2

Może za rok zwycięzcą będzie ten który dostał najwięcej zielonych w roku kalendarzowym? Albo wykluczyć @BarcaInfo i nagrodę nazwać jego nickiem. Przy okazji gratulacje wszystlim nominowanym i zwycięzcy

0

@Homeopata8989 Barcelona akurat jest mniejsza od Rzeszowa

1

@Bykunn zgadza się

1

@Bykunn też mi się tak wydaje, to miało być z przymrużeniem oka

0

Rząd wiedział kiedy wprowadzić całkowity lockdown. Zaraz będą albo zachwyty, że Lewy z nagrodą zasłużenie albo kto inny niesłusznie. I cyk dyskusja na inny temat

0

@Janiama pis wygrał wybory dzięki 500+ oraz dzięki idiotom z po

0

@Adam2341 jak dla mnie to nie. Araujo wywalczył pozycję

2

@Comentateiro często po odzyskaniu piłki niestety akcja jest spowalniana żeby nasi mogli się ustawić i podać do Messiego. Na szczęście coraz więcej jest zawodników, którzy go pomijają

0

@GeraltzKatalonii 16 poleceń? Ja pierdziu

1

@Janiama grudzień decydujący? Dlaczego?

0

@D44H ja nie, ale znam kogoś kto też nie

0

@tobiasson92 Ty będziesz się szczepił?

1

@Damiano27psk bez Ciebie umieram - fajny kawałek

0

@MesQueUnClub_87 jak pracował bym w kopalni i się nie nadawał to bym powiedział, że się nie nadaję do tej roboty a nie, że robota kijowa.

0

@MesQueUnClub_87 ale nie trzeba na każdym kroku mówić "ale zimno, ciemno itd"

0

@MesQueUnClub_87 nie ale chłopy mają sam wiesz jak i nie narzekają z reguły tak jak większość przy lekkim mrozie czy lekkim gorącu. Już wiesz

0

@michal26 ja nie mówię, że nie narzekam ale kiedy wychodzę z domu i mówię " o kur..a zimno" i wracam się np. po czapkę a to co jest to jest i zawszę myślę, że mogło być gorzej

1

@DaPi dlaczego? Zawsze może być -30 i pomyśl o ludziach którzy pracują przy elewacji w lecie, znam ich wielu i oni przeważnie nie narzekają

6

Też myślicie, że ludzie narzekający na zimno (przy marnych -4) i na gorąco kiedy było +34 to pierdoły?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Loku92 dobry wieczór, 99% tej społeczności chyba ma podobnie

1

@Piorun nie ma mocnych, kochaj albo rzuć, miś, seksmisja, jak rozpętałem II wojnę światową

1

@Yosemite Bono ten z jutu? Nie za stary na piłkę?

0

@Janiama Nawałka trafił na pokolenie w topie a Brzęczek ma z czego wybierać. Większość trenerów zrobiła by podobny zespół a tylko paru coś lepszego

4

191 milionów to jest przecież nie możliwe. Można wiedzieć skąd taka kwota?

1

@PanZagadka nie. Wyskakuje komunikat: wystąpił błąd ...

0

@Arkon polecam otomoto.pl

0

@Triv44 wiem, przez to to piszę

1

@Janiama po chu pisać tu takie coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?