1

@dniel jeśli tak jest to po co publicznie mówić, że klub dał mu wszystko i takie tam?

0

@FCMichalo Chuck Norris

0

@Persyfl Jeśli ja miałbym tu dostać bana za kaleczenie języka to 90 % wpisów by musiała zostać usunięta, ale ok teraz już będę pisał poprawnie

2

@Persyfl Za te gwoździe też powinieneś coś wyłapać ale dam sobie spokój

1

@Sulimo Jaki punkt regulaminu wyłapałeś? W szkole nauczyciele Cię chyba lubili

0

@fart powielił niesprawdzone info, które celowo dodał @BarcaInfo

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@BarcaInfo Jak bym miał z 12 lat to może by mnie to śmieszyło

1

Jaki tytuł miała piosenka będąca hymnem ME 2020? We are the co? Patrząc na to co się działo to chyba bydło

1

@DonAndresFCB On bez formy jest ponad dobrymi zawodnikami

0

@4drian0 Dlaczego? Fajne to jest

0

Lubicie robić bramy weselne i tę improwizację w ich trakcie?

1

@Janiama takie działanie jak piszesz to było za Bartka i teraz widać jak jest

0

@Criss18Barca inny świat. Bardziej o łagrach ale dobra książka

0

@Marcin199310 Sinsay.pl

0

@piotr_styk 500 tysi może być?

1

Jestem wstanie zapłacić 50 mln euro za lożę VIP z full wypasem (kebab i i frytki) na mecz Barca Espanyol. Zaksiegują to w przychodach i jednocześnie podniosą limit płac?

0

@FC1899Barca on lubi pisać o oczywiste oczywistości

1

@SeBa32 na szczęście nie było tragedii z tym deszczem. Fajerwerki też sztosik

1

No i po koncercie Dżemu. Było super, wszystkie największe przeboje odsłuchane

1

Brawo dla Szwajcarii za to co zrobili na tych mistrzostwach i ile serducha zostawili.

0

@Bykunn na pewno masz rację

0

@Bykunn gdybyś spotkał się z takimi przypadkami jak ja to może inaczej byś to postrzegał

0

@Bykunn właśnie ja rzuciłem edukację bo stwierdziłem, że takie coś mnie nie pociąga i jestem zadowolony. Dzięki za opinię na temat człowieka, którego nie znasz

0

@RosjaninBut zgadza się ale to nie znaczy żeby się uważać za nie wiadomo kogo i jeszcze ich wywyższać

0

@Bykunn a jak znam te 200 osób i z reguły jest jak piszę to jaki powód masz żeby myśleć o nich inaczej?

0

@Bykunn @Kamyk37 przykład pierwszy z przegub na temat prawdziwego życia: kobieta podlewa kawiary o 13 przy temperaturze 30 stopni. Dla mnie to jest życie codzienne i widać, że taka osoba sobie z tym nie radzi

0

@Bykunn o matko mam teraz liczyć wszystkich, u których się pracowało albo gdzieś tam było ze znajomymi albo po prostu się rozmawiało?

0

@Kacper1432 mój wpis jest poparty znajomością jednych i drugich

9

Widzę, że dużo ludzi traktuje ludzi wykształconych jak by wszystkie rozumy pozjadali. Otóż trzeba przyznać, że są wykształceni w jednym kierunku a w życiu codziennym, prostych obowiązkach domowych czy innej dziedzinie niż ich wykształcenie są zwykłymi pierdołami i osobami godnymi politowania. Może nie wszyscy tacy są ale te osoby, które znam, należą do ogromnej większości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?