0

@ArterkHD Martyna Grajber też niczego sobie

0

@tbas zgadzam się, że nie robienie niczego to covid by wyparował ale tutaj potrzebny był kompromis i chłodna głowa a nie polityka i słupki sondażowe

0

@tbas w przypadku złamań czy nagłych wypadków, w tym możliwego wykrwawienia nie było raczej problemu

0

@tbas nie wiem co Ci napisać. Mój szwagier rozciął rękę, przedramię (ścięgna poszły w pizdu i do tej pory palcem ruszyć nie może). Od 19 do 23 wozili go od szpitala do szpitala. Przyjęli go dopiero po moim telefonie do jednego posła i jego telefonie do dyrektora szpitala. Tak było we wrześniu. Niby skaleczenie ale uszczerbek pozostał bo nikt nie chciał go przyjąć przez strach przed covidem

0

@tbas nie znasz mnie i piszesz, że mam pusto w baniaku. Urocze to jest

0

@tbas chodziło mi o konkretną osobę ale wolę nie oznaczać

0

@wlodek54 musiało być ciekawie

0

@Quavosk nawet gdyby coś napisał to z niekorzyścią dla niego

5

Komentarz usunięty

0

@Striker ale z drugiej strony chcesz wygranej Lille i z automatu nie jesteś ich kibicem? Nawet na te 90 minut?

0

@Striker @ProMILs owi napisałem podobnie

0

@ProMILs można. Tak jak chyba 6 lat temu Leicester się kibicowało. Fajnie, że piłka to nie zawsze pieniądze i transfery za 100 albo więcej mln

0

@Striker wyrażenie "kibiców Lille" zastąp antyfanów PSG i powinno się zgadzać. Tak to widzę

7

Śmieszy to ilu tutaj nagle mamy kibiców Lille. A gdyby ich spytać komu kibicują przed sezonem to może by było z 5 osób. Najśmieszniejsze jest to że jestem w tej grupie

0

@tadzik447 masz link? Koncert online policja przerwała? O co chodzi?

0

@Messibestplayerintheworld Nie lepszy Boadu?

0

@tadzik447 u mnie od tego się zaczęło ;)

3

ŁYDKA GRUBASA - kojarzycie kapele? Sztosik teksty. Tutaj przykład:

1

@GeneralXavi w punkt

0

@Cule2013 To mi też podeślij

0

@doc na maturze miałem około 100 ściąg ponumerowanych. Jako 1 był spis treści. Najlepsze było, że przed maturą na sali ściągi mi wypadały i moja wychowawczyni zbierała to za mną żeby nikt nie widział. Temat mi siadł ale jakaś polonistka siedziała koło mnie i musiałem pisać z głowy

0

@kubix05 Mało kto pamięta ale dzisiaj też rocznica uchwalenia konstytucji

1

@FC1899Barca ale jako LO i przeciwnika jak znalazł te strzałki

0

@Janiama też to uważam za głupie ale każdy ma własne zdanie i nic nie zrobimy z tym

0

@Janiama Np. komu? Nie mamy środkowego napastnika potrafiącego wygrać główkę

1

@IronSanHybrid No czy trafił to nie wiem. Źle strzelił ale wpadło

1

@DLFCB tak było na wf jak się grało w dwa ognie albo piłka parzy

8

Brać tyle kasy i bać się piłki stojąc w murze to śmiech na sali. W b klasie taką piłka nie przejdzie a gramy dla siebie

3

@Majkel34 zaraz jakiś dzban napisze, że to było niepotrzebne

0

@ricardo0705 dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?