domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może za rok zwycięzcą będzie ten który dostał najwięcej zielonych w roku kalendarzowym? Albo wykluczyć @BarcaInfo i nagrodę nazwać jego nickiem. Przy okazji gratulacje wszystlim nominowanym i zwycięzcy
0
@Homeopata8989 Barcelona akurat jest mniejsza od Rzeszowa
1
@Bykunn zgadza się
1
@Bykunn też mi się tak wydaje, to miało być z przymrużeniem oka
0
Rząd wiedział kiedy wprowadzić całkowity lockdown. Zaraz będą albo zachwyty, że Lewy z nagrodą zasłużenie albo kto inny niesłusznie. I cyk dyskusja na inny temat
0
@Janiama pis wygrał wybory dzięki 500+ oraz dzięki idiotom z po
2
@TheNekro94 https://www.google.com/search?q=deco+giuly&client=ms-android-om-lge&prmd=insv&sxsrf=ALeKk03mIl7_vOQ3nKST6d7zUNHGP97B7g:1607504161629&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjUg53Uw8DtAhVHxIsKHdyKDW4Q_AUoAXoECA0QAQ&biw=360&bih=640&dpr=3#imgrc=KRRvAMEBKY-vmM mówisz masz
0
@Adam2341 jak dla mnie to nie. Araujo wywalczył pozycję
2
@Comentateiro często po odzyskaniu piłki niestety akcja jest spowalniana żeby nasi mogli się ustawić i podać do Messiego. Na szczęście coraz więcej jest zawodników, którzy go pomijają
0
@GeraltzKatalonii 16 poleceń? Ja pierdziu
1
@Janiama grudzień decydujący? Dlaczego?
0
@D44H ja nie, ale znam kogoś kto też nie
0
@tobiasson92 Ty będziesz się szczepił?
1
@Damiano27psk bez Ciebie umieram - fajny kawałek
0
@MesQueUnClub_87 jak pracował bym w kopalni i się nie nadawał to bym powiedział, że się nie nadaję do tej roboty a nie, że robota kijowa.
0
@MesQueUnClub_87 ale nie trzeba na każdym kroku mówić "ale zimno, ciemno itd"
0
@MesQueUnClub_87 nie ale chłopy mają sam wiesz jak i nie narzekają z reguły tak jak większość przy lekkim mrozie czy lekkim gorącu. Już wiesz
0
@michal26 ja nie mówię, że nie narzekam ale kiedy wychodzę z domu i mówię " o kur..a zimno" i wracam się np. po czapkę a to co jest to jest i zawszę myślę, że mogło być gorzej
1
@DaPi dlaczego? Zawsze może być -30 i pomyśl o ludziach którzy pracują przy elewacji w lecie, znam ich wielu i oni przeważnie nie narzekają
6
Też myślicie, że ludzie narzekający na zimno (przy marnych -4) i na gorąco kiedy było +34 to pierdoły?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Loku92 dobry wieczór, 99% tej społeczności chyba ma podobnie
1
@Piorun nie ma mocnych, kochaj albo rzuć, miś, seksmisja, jak rozpętałem II wojnę światową
1
@Yosemite Bono ten z jutu? Nie za stary na piłkę?
0
@Janiama Nawałka trafił na pokolenie w topie a Brzęczek ma z czego wybierać. Większość trenerów zrobiła by podobny zespół a tylko paru coś lepszego
4
191 milionów to jest przecież nie możliwe. Można wiedzieć skąd taka kwota?
1
@PanZagadka nie. Wyskakuje komunikat: wystąpił błąd ...
0
@Arkon polecam otomoto.pl
0
@Triv44 wiem, przez to to piszę
1
@Janiama po chu pisać tu takie coś?