domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dniel jeśli tak jest to po co publicznie mówić, że klub dał mu wszystko i takie tam?
0
@FCMichalo Chuck Norris
0
@Persyfl Jeśli ja miałbym tu dostać bana za kaleczenie języka to 90 % wpisów by musiała zostać usunięta, ale ok teraz już będę pisał poprawnie
2
@Persyfl Za te gwoździe też powinieneś coś wyłapać ale dam sobie spokój
1
@Sulimo Jaki punkt regulaminu wyłapałeś? W szkole nauczyciele Cię chyba lubili
0
@fart powielił niesprawdzone info, które celowo dodał @BarcaInfo
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@BarcaInfo Jak bym miał z 12 lat to może by mnie to śmieszyło
1
Jaki tytuł miała piosenka będąca hymnem ME 2020? We are the co? Patrząc na to co się działo to chyba bydło
1
@DonAndresFCB On bez formy jest ponad dobrymi zawodnikami
0
@4drian0 Dlaczego? Fajne to jest
0
Lubicie robić bramy weselne i tę improwizację w ich trakcie?
1
@Janiama takie działanie jak piszesz to było za Bartka i teraz widać jak jest
0
@Criss18Barca inny świat. Bardziej o łagrach ale dobra książka
0
@Marcin199310 Sinsay.pl
0
@piotr_styk 500 tysi może być?
1
Jestem wstanie zapłacić 50 mln euro za lożę VIP z full wypasem (kebab i i frytki) na mecz Barca Espanyol. Zaksiegują to w przychodach i jednocześnie podniosą limit płac?
0
@FC1899Barca on lubi pisać o oczywiste oczywistości
1
@SeBa32 na szczęście nie było tragedii z tym deszczem. Fajerwerki też sztosik
1
No i po koncercie Dżemu. Było super, wszystkie największe przeboje odsłuchane
1
Brawo dla Szwajcarii za to co zrobili na tych mistrzostwach i ile serducha zostawili.
0
@Bykunn na pewno masz rację
0
@Bykunn gdybyś spotkał się z takimi przypadkami jak ja to może inaczej byś to postrzegał
0
@Bykunn właśnie ja rzuciłem edukację bo stwierdziłem, że takie coś mnie nie pociąga i jestem zadowolony. Dzięki za opinię na temat człowieka, którego nie znasz
0
@RosjaninBut zgadza się ale to nie znaczy żeby się uważać za nie wiadomo kogo i jeszcze ich wywyższać
0
@Bykunn a jak znam te 200 osób i z reguły jest jak piszę to jaki powód masz żeby myśleć o nich inaczej?
0
@Bykunn @Kamyk37 przykład pierwszy z przegub na temat prawdziwego życia: kobieta podlewa kawiary o 13 przy temperaturze 30 stopni. Dla mnie to jest życie codzienne i widać, że taka osoba sobie z tym nie radzi
0
@Bykunn o matko mam teraz liczyć wszystkich, u których się pracowało albo gdzieś tam było ze znajomymi albo po prostu się rozmawiało?
0
@Kacper1432 mój wpis jest poparty znajomością jednych i drugich
9
Widzę, że dużo ludzi traktuje ludzi wykształconych jak by wszystkie rozumy pozjadali. Otóż trzeba przyznać, że są wykształceni w jednym kierunku a w życiu codziennym, prostych obowiązkach domowych czy innej dziedzinie niż ich wykształcenie są zwykłymi pierdołami i osobami godnymi politowania. Może nie wszyscy tacy są ale te osoby, które znam, należą do ogromnej większości.