domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax tutaj trzeba się zgodzić. Tym bardziej licząc pełne stadiony
0
@masq to już były oficjalnie, że tak ostro jedziesz?
1
@panczo moim zdaniem jest takim politykiem jak drwalem
1
@Janiama jeszcze z tego co czytamy w zarządzie są ludzie którzy chcą pozostania Koemana
2
@BorzyKrzys toż to nawet siekiery nie umie trzymać
0
@Bobo25 Skąd wiesz?
3
@barcanawieki piłka nożna na trawie
0
@Nazio87 myśmy wychodzili na pole
0
@Pawlak1992 Nie zapominaj o naszym Rafale do którego powyżsi podjazdu nie mają
2
@Pawlak1992 to samo by było gdyby Rosjanie wystawili Leningrad. Ale by się to oglądało
1
@ranger3120 tam koło lupy po prawej masz odnośnik. Po rozwinięciu daj wyniki i na dole wybierasz sobie województwo tak jak wcześniej to było. Oczywiście przed województwem zaznaczasz "niższe ligi"
0
@Janiama jak na to wpadłeś? To przecież wiadomo od lat
0
@Janiama wy to widzę że wszystkim tutaj przychodzicie
1
@GeneralXavi też może być
1
Myślicie, że słowem roku 2021 będzie foliarz? Na chwilę obecną przychodzi Wam coś innego do głowy?
0
@Jakchcesz powiedz mi dlaczego mówili, że szczepionka będzie w dwóch dawkach (nawet i jednej) i jest bezpieczna a teraz mówią, że 3 albo nawet i 4 dawki trzeba będzie przyjąć i to też nic pewnego. Przecież tylko idioci w to wierzą a foliarzy nazywa się tych, którzy coś myślą
0
@michail99 a co taka ankieta da? Jeszcze żeby jakoś uzasadnić mądrze dlaczego ma zostać albo dlaczego ma odejść to jeszcze by było a tutaj jest zero - jedynkowo
2
@Colon zawsze sikasz przez zasunięty rozporek
1
Według mnie ta ankieta jest robiona dla dzieci i przez dzieci. Sorry ale tak jest
0
@kazbychu nie wiem czy wiesz ale pieniądze nie grają. Liczy się też ambicja, szczęście itd
1
@Kitek1640 Boadu
1
@adambądkowski93 wystarczy dodać komentarz do tego posta.
0
Jutro i pojutrze porażka Madrytu i dalej nic nie wiadomo
1
@Cule1234 @Cule1234 Pimienta i nikt inny
0
Komentarz usunięty
0
@Azi Jeszcze plus za to, że jednak próbował grać ofensywnie a nie jak Valverde - coś strzelić i to bronić
1
@KamilZ dzięki wielkie
2
@masq wydaje mi się, że prowadzi rezerwy solidnie ale też przygląda się pierwszej drużynie i ma jakiś pomysł na nią
1
Ma ktoś pod ręką skrót tej akcji Messiego z dzisiejszego meczu?
0
@Kiiciioro Ty tak na poważnie? Pierwszy Twój błąd to porównanie Barcelony z Chelsea