0

@Bykunn wiesz, że państwa różnie zaliczają ilość zgonów?

0

@tmQbassive ja mam to samo w Polsce. Głupoli nie brakuje w miastach

0

@Nieznajomy odczujemy to. Chorobowe, zwolnienia, kwarantanny itd to wszystko działa na huty i fabryki przez co będzie opóźniona dostawa drutu i pustaków. Na szczęście mamy na miejscu tyle tego wszystkiego, że 2 miesiące możemy pracować bez dostaw. Mam nadzieję, że stopniowo będą dowozić resztę. Gorzej z tymi, którzy nie rozstawili się z robotą

0

@IronSanHybrid z produktów jadalnych nie ma potrzeby kupowania. Wszyscy pracujemy "póki co" na pełnych obrotach. Nawet jak miałby być jakiekolwiek kryzys to my mamy wszystko co potrzebne

0

@Nieznajomy w 2008 też tak miało być ale jakoś przeżyłem. Jeśli ktoś ma zamówienia na 2 lata do przodu to trzeba działać

0

@IronSanHybrid nie wiem czy równo. U mnie niby ludzie chodzą w maseczkach i w sklepie standardy zachowane ale po za tym każdy zachowuje się normalnie. Jest wiosna i każdy ma wiele do roboty. Ja dzisiaj byłem u siebie w lesie po piasek dla dzieci do piaskownicy bo nigdzie lepszego nie dostanę

0

@Colon oczywistka i Pidżama Porno

0

@IronSanHybrid jak dobrze żyć na wsi i cały czas po swojemu. W budowlnce nie mamy przestoju i cały czas charujemy

0

@codemat skąd my to mamy wiedzieć?

0

Z tymi fajkami miętowym i klikami jak to jest? Wycofują w maju czy jednak nie?

0

@MrShakira o kogo chodzi bo film niedostępny

0

@ArdoFCB z tymi szczepieniami we Włoszech to prawda. W Transsystemie firma opłaciła szczepionki na grypę pracownikom no i Ci, którzy się zaszczepili później bardzo ciężko znosili chorobę. Moich dwóch sąsiadów tam pracuje

0

Na polsat sport premium skróty finałów LM. Teraz 2002 rok. Jak ja wtedy bardzo chciałem u nas Ze Roberto, podobnie było rok wcześniej z Aimarem. I ta wredna morda Figo.

0

@Colon oddział zamknięty

0

@SHIBA Pluton okrąża Słońce w ciągu jednego roku i jest to 248 lat ziemskich xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gurales to też nie dla mnie

0

@usztafik spytałem i już mi wytłumaczyli. Jeżeli jakaś muzyka mi się nie podoba to to, że ktoś napisze, że taka muzyka jest fajna to ma się mi podobać?

0

@MarioVeB! No nie

0

@blazeq nie ma takiej ale mam inny gust. Spytałem tylko na czym polega ich fenomen bo mi ich muzyka się nie podoba i zostałem zjechany

0

@Hiacynk najlepszy według Ciebie napisz. Lepszy miał chociażby Joe Cocker

0

@VamosRakieta sorry ale mnie to nie kręci. Wiele osób pisało o wspaniałym wokalu czy jego cierpieniu. Sam był sobie winien prawda?

0

@JimMorrisonFCB pytanie nie troll

0

Oglądam właśnie Bohemian Rhapsody i się zastanawiam skąd taki fenomen zespołu Queen. Jedyna piosenka która mi się widzi to We are the Champions. Cała popularność ich to mieszanie gliny przez Freddiego?

0

@AnnaMarianna po zapytaniu swojej kobiety "ładnie pachniesz, biegałaś?" nie dostaję w pysk coś musi być we mnie

0

@MarioVeB! No jak by nie wiedział kto o tym decyduje

0

@macio_944 ja widuję często posła PiS u mnie na wsi w sklepie. Moja mama jest przyjaciółką jego żony ale nie przepadam za nim. Często myli moje imię z imieniem mojego starszego brata. Zawsze mu odpowiadam "Dzień dobry. Ja jestem Dominik. Do widzenia."

0

@Lord_Vader ile masz lat?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kompletny ciężki temat, kiedyś też myślałem o Kidawie, że to może być mocna kandydatka i twarz PO ale się zawiodłem. Im słabsza Platforma tym mocniejszy PiS a Polsce to szkodzi a na ten moment Konfederacja jeszcze za słaba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?