domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@izabella ja piszę o tym właśnie żeby wszystkiego nie zamykać i powinni działać już teraz
0
@VenoM żeby było trochę logiki w tych ich działaniach
0
@Kamyk37 no racja ale mogliby przynajmniej udawać że działają z wyprzedzeniem
0
@Objectivo nie pomogłeś :(
0
Jeżeli idzie 4 fala to dlaczego rząd nie zamyka granic i nie kieruje wracających z zagranicy na kwarantannę tylko później będzie wszystko zamykał?
0
@Azi no właśnie nic. Ktoś chce zarobić i uwalić zwykłego człowieka
0
@paweldunajecfcb bo ktoś tak wymyślił i tyle. Dziwne, że wszystko związane z budowlanką poszło przynajmniej o 50% w górę
1
@Comentateiro dziadkiem miał zostać a nie tatą
0
@Janiama pisał, że futbol się zmienia i teraz to wybieganie i takie tam wygrywają z umiejętnościami. Ale co te słabsze reprezentacje mają innego robić niż tylko biegać i słuchać trenera, a ten jeśli mądry to dobrze zespół ustawi, no i później są niespodzianki. Już nie piszę ile meczów grają zawodnicy najlepszych na papierze reprezentacji
1
@IronSanHybrid może coś znajdziesz ale coś było, że to jakaś choroba. Chyba, że chodzi Ci o Havertza no to faktycznie przystojny nie jest
0
@Janiama nie zapominaj że to turniej i każdy mecz jest ważny a nie gdy np. Eibar gra z Realem czy Barceloną bo taka drużyna ma raczej wliczone porażkę z przeciwnikiem z najwyższej półki i walczą z resztą. Wiadomo, że w piłce są niespodzianki i różnie to bywa ale z reguły tak to wygląda
1
Faworytem do złotej piłki jest teraz Messi. Jutro wygasa jego kontrakt a jeśli później nie uda mu się znaleźć pracodawcy to całe półrocze w piz...u
1
@LeoMessiah a skąd czy go tam gdzieś kiedyś nie było
1
@Janiama dla mnie to jest bez sensu bo skąd kluby miały wiedzieć, że stadiony będą zamknięte i nie będzie wpływów z biletów.
1
@MaTt_BarcaFan jeszcze Niemcy lut i może wygrywać obojętnie kto
2
@zodiak_10 mi nie czyli nie wszystkim
2
@Sulimo nie wiem czy to z humorem miało być ale to obraża moje uczucia religijne. Jeśli szanujesz chrześcijan to usuń post
1
@Yosemite no i co? Czesi potrafią a my nie i w czym problem?
0
@takisobiektos przełączyłem akurat gdy mieli może 2, 3 minuty dobre i wydawało mi się że będą dalej tak grać
0
@Barwindg Ukraina coś wciśnie
0
Kiedy albo czy w ogóle sprowadziliśmy 4 graczy jako wolny transfer? Jeśli Messi nie podpisze nowego kontraktu do 30 czerwca to można go uznać jako zawodnika z wolnego transferu
1
@FafitFCB siedzę na dupie i pije piwo
0
@maroon jakie metody stosujesz? U mnie płyty CD były stosowane i kukły. Szpaków już tutaj nie będzie bo czereśnie się już kończą a inna odmiana będzie dopiero za 3, 4 tygodnie
0
@Deviler mowa jest o piłkarzu czy napastniku?
0
@FC1899Barca niby super ale pozwól mi mieć swoje zdanie, że do najlepszych w historii mu trochę brakuje
0
@FC1899Barca jednym z najlepszych i historii? Nie sądzę
0
Wiecie może gdzie są te wszystkie szpaki które przylatywały i żarły czereśnie w poprzednich latach? W tym roku tych czereśni jest tyle, że głowa mała a jak było mało to te skurczybyki podjadały. Kwarantanna czy co?
0
@kuz co nie wyszło?
3
Czyim synem jest KUTAson?
0
@Ronin47 Renato Sanches