domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 dopóki nie będzie z LaMasii talentu może być jako rezerwowy ale nie z tym numerem
1
@LuisSalvano ktoś powinien zablokować ten wybór i wytłumaczyć że przyszedł na chwilę
1
Widzę temat nowego środkowego napastnika u nas. Nie wiem czy przyjdzie Depay za darmo (kwota transferu) czy Haaland za 75 mln ale jestem ciekawy kto jest odpowiedzialny za przyznawanie numerów piłkarzom. U nas ten numer powinien być wolny. Raz z punktu psychologicznego bo kto popatrzy u nas na Duńczyka z tym numerem to się śmieje a druga sprawa to wszyscy by wiedzieli, że nie mamy klasowego środkowego napastnika
0
@Janiama skąd wiesz co pokazał by u nas Jovic i co pokaże gdyby przyszedł Haaland? Takie gdybanie ma jakiś sens?
0
@DonMatteo901 najlepiej iść na studia administracja i zarządzanie. Kasa po tym sama spływa na konto
0
@Maciek069 nie mówię, że idziemy po mistrza ale nie widzę powodu by być gorszymi od białych. Oni też grają wielkie nic i mogą się potknąć z kimkolwiek. No to zakład o symboliczną stóweczkę, bo któryś z meczów, które wymieniłeś wygramy
0
@Bykunn sterowniki pomogły?
0
Ten Malsa z Levante powinien przyjść do nas w zamian za Matheusa
2
@Maciek069 widziałeś z kim real przegrywa? Dlaczego mamy być od nich gorsi w lidze?
1
@Bykunn jak wujek google nic nie poradzi to spytam kolegi informatyka. Daj znać
1
@Coutinho007 o kurła no faktycznie. Ale karnego nie strzelał. Ta kraina lodu mi w głowie zamieszała, wybacz
0
@LuisSalvano majster ale Emerson dzisiaj nie gra
1
@baczmus to samo
3
@masq chyba 7 marca mają być
1
@VamosRakieta poczekajmy do końca meczu
1
@VamosRakieta co wolisz? Powrót najlepszego pomocnika forever z Twojego avka czy jakiegoś młodzieńca co ma jeszcze mleko pod nosem?
1
@VamosRakieta Bartomeu po tym co piszesz: potrzymaj mi piwo
0
@Damiano27psk ale Paredes i Veratti się pilnowali bo wiedzieli że są zagrożeni absencją.
0
Myślicie, że mecz ułożył by się inaczej gdyby Kurzawa i Gueye dostali żółte kartki dosyć szybko? Wtedy jeszcze było 0-0 albo 1-0 a oni już powinni dostać żółtko bo jak na moje to grali ostro
1
@draxidox ja mam 34 lata i kiedyś na dyskotekach mordobicie było obowiązkowe. Na szczęście tylko raz dostałem na solówce
0
@DonMatteo901 u mnie w b-klasie gość też tak rzuca
0
@BarcaInfo oby w środę był taki banan
0
@macio_944 kielecki dobry ale lepszy robiony w TM
0
@RomanHoffer sprawdź rubrykę G
1
@Gomess ja teraz oglądam Escape room. Coś w stylu Piły
2
@FCMichalo chu..a prawda. Pokazali linię którą ręka wyznaczała
0
@BarcaInfo no lepiej nie
0
@Gacork o tym piszę
0
@mr_robot czyli xd
0
Wróćmy do pierwszego gola Messiego (spalony). To jest xd czy co?