0

@izabella ja piszę o tym właśnie żeby wszystkiego nie zamykać i powinni działać już teraz

0

@VenoM żeby było trochę logiki w tych ich działaniach

0

@Kamyk37 no racja ale mogliby przynajmniej udawać że działają z wyprzedzeniem

0

@Objectivo nie pomogłeś :(

0

Jeżeli idzie 4 fala to dlaczego rząd nie zamyka granic i nie kieruje wracających z zagranicy na kwarantannę tylko później będzie wszystko zamykał?

0

@Azi no właśnie nic. Ktoś chce zarobić i uwalić zwykłego człowieka

0

@paweldunajecfcb bo ktoś tak wymyślił i tyle. Dziwne, że wszystko związane z budowlanką poszło przynajmniej o 50% w górę

1

@Comentateiro dziadkiem miał zostać a nie tatą

0

@Janiama pisał, że futbol się zmienia i teraz to wybieganie i takie tam wygrywają z umiejętnościami. Ale co te słabsze reprezentacje mają innego robić niż tylko biegać i słuchać trenera, a ten jeśli mądry to dobrze zespół ustawi, no i później są niespodzianki. Już nie piszę ile meczów grają zawodnicy najlepszych na papierze reprezentacji

1

@IronSanHybrid może coś znajdziesz ale coś było, że to jakaś choroba. Chyba, że chodzi Ci o Havertza no to faktycznie przystojny nie jest

0

@Janiama nie zapominaj że to turniej i każdy mecz jest ważny a nie gdy np. Eibar gra z Realem czy Barceloną bo taka drużyna ma raczej wliczone porażkę z przeciwnikiem z najwyższej półki i walczą z resztą. Wiadomo, że w piłce są niespodzianki i różnie to bywa ale z reguły tak to wygląda

1

Faworytem do złotej piłki jest teraz Messi. Jutro wygasa jego kontrakt a jeśli później nie uda mu się znaleźć pracodawcy to całe półrocze w piz...u

1

@LeoMessiah a skąd czy go tam gdzieś kiedyś nie było

1

@Janiama dla mnie to jest bez sensu bo skąd kluby miały wiedzieć, że stadiony będą zamknięte i nie będzie wpływów z biletów.

1

@MaTt_BarcaFan jeszcze Niemcy lut i może wygrywać obojętnie kto

2

@zodiak_10 mi nie czyli nie wszystkim

2

@Sulimo nie wiem czy to z humorem miało być ale to obraża moje uczucia religijne. Jeśli szanujesz chrześcijan to usuń post

1

@Yosemite no i co? Czesi potrafią a my nie i w czym problem?

0

@takisobiektos przełączyłem akurat gdy mieli może 2, 3 minuty dobre i wydawało mi się że będą dalej tak grać

0

@Barwindg Ukraina coś wciśnie

0

Kiedy albo czy w ogóle sprowadziliśmy 4 graczy jako wolny transfer? Jeśli Messi nie podpisze nowego kontraktu do 30 czerwca to można go uznać jako zawodnika z wolnego transferu

1

@FafitFCB siedzę na dupie i pije piwo

0

@maroon jakie metody stosujesz? U mnie płyty CD były stosowane i kukły. Szpaków już tutaj nie będzie bo czereśnie się już kończą a inna odmiana będzie dopiero za 3, 4 tygodnie

0

@Deviler mowa jest o piłkarzu czy napastniku?

0

@FC1899Barca niby super ale pozwól mi mieć swoje zdanie, że do najlepszych w historii mu trochę brakuje

0

@FC1899Barca jednym z najlepszych i historii? Nie sądzę

0

Wiecie może gdzie są te wszystkie szpaki które przylatywały i żarły czereśnie w poprzednich latach? W tym roku tych czereśni jest tyle, że głowa mała a jak było mało to te skurczybyki podjadały. Kwarantanna czy co?

0

@kuz co nie wyszło?

3

Czyim synem jest KUTAson?

0

@Ronin47 Renato Sanches

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?