domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@maroon sam się zastanawiam nad telefon na policję
1
Jak widać to w prowadzeniu biznesu to trzeba mieć szczęście. Jedni mają zysk, którego by się spodziewać nie mogli w najśmielszych snach (makarony, papier) a drudzy muszą myśleć jak to wszystko utrzymać. Z innej strony w piłce szczęście tak samo jest ważne, może nawet i ważniejsze od umiejętności i talentu.
0
@cules100pro @barcelonaLM no ta jego żona to madka 500+ bo on nie ma objawów i nic się nie dzieje
30
Ta kwarantanna domowa dla osób wracających z zagranicy to o dupę rozbić. Znajomy wrócił z Danii i siedzi w domu ale co z tego jak domownicy mający z nim kontakt wychodzą jutro do pracy.
0
@Seba_89_ kiedyś też było 30 dni ale kary jako takiej za nieprzerejestrowanie nie było.
1
@JordiElNino jeśli podatek zapłaciłeś to nie. Ja przepisałem tyljo ubezpieczenie na siebie a na starym dowodzie jeździłem chyba 5 lat
0
@Cochise Karola Maya też czytałem mając chyba 13 lat ale później miałem zastój.
0
@Cochise z uwagi na Twój nick, myślę, że się nie obrazisz, że piszę przez Ty, ale jakie książki o indianach polecisz?
0
@Colon już wiem jakich błędów unikać
0
@tobiasson92 wiesz jak to szybko się dzieje, więc jeszcze nic straconego
0
Ciekawe co wymyślą z wyborami prezydenckimi. Moim Zdaniem wszyscy kandydaci powinni to ustalić za zamkniętymi drzwiami bez jedzenia i picia aż w końcu osiągną kompromis bo coś czuję że i o to będą przepychanki
0
@LuisSalvano bardziej niż Neymar czy jakiś inny lewoskrzydłowy potrzebny nam kreatywny pomocnik
1
@Janiama ciekawe czy jak dostanie wsparcie od państwa i jemu podobni też to chociaż raz pochwalisz rząd
1
@Hushovt Szumowski w RMF mówił, że alkohol dobry jest na tego wirusa
0
@masa11 dlaczego człowiek normalnie nie może zrobić zakupów. Omijaj biedronki itp tylko idź do mniejszego sklepu i tam powinieneś wszystko kupić
0
@Avada Kedavra to chyba ten niemiecki turek
0
@DLFCB klauzula ta z tego co mi wiadomo obowiązuje tylko przez pierwsze dwa tygodnie lipca
0
@RosjaninBut no dobra Roma i Inter ale dlaczego Juventus ma się nie wycofać?
1
@juliacicha wpływ generała Franco na Barce i Real
1
@Bykunn tylko wtedy odetnij kibiców bo bądź co bądź lepiej się gra jeśli ktoś Cię dopinguje niż drą ryja i gwiżdżą na Ciebie
0
@Kusco15 no właśnie a co?
0
@xVENUMx to zdjecie nie jest z Leżajska?
0
@TheNekro94 a sorry. Nie wiedział żem
2
@TheNekro94 jeśli coś Ci da takie nabijanie się to proszę bardzo ale jest to bardzo prostackie
0
Tanguy Ndombele to typ pomocnika coś a'la Arturo Vidal?
0
@messiandiniesta ja tak w ramach rozładowania napięcia tego wirusa
0
@messiandiniesta nie pamiętam teraz ale jeżeli byliśmy na pierwszym miejscu po rundzie jesiennej to uznał bym tylko te wyniki i zakończył sezon
1
@_Specjalista wiem o co Ci chodzi ;)
0
@_Specjalista o Polakach mówi mój sąsiad, z resztą słusznie, a co do reszty raczej pisałem jak jest a nieb narzekałem
0
@_Specjalista w którym miejscu narzekam?