7

@Janiama dobrą zmianą prezydenta było by, gdyby wygrał ktoś inny a nie Trzaskowski. PiS i PO to partie, które żerują na naiwności ludzi i obiecują to co ludzie chcą mieć obiecane.

4

Szkoda, że Abidal albo ktoś inny od transferów nie uruchomi kontaktów z OL w sprawie Aouara. Taki pomocnik jest bardziej potrzebny niż Pjanic.

0

@Chwytliwy niestety ale jeśli zarobki idą w górę to ceny też muszą. Zadaniem rzącących powinno być żeby to pierwsze rosło szybciej od drugiego

0

@Chwytliwy więc około 3500 zł na rękę masz. Mój brat zarabia podobnie i stać go na "wszystko". Jest kawalerem

0

@Chwytliwy ile zarabiasz i przy czym pracujesz?

0

@kamilop widziałeś w ogóle ile razy się urywał obrońcom? Nie jego wina, że taki Arthur czy Roberto nie podają do niego.

1

@BarcaInfo często tak jest niestety

0

@ArdoFCB ale ktoś bez butów jest bosy czyli wtedy na bosaka

0

Jeżeli 28 czerwca będę mówił ściągnijcie buty i głosujcie na Bosaka to będzie złamanie ciszy wyborczej?

0

@Chakalaka może nie taki diabeł straszny jak go malują, gospodarka się sypie, ludzi te zakazy i nakazy już denerwują. I tak się kilka powodów uzbiera

0

@Bykunn masz rację

0

@Bykunn czyli wiesz, że Konfederacja i Bosak wyborów nie wygrają. Obiecać można jedno a robić drugie, tyle razy to było przerabiane, że to jest oczywiste

0

@Bykunn skąd wiesz?

0

@Bykunn prezydent raczej tego nie zrobi

0

@NeroTFP przy trzecim pisał treny i fraszki chyba

0

Czy tylko mi się tak wydaje, że większość kłótni politycznych, dotyczących kandydatów na prezydenta dotyczy spraw światopoglądowych? Yepać gospodarkę i resztę ale tego nie poprę bo jest za lgbt a drugi innego nie poprze bo tychże by sprowadził do totalnego marginesu.

0

@Kubox platforma c+

2

@Janiama wiesz jak oni liczą te zgony na koronę? Nikt nigdy się nie dowie ile osób zmarło na to a ile na co innego. Nie ma co wierzyć za bardzo w tą ich propagandę

0

@Mroziu nie wiem jakie to dla Ciebie rozsądne pieniądze ale ja płacę 92 zł miesięcznie i mam eleveny, canały plus sport i LM na polsacie

1

@IronSanHybrid twardy gość. Moje dzieci zajadały cytrynę

5

@Janiama nie wiem ile, wiem, że dużo ale przez takich polityków jak Tusk i Kaczyński w Polsce dobrze nie będzie bo oni walczą między sobą a nie myślą żeby Polakom żyło się lepiej

5

@Janiama a wiesz ile niemcy i ogólnie zachód przejęli polskich firm w tamtym czasie? Zresztą to się odbywało od wstąpienia do UE. Podwyższenie wieku emerytalnego to trudna decyzja ale wyobraź sobie kogoś pracującego fizycznie 45 lat albo i więcej

0

@blaugrana_36 samodzielnie co?

8

Pani Julio można cały ranking?

0

@KapitanFCB według Ciebie? Iniesta nie powinien tam być?

0

@Michael24 o jaką piosenkę chodzi?

0

1

@Chakalaka niestety takie układy mają, że jedni drugich nie wsadzą do paki

1

@Bykunn "A co do prawa to ono nie ma każdemu odpowiadać. Ma po prostu nikogo nie dyskryminować w imię poglądów kogoś innego" - czyli najlepiej wprowadzić anarchię. Dlaczego w Polsce jest monogamia, przecież to dyskryminuje Arabów.

1

@FATIlity31 dokładnie. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?