5

@maroon sam się zastanawiam nad telefon na policję

1

Jak widać to w prowadzeniu biznesu to trzeba mieć szczęście. Jedni mają zysk, którego by się spodziewać nie mogli w najśmielszych snach (makarony, papier) a drudzy muszą myśleć jak to wszystko utrzymać. Z innej strony w piłce szczęście tak samo jest ważne, może nawet i ważniejsze od umiejętności i talentu.

0

@cules100pro @barcelonaLM no ta jego żona to madka 500+ bo on nie ma objawów i nic się nie dzieje

30

Ta kwarantanna domowa dla osób wracających z zagranicy to o dupę rozbić. Znajomy wrócił z Danii i siedzi w domu ale co z tego jak domownicy mający z nim kontakt wychodzą jutro do pracy.

0

@Seba_89_ kiedyś też było 30 dni ale kary jako takiej za nieprzerejestrowanie nie było.

1

@JordiElNino jeśli podatek zapłaciłeś to nie. Ja przepisałem tyljo ubezpieczenie na siebie a na starym dowodzie jeździłem chyba 5 lat

0

@Cochise Karola Maya też czytałem mając chyba 13 lat ale później miałem zastój.

0

@Cochise z uwagi na Twój nick, myślę, że się nie obrazisz, że piszę przez Ty, ale jakie książki o indianach polecisz?

0

@Colon już wiem jakich błędów unikać

0

@tobiasson92 wiesz jak to szybko się dzieje, więc jeszcze nic straconego

0

Ciekawe co wymyślą z wyborami prezydenckimi. Moim Zdaniem wszyscy kandydaci powinni to ustalić za zamkniętymi drzwiami bez jedzenia i picia aż w końcu osiągną kompromis bo coś czuję że i o to będą przepychanki

0

@LuisSalvano bardziej niż Neymar czy jakiś inny lewoskrzydłowy potrzebny nam kreatywny pomocnik

1

@Janiama ciekawe czy jak dostanie wsparcie od państwa i jemu podobni też to chociaż raz pochwalisz rząd

1

@Hushovt Szumowski w RMF mówił, że alkohol dobry jest na tego wirusa

0

@masa11 dlaczego człowiek normalnie nie może zrobić zakupów. Omijaj biedronki itp tylko idź do mniejszego sklepu i tam powinieneś wszystko kupić

0

@Avada Kedavra to chyba ten niemiecki turek

0

@DLFCB klauzula ta z tego co mi wiadomo obowiązuje tylko przez pierwsze dwa tygodnie lipca

0

@RosjaninBut no dobra Roma i Inter ale dlaczego Juventus ma się nie wycofać?

1

@juliacicha wpływ generała Franco na Barce i Real

1

@Bykunn tylko wtedy odetnij kibiców bo bądź co bądź lepiej się gra jeśli ktoś Cię dopinguje niż drą ryja i gwiżdżą na Ciebie

0

@Kusco15 no właśnie a co?

0

@xVENUMx to zdjecie nie jest z Leżajska?

0

@TheNekro94 a sorry. Nie wiedział żem

2

@TheNekro94 jeśli coś Ci da takie nabijanie się to proszę bardzo ale jest to bardzo prostackie

0

Tanguy Ndombele to typ pomocnika coś a'la Arturo Vidal?

0

@messiandiniesta ja tak w ramach rozładowania napięcia tego wirusa

0

@messiandiniesta nie pamiętam teraz ale jeżeli byliśmy na pierwszym miejscu po rundzie jesiennej to uznał bym tylko te wyniki i zakończył sezon

1

@_Specjalista wiem o co Ci chodzi ;)

0

@_Specjalista o Polakach mówi mój sąsiad, z resztą słusznie, a co do reszty raczej pisałem jak jest a nieb narzekałem

0

@_Specjalista w którym miejscu narzekam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?