domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo przeca Laporta jeszcze władzy nie objął
0
@AnnaMarianna 365 dni i Contratiempo. Nie wiem który gorszy
0
@Bagsik88 Oprócz Desta chciał jeszcze 3 transfery i mówił, że brakuje mi zawodników na obronę, pomocnika box-tobox i środkowego napastnika (nie porównuj Suareza do Duńczyka). Dla mnie bardziej wyniki są uzależnione od przygotowania ale to moje zdanie
0
@Kengo no i spoko. Mamy 6 oceanów a nie 4
0
@DonMatteo901 jestem w stanie dopłacić do tego transferu
0
@Bagsik88 taktyk może i nie jest z niego najlepszy ale ma fajny sztab, broni podopiecznych, szczerze się wypowiada podczas wywiadów, nie boi się stawiać na młodych, potrafi zmotywować chłopaków. Nie widzę sensu zmiany
1
@ViscaBarca123 nr zobowiązuje
2
cieszy to, że w końcu (no może w dużej większości) La Rambla mówi jednym głosem nawet mimo niby "wstydliwego" wyniku dwumeczu bronimy i chcemy pozostania Koemana
1
@Pilka_jest_okragla gdyby selekcjonerzy, kapitanowie reprezentacji i dziennikarze głosowali faktycznie na najlepszego a nie przez sympatię, barwy klubowe itd to Messi miał by 10 złotych piłek.
0
@masq sam powiedział, że miał coś obiecane. Klub jako pierwszy zachował się nie fair, bo wiedzieli, że Javier chce do nas przejść (dopłacił nawet do transferu)
1
W Europie nie widzę już miejsca dla CR. Chyba nikt nie będzie taki głupi płacić ogromnej kasy za taką padakę. Ewentualnie Man Utd albo Sporting ale ja go widzę grającego w MLS
0
@MesQueUnClub_87 już myślałem że będzie "kaczor donald"
1
@macio_944 oczywiście, że tak
4
@Chakalaka ja życzę tego Lempart, Jachirze i im podobnym
0
@Huck to już na szczęście problem dyrekcji sportowej a nie nasz czy Griezmanna sprzedać czy znaleźć mu odpowiednie miejsce i rolę w zespole. To drugie będzie trudniejsze jeśli Messi zostanie
1
@amanter Coutinho odejdzie tylko nie wiadomo gdzie i za ile ale już uwolnimy się od jego pensji. Griezmann zostanie
4
Czyli dzisiaj telefon do Messiego i jego ojca, jutro spotkanie z Koemanem i później potwierdzenie transferu Garcii. Zobaczymy co zastanie w klubie, jeśli tragicznie nie będzie to może faktycznie spróbują pozyskać Haalanda a jeśli będzie źle to Depay z wolnego transferu
0
@AxelF ale po jego wcześniej prezydenturze widać, że o klub potrafi zadbać. Gorzej na pewno nie będzie. Chyba że jeszcze jakieś brudy wyjdą na jaw
0
@TheNekro94 powód?
1
@AxelF głosowałeś? Jest tutaj jeszcze jakiś socio?
0
@Kengo xG to stosunek bramek do strzałów m?
0
@clyde Balde wprowadzą i będzie git
0
@PanPatrykk będzie walka, wyniku nie da się przewidzieć
1
@xBoMBoWiECx do końca sezonu nie ma już łatwiejszych meczy. Ale jest tak jak powiedział asystent Koemana, ustawienie nie jest najważniejsze
4
@fcbheroes no ale Juventus wygrał mistrzostwo.
3
Dobrze, że Monchi i prezydent Sevilli przeprosili i Koeman przyjął przeprosiny. Wiem, że zawodowcy w każdej chwili powinni być przykładem ale charakter i emocje swoje robią, tym bardziej przy kontrowersyjnych decyzjach, które większość interpretuje na swoją korzyść a tym bardziej na gorąco
1
@VamosRakieta myślałem, że nie wiesz co to jest kopny śnieg. Tak jak wiele osób tutaj przeżywa nowy zwrot bardziej niż skoki kolejnych zawodników
0
@VamosRakieta pojeździł byś traktorem w lesie w zimie to byś miał dość takiego śniegu
2
@VamosRakieta no i?
1
@Xwowrak takie pokolenie matołów rośnie niestety. Zamiast sami problem rozwiązać to nawet nie próbują tylko od razu pytają bardziej doświadczonego albo szukają w internecie