0

@BarcaInfo przeca Laporta jeszcze władzy nie objął

0

@AnnaMarianna 365 dni i Contratiempo. Nie wiem który gorszy

0

@Bagsik88 Oprócz Desta chciał jeszcze 3 transfery i mówił, że brakuje mi zawodników na obronę, pomocnika box-tobox i środkowego napastnika (nie porównuj Suareza do Duńczyka). Dla mnie bardziej wyniki są uzależnione od przygotowania ale to moje zdanie

0

@Kengo no i spoko. Mamy 6 oceanów a nie 4

0

@DonMatteo901 jestem w stanie dopłacić do tego transferu

0

@Bagsik88 taktyk może i nie jest z niego najlepszy ale ma fajny sztab, broni podopiecznych, szczerze się wypowiada podczas wywiadów, nie boi się stawiać na młodych, potrafi zmotywować chłopaków. Nie widzę sensu zmiany

1

@ViscaBarca123 nr zobowiązuje

2

cieszy to, że w końcu (no może w dużej większości) La Rambla mówi jednym głosem nawet mimo niby "wstydliwego" wyniku dwumeczu bronimy i chcemy pozostania Koemana

1

@Pilka_jest_okragla gdyby selekcjonerzy, kapitanowie reprezentacji i dziennikarze głosowali faktycznie na najlepszego a nie przez sympatię, barwy klubowe itd to Messi miał by 10 złotych piłek.

0

@masq sam powiedział, że miał coś obiecane. Klub jako pierwszy zachował się nie fair, bo wiedzieli, że Javier chce do nas przejść (dopłacił nawet do transferu)

1

W Europie nie widzę już miejsca dla CR. Chyba nikt nie będzie taki głupi płacić ogromnej kasy za taką padakę. Ewentualnie Man Utd albo Sporting ale ja go widzę grającego w MLS

0

@MesQueUnClub_87 już myślałem że będzie "kaczor donald"

1

@macio_944 oczywiście, że tak

4

@Chakalaka ja życzę tego Lempart, Jachirze i im podobnym

0

@Huck to już na szczęście problem dyrekcji sportowej a nie nasz czy Griezmanna sprzedać czy znaleźć mu odpowiednie miejsce i rolę w zespole. To drugie będzie trudniejsze jeśli Messi zostanie

1

@amanter Coutinho odejdzie tylko nie wiadomo gdzie i za ile ale już uwolnimy się od jego pensji. Griezmann zostanie

4

Czyli dzisiaj telefon do Messiego i jego ojca, jutro spotkanie z Koemanem i później potwierdzenie transferu Garcii. Zobaczymy co zastanie w klubie, jeśli tragicznie nie będzie to może faktycznie spróbują pozyskać Haalanda a jeśli będzie źle to Depay z wolnego transferu

0

@AxelF ale po jego wcześniej prezydenturze widać, że o klub potrafi zadbać. Gorzej na pewno nie będzie. Chyba że jeszcze jakieś brudy wyjdą na jaw

0

@TheNekro94 powód?

1

@AxelF głosowałeś? Jest tutaj jeszcze jakiś socio?

0

@Kengo xG to stosunek bramek do strzałów m?

0

@clyde Balde wprowadzą i będzie git

0

@PanPatrykk będzie walka, wyniku nie da się przewidzieć

1

@xBoMBoWiECx do końca sezonu nie ma już łatwiejszych meczy. Ale jest tak jak powiedział asystent Koemana, ustawienie nie jest najważniejsze

4

@fcbheroes no ale Juventus wygrał mistrzostwo.

3

Dobrze, że Monchi i prezydent Sevilli przeprosili i Koeman przyjął przeprosiny. Wiem, że zawodowcy w każdej chwili powinni być przykładem ale charakter i emocje swoje robią, tym bardziej przy kontrowersyjnych decyzjach, które większość interpretuje na swoją korzyść a tym bardziej na gorąco

1

@VamosRakieta myślałem, że nie wiesz co to jest kopny śnieg. Tak jak wiele osób tutaj przeżywa nowy zwrot bardziej niż skoki kolejnych zawodników

0

@VamosRakieta pojeździł byś traktorem w lesie w zimie to byś miał dość takiego śniegu

2

1

@Xwowrak takie pokolenie matołów rośnie niestety. Zamiast sami problem rozwiązać to nawet nie próbują tylko od razu pytają bardziej doświadczonego albo szukają w internecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?