domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Janiama dobrą zmianą prezydenta było by, gdyby wygrał ktoś inny a nie Trzaskowski. PiS i PO to partie, które żerują na naiwności ludzi i obiecują to co ludzie chcą mieć obiecane.
4
Szkoda, że Abidal albo ktoś inny od transferów nie uruchomi kontaktów z OL w sprawie Aouara. Taki pomocnik jest bardziej potrzebny niż Pjanic.
0
@Chwytliwy niestety ale jeśli zarobki idą w górę to ceny też muszą. Zadaniem rzącących powinno być żeby to pierwsze rosło szybciej od drugiego
0
@Chwytliwy więc około 3500 zł na rękę masz. Mój brat zarabia podobnie i stać go na "wszystko". Jest kawalerem
0
@Chwytliwy ile zarabiasz i przy czym pracujesz?
0
@kamilop widziałeś w ogóle ile razy się urywał obrońcom? Nie jego wina, że taki Arthur czy Roberto nie podają do niego.
1
@BarcaInfo często tak jest niestety
0
@ArdoFCB ale ktoś bez butów jest bosy czyli wtedy na bosaka
0
Jeżeli 28 czerwca będę mówił ściągnijcie buty i głosujcie na Bosaka to będzie złamanie ciszy wyborczej?
0
@Chakalaka może nie taki diabeł straszny jak go malują, gospodarka się sypie, ludzi te zakazy i nakazy już denerwują. I tak się kilka powodów uzbiera
0
@Bykunn masz rację
0
@Bykunn czyli wiesz, że Konfederacja i Bosak wyborów nie wygrają. Obiecać można jedno a robić drugie, tyle razy to było przerabiane, że to jest oczywiste
0
@Bykunn skąd wiesz?
0
@Bykunn prezydent raczej tego nie zrobi
0
@NeroTFP przy trzecim pisał treny i fraszki chyba
0
Czy tylko mi się tak wydaje, że większość kłótni politycznych, dotyczących kandydatów na prezydenta dotyczy spraw światopoglądowych? Yepać gospodarkę i resztę ale tego nie poprę bo jest za lgbt a drugi innego nie poprze bo tychże by sprowadził do totalnego marginesu.
0
@Kubox platforma c+
2
@Janiama wiesz jak oni liczą te zgony na koronę? Nikt nigdy się nie dowie ile osób zmarło na to a ile na co innego. Nie ma co wierzyć za bardzo w tą ich propagandę
0
@Mroziu nie wiem jakie to dla Ciebie rozsądne pieniądze ale ja płacę 92 zł miesięcznie i mam eleveny, canały plus sport i LM na polsacie
1
@IronSanHybrid twardy gość. Moje dzieci zajadały cytrynę
5
@Janiama nie wiem ile, wiem, że dużo ale przez takich polityków jak Tusk i Kaczyński w Polsce dobrze nie będzie bo oni walczą między sobą a nie myślą żeby Polakom żyło się lepiej
5
@Janiama a wiesz ile niemcy i ogólnie zachód przejęli polskich firm w tamtym czasie? Zresztą to się odbywało od wstąpienia do UE. Podwyższenie wieku emerytalnego to trudna decyzja ale wyobraź sobie kogoś pracującego fizycznie 45 lat albo i więcej
0
@blaugrana_36 samodzielnie co?
8
Pani Julio można cały ranking?
0
@KapitanFCB według Ciebie? Iniesta nie powinien tam być?
0
@Michael24 o jaką piosenkę chodzi?
0
@Messibestplayerintheworld że he?
1
@Chakalaka niestety takie układy mają, że jedni drugich nie wsadzą do paki
1
@Bykunn "A co do prawa to ono nie ma każdemu odpowiadać. Ma po prostu nikogo nie dyskryminować w imię poglądów kogoś innego" - czyli najlepiej wprowadzić anarchię. Dlaczego w Polsce jest monogamia, przecież to dyskryminuje Arabów.
1
@FATIlity31 dokładnie. Pozdrawiam