domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD Martyna Grajber też niczego sobie
0
@tbas zgadzam się, że nie robienie niczego to covid by wyparował ale tutaj potrzebny był kompromis i chłodna głowa a nie polityka i słupki sondażowe
0
@tbas w przypadku złamań czy nagłych wypadków, w tym możliwego wykrwawienia nie było raczej problemu
0
@tbas nie wiem co Ci napisać. Mój szwagier rozciął rękę, przedramię (ścięgna poszły w pizdu i do tej pory palcem ruszyć nie może). Od 19 do 23 wozili go od szpitala do szpitala. Przyjęli go dopiero po moim telefonie do jednego posła i jego telefonie do dyrektora szpitala. Tak było we wrześniu. Niby skaleczenie ale uszczerbek pozostał bo nikt nie chciał go przyjąć przez strach przed covidem
0
@tbas nie znasz mnie i piszesz, że mam pusto w baniaku. Urocze to jest
0
@tbas chodziło mi o konkretną osobę ale wolę nie oznaczać
0
@wlodek54 musiało być ciekawie
0
@Quavosk nawet gdyby coś napisał to z niekorzyścią dla niego
5
Komentarz usunięty
0
@Striker ale z drugiej strony chcesz wygranej Lille i z automatu nie jesteś ich kibicem? Nawet na te 90 minut?
0
@Striker @ProMILs owi napisałem podobnie
0
@ProMILs można. Tak jak chyba 6 lat temu Leicester się kibicowało. Fajnie, że piłka to nie zawsze pieniądze i transfery za 100 albo więcej mln
0
@Striker wyrażenie "kibiców Lille" zastąp antyfanów PSG i powinno się zgadzać. Tak to widzę
7
Śmieszy to ilu tutaj nagle mamy kibiców Lille. A gdyby ich spytać komu kibicują przed sezonem to może by było z 5 osób. Najśmieszniejsze jest to że jestem w tej grupie
0
@tadzik447 masz link? Koncert online policja przerwała? O co chodzi?
0
@Messibestplayerintheworld Nie lepszy Boadu?
0
@tadzik447 u mnie od tego się zaczęło ;)
3
ŁYDKA GRUBASA - kojarzycie kapele? Sztosik teksty. Tutaj przykład:
1
@GeneralXavi w punkt
0
@Cule2013 To mi też podeślij
0
@doc na maturze miałem około 100 ściąg ponumerowanych. Jako 1 był spis treści. Najlepsze było, że przed maturą na sali ściągi mi wypadały i moja wychowawczyni zbierała to za mną żeby nikt nie widział. Temat mi siadł ale jakaś polonistka siedziała koło mnie i musiałem pisać z głowy
0
@kubix05 Mało kto pamięta ale dzisiaj też rocznica uchwalenia konstytucji
1
@FC1899Barca ale jako LO i przeciwnika jak znalazł te strzałki
0
@Janiama też to uważam za głupie ale każdy ma własne zdanie i nic nie zrobimy z tym
0
@Janiama Np. komu? Nie mamy środkowego napastnika potrafiącego wygrać główkę
1
@IronSanHybrid No czy trafił to nie wiem. Źle strzelił ale wpadło
1
@DLFCB tak było na wf jak się grało w dwa ognie albo piłka parzy
8
Brać tyle kasy i bać się piłki stojąc w murze to śmiech na sali. W b klasie taką piłka nie przejdzie a gramy dla siebie
3
@Majkel34 zaraz jakiś dzban napisze, że to było niepotrzebne
0
@ricardo0705 dzięki