domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! niestety ale tak mamy, że jedni tylko wybielają Wyklętych a inni piszą tylko zbrodniarzach
0
@Bykunn czytałem w jakiejś książce, że bitwę przegrali bo chłop za długo siedział wieczorem przy butelce
1
Jak myślicie były premier i były przewodniczący rady europejskiej nie ma problemów z prawem bo uciekł pod spódnicę Merkel i to, że pis jest nieudolne?
0
@Bykunn Kościuszko akurat kiepski przykład, ale gość mógł sobie odpuścić podawanie negatywnych postaci w taki dzień.
1
@Chakalaka nie no spoko a stać Cię na opisanie kogoś kto został zamordowany przez sowietów czy to będzie ujma dla Ciebie?
1
@ranger3120 widzę ma bardzo dobrze opanowaną naszą ortografię
2
@Bruttal ale z Ciebie pi..da. Nawet na swojego nie stawiasz
3
@VamosRakieta druga sprawa z tym zmęczeniem, szybki Dembele
7
No dobra ale kto by się spodziewał 1-3-5-2, ale z Messim szybki Dembele. Coś tam wyszło o zmianie ustawienia ale dał by ktoś sobie rękę albo chociaż palca uciąć i postawić na Dembele w parze z Messim?
2
@VamosRakieta ich dynamika jak dla mnie nie była na tym poziomie co ostatnio
1
@VamosRakieta zauważyłeś słabszą postawę rywala? I to n8e było spowodowane lepszą dyspozycją naszych
0
@Admin030 a skąd wiesz czy z Griezmannem nie było by 0-5. Takie wasze piepszenie z dupy
0
@Bykunn no ale tak bez były premier itd?
3
@Janiama odpowoedni człowiek na odpowiednim miejscu. Super, że tak wyszło. No i ciekawe jak wygląda hierarchia u trenera Moriba- Puig
4
Dzisiaj jest finał i w środę? Myślałem że dzisiaj liga a w środę 1/2 finału
1
@Chakalaka wielu znajomych mówi, że pis jest ch...wy ale lepsze to niż tusk i platforma. Skąd takie coś?
1
@Chakalaka ostatnio nie interesuję się polityką ale czy przedstawiali jakieś pomysły na walkę z pandemią, robili coś żeby podatków nie podnosić, no i ogólnie jakieś konkrety żeby pis odsunąć od władzy. Słyszałem coś o tabletach i tyle
2
@Abominacja Moriba dał radę
2
@Abominacja w pucharze króla w pierwszych rundach można było kombinować
1
@Chakalaka szkoda, że się nie wypowiada o totalnej
1
@ViscaBarca123 możesz napisać dlaczego tak nie jest?
0
@BarcaInfo wszyscy na minus. Chyba zmęczenie wychodzi
0
@MasnyTed jaką? Nie lubię ich z wielu innych powodów ale ta czerwona kartka to jest błąd sędziego
0
@Filip1212 tak bo gra real.
0
Myślałem że mój poziom "nie lubienia" realu osiągnął maksa a tu niespodzianka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@pt9 tak, wszystko mam, tylko mam wykupiony jakiś pakiet a później dobierałem jeszcze eleven i polsat, wszystko razem w pakiecie drożej wychodzi
1
@pt9 ja mam w nc+ i płacę 92 zł
0
@ViscaBarca123 Orellana może nie gra bo jest Pjanic, a co do bramkarzy to w lecie chyba czeka nas nieuchronna sprzedaż Neto i ja bym wypożyczył albo sprzedał z możliwością odkupu Peñę
0
@AlexDark00 w to już nie wnikam