musiał mieć silny wiatr w plecy albo polska policja prędkość mierzyła
16
@Maximus2 100% Alba
0
Skąd macie info o rewolucji kadrowej? A to, że narzekają na Sarabię jakoś mnie nie dziwi, wystarczy, że pomyślę o Albie i już wiadmomo o co może chodzić.
0
@maciuss94 że co?
10
@ja8215 rajd Ronaldinho. Wygraliśmy wtedy 3-0 na Bernabeu
0
@Gaucho nazwisko nie jest ważne. Ważne by dobrze bronił
1
@Nano22 najlepsze było kiedy sam autor pisał interpretację do swojej książki i okazało się, że jego interpretacja jest błędna. Ale już nie pamiętam co to był za pisarz
2
@Gomess możesz zakupić dzbanek z filtrem np. Brita
0
@barteq ale ja o Valverde nic nie pisałem i też nie wierzę w to, że nie zwracał uwagi na przygotowanie fizyczne. Ale ewidentnie widać, że za Setiena się dużo zmieniło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@barteq to co mieli sobie na treningach w kulki lecieć cały sezon. Kontuzje niestety się trafiają
0
@hihohihox nie daję mu więcej niż dwa, trzy sezony
2
@BarcaInfo szkoda chłopa. Mimo, że gra u białych to jednak da się go lubić
8
Wygląda na to, że Setien wprowadził swój mikrocykl w odpowiednim momencie. Na początku dał chłopakom wycisk a teraz bardziej będą skupiać się nad taktyką i poprawą szybkości.
0
Chodzą słuchy, że nowy sponsor z branży meblarskiej ma zostać sponsorem Barcelony.
0
@TheMefju pamiętam ten komentarz. Ja go kojarzyłem ale jeśli ktoś go nie kojarzył to nie znaczy, że nie jest kibicem Barcelony, bo taka później dyskusja się rozwinęła. To tak jak bym spytał Ciebie o minutę w której Koeman strzelił gola na Wembley.
3
@masakrator05 ile klasyków wygrał Ramos a ile Pique i to w jakim stylu
4
@masakrator05 w El Clasico Pique > Ramos
1
@pyku91 zrób ze strychu
1
@pyku91 ogólnie chodzi o wymianę powietrza, jeśli nie ma komina ja bym dał na strych
2
Może ktoś wie, może @ViscaBarca123. Jak wygląda sytuacja z kontraktem z Adilem Aouchiche i Yanem Coutu.
0
@Ratamahatta pracuje na obniżenie kwoty transferu
0
@BarcaInfo najlepiej jak by im powiedział "nie wkurwi..cie się za bardzo. Posprzątam co się da i w lecie mnie nie ma"
4
To teraz mówi się na to szybkie jedzenie?
0
@Aveiro dla mnie to zakończenie to bajka nie film. Pierdoły i tyle
0
@TheNekro94 według mnie jeden drugiego nie powinien oceniać. Każdy ma swojego konika i swoje grzechy