domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile u Was w b-klasie można robić zmian?
1
@norbi77 Messi.
8
@Katalonbar liga ma 38 meczy i nie ważne z kim przegrasz tylko ile razy
1
@Encore mój sześcioletni syn chodzi na treningi i tam na grupę 15 dzieci pięcioro ma koszulkę z nr 10. Wiadomo z jakim nazwiskiem. Cieszy to
1
@saczers438 jak widać nie myśli tylko o sobie
0
@draxidox będę trzymał kciuki ażebyś był dzisiaj najszczęśliwszym człowiekiem na świecie
0
@draxidox Twoim marzeniem jest remis Cadiz z Realem? Kurde ja to zawsze marzyłem żeby gdzieś pojechać, coś zobaczyć, przybić grabę z Messim itp.
0
@clyde Dżem, Kult i Perfect
0
@barcadreed ale coś osiągnęli
0
@blaugrana1980 Mam nadzieję że data w twoim nicku to nie data Twoich urodzin. Pisać bucu do kogoś kto ma inne zdanie to jest strasznie słabe. Chyba z że masz z 12 lat
2
@Janiama Z tego co kojarzę to Puyol też miał ciężkie początki i również grywał na prawej stronie
2
@xBoMBoWiECx U mnie w okolicy jest de speszyl łan
4
@mat32 ja słyszałem że ma uczyć gry na flecie
0
@Chakalaka chodzi Ci o niby obowiązek z maseczkami i nie gromadzeniem się?
0
@FC1899Barca kto ma takich ludzi głosuje?
0
@Chakalaka dlaczego Chakalako? Jeśli źle odmieniłem przepraszam
0
@Chakalaka dlaczego policja powinna karać motocyklistów i 5 osobowe grupy na plaży. No i drugie to trochę takie gówniarskie, typu dlaczego ja a on nie
0
@Chakalaka Dlaczego policja nie powinna karać czy dlaczego piszesz dziecinnie?
0
@Chakalaka no i bardzo dobrze że tam ich nie było, na plaży też ich nie powinno być. Twoje pisanie jest strasznie dziecinne
1
@Kettger ale przecież nie żartujesz bo to miał być drugi Eto'o tak jak Gael Etock
0
@LeoMessi1994 możemy przegrać zremisować lub wygrać. Brakuje skuteczności i szczęścia, o obniżce formy nie powinniśmy mówić
1
@Admin030 Brawo Bartomeu
0
@Encore przypadek, Benzema tak zrobił bo tak poczuł w tej sytuacji reszta to szczęście
0
@parpe nie czytaj szamba po takim meczu
1
@Sulimo jeszcze sporo kolejek do końca sezonu i to my będziemy mistrzem
1
@busquets5 Pierwsze słyszę
2
@krefi10 jak by się dzisiaj nie urodziło to by była gadka że Griezmann nie trafił (z datą)
1
@Bykunn oczywiście masz rację. Znam wszystkie te przypadki i najbardziej denerwujący są pijący codziennie po odrobinie
1
@Bykunn jeden będzie pił codziennie po dwa piwa, drugi złapie loty raz na pół roku i będzie tak nawalony, że nie będzie wiedział nic o Bożym świecie a trzeci sprzeda wszystko żeby tylko mieć za co wypić
1
@Lokoo do "z" dużo opcji. Czekamy