0

Ile u Was w b-klasie można robić zmian?

1

@norbi77 Messi.

8

@Katalonbar liga ma 38 meczy i nie ważne z kim przegrasz tylko ile razy

1

@Encore mój sześcioletni syn chodzi na treningi i tam na grupę 15 dzieci pięcioro ma koszulkę z nr 10. Wiadomo z jakim nazwiskiem. Cieszy to

1

@saczers438 jak widać nie myśli tylko o sobie

0

@draxidox będę trzymał kciuki ażebyś był dzisiaj najszczęśliwszym człowiekiem na świecie

0

@draxidox Twoim marzeniem jest remis Cadiz z Realem? Kurde ja to zawsze marzyłem żeby gdzieś pojechać, coś zobaczyć, przybić grabę z Messim itp.

0

@clyde Dżem, Kult i Perfect

0

@barcadreed ale coś osiągnęli

0

@blaugrana1980 Mam nadzieję że data w twoim nicku to nie data Twoich urodzin. Pisać bucu do kogoś kto ma inne zdanie to jest strasznie słabe. Chyba z że masz z 12 lat

2

@Janiama Z tego co kojarzę to Puyol też miał ciężkie początki i również grywał na prawej stronie

2

@xBoMBoWiECx U mnie w okolicy jest de speszyl łan

4

@mat32 ja słyszałem że ma uczyć gry na flecie

0

@Chakalaka chodzi Ci o niby obowiązek z maseczkami i nie gromadzeniem się?

0

@FC1899Barca kto ma takich ludzi głosuje?

0

@Chakalaka dlaczego Chakalako? Jeśli źle odmieniłem przepraszam

0

@Chakalaka dlaczego policja powinna karać motocyklistów i 5 osobowe grupy na plaży. No i drugie to trochę takie gówniarskie, typu dlaczego ja a on nie

0

@Chakalaka Dlaczego policja nie powinna karać czy dlaczego piszesz dziecinnie?

0

@Chakalaka no i bardzo dobrze że tam ich nie było, na plaży też ich nie powinno być. Twoje pisanie jest strasznie dziecinne

1

@Kettger ale przecież nie żartujesz bo to miał być drugi Eto'o tak jak Gael Etock

0

@LeoMessi1994 możemy przegrać zremisować lub wygrać. Brakuje skuteczności i szczęścia, o obniżce formy nie powinniśmy mówić

1

@Admin030 Brawo Bartomeu

0

@Encore przypadek, Benzema tak zrobił bo tak poczuł w tej sytuacji reszta to szczęście

0

@parpe nie czytaj szamba po takim meczu

1

@Sulimo jeszcze sporo kolejek do końca sezonu i to my będziemy mistrzem

1

@busquets5 Pierwsze słyszę

2

@krefi10 jak by się dzisiaj nie urodziło to by była gadka że Griezmann nie trafił (z datą)

1

@Bykunn oczywiście masz rację. Znam wszystkie te przypadki i najbardziej denerwujący są pijący codziennie po odrobinie

1

@Bykunn jeden będzie pił codziennie po dwa piwa, drugi złapie loty raz na pół roku i będzie tak nawalony, że nie będzie wiedział nic o Bożym świecie a trzeci sprzeda wszystko żeby tylko mieć za co wypić

1

@Lokoo do "z" dużo opcji. Czekamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?