1

@Kgorecki2500 dopóki nie będzie z LaMasii talentu może być jako rezerwowy ale nie z tym numerem

1

@LuisSalvano ktoś powinien zablokować ten wybór i wytłumaczyć że przyszedł na chwilę

1

Widzę temat nowego środkowego napastnika u nas. Nie wiem czy przyjdzie Depay za darmo (kwota transferu) czy Haaland za 75 mln ale jestem ciekawy kto jest odpowiedzialny za przyznawanie numerów piłkarzom. U nas ten numer powinien być wolny. Raz z punktu psychologicznego bo kto popatrzy u nas na Duńczyka z tym numerem to się śmieje a druga sprawa to wszyscy by wiedzieli, że nie mamy klasowego środkowego napastnika

0

@Janiama skąd wiesz co pokazał by u nas Jovic i co pokaże gdyby przyszedł Haaland? Takie gdybanie ma jakiś sens?

0

@DonMatteo901 najlepiej iść na studia administracja i zarządzanie. Kasa po tym sama spływa na konto

0

@Maciek069 nie mówię, że idziemy po mistrza ale nie widzę powodu by być gorszymi od białych. Oni też grają wielkie nic i mogą się potknąć z kimkolwiek. No to zakład o symboliczną stóweczkę, bo któryś z meczów, które wymieniłeś wygramy

0

@Bykunn sterowniki pomogły?

0

Ten Malsa z Levante powinien przyjść do nas w zamian za Matheusa

2

@Maciek069 widziałeś z kim real przegrywa? Dlaczego mamy być od nich gorsi w lidze?

1

@Bykunn jak wujek google nic nie poradzi to spytam kolegi informatyka. Daj znać

1

@Coutinho007 o kurła no faktycznie. Ale karnego nie strzelał. Ta kraina lodu mi w głowie zamieszała, wybacz

0

@LuisSalvano majster ale Emerson dzisiaj nie gra

1

@baczmus to samo

3

@masq chyba 7 marca mają być

1

@VamosRakieta poczekajmy do końca meczu

1

@VamosRakieta co wolisz? Powrót najlepszego pomocnika forever z Twojego avka czy jakiegoś młodzieńca co ma jeszcze mleko pod nosem?

1

@VamosRakieta Bartomeu po tym co piszesz: potrzymaj mi piwo

0

@Damiano27psk ale Paredes i Veratti się pilnowali bo wiedzieli że są zagrożeni absencją.

0

Myślicie, że mecz ułożył by się inaczej gdyby Kurzawa i Gueye dostali żółte kartki dosyć szybko? Wtedy jeszcze było 0-0 albo 1-0 a oni już powinni dostać żółtko bo jak na moje to grali ostro

1

@draxidox ja mam 34 lata i kiedyś na dyskotekach mordobicie było obowiązkowe. Na szczęście tylko raz dostałem na solówce

0

@DonMatteo901 u mnie w b-klasie gość też tak rzuca

0

@BarcaInfo oby w środę był taki banan

0

@macio_944 kielecki dobry ale lepszy robiony w TM

0

@RomanHoffer sprawdź rubrykę G

1

@Gomess ja teraz oglądam Escape room. Coś w stylu Piły

2

@FCMichalo chu..a prawda. Pokazali linię którą ręka wyznaczała

0

@BarcaInfo no lepiej nie

0

@Gacork o tym piszę

0

@mr_robot czyli xd

0

Wróćmy do pierwszego gola Messiego (spalony). To jest xd czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?