0

@MarioVeB! niestety ale tak mamy, że jedni tylko wybielają Wyklętych a inni piszą tylko zbrodniarzach

0

@Bykunn czytałem w jakiejś książce, że bitwę przegrali bo chłop za długo siedział wieczorem przy butelce

1

Jak myślicie były premier i były przewodniczący rady europejskiej nie ma problemów z prawem bo uciekł pod spódnicę Merkel i to, że pis jest nieudolne?

0

@Bykunn Kościuszko akurat kiepski przykład, ale gość mógł sobie odpuścić podawanie negatywnych postaci w taki dzień.

1

@Chakalaka nie no spoko a stać Cię na opisanie kogoś kto został zamordowany przez sowietów czy to będzie ujma dla Ciebie?

1

@ranger3120 widzę ma bardzo dobrze opanowaną naszą ortografię

2

@Bruttal ale z Ciebie pi..da. Nawet na swojego nie stawiasz

3

@VamosRakieta druga sprawa z tym zmęczeniem, szybki Dembele

7

No dobra ale kto by się spodziewał 1-3-5-2, ale z Messim szybki Dembele. Coś tam wyszło o zmianie ustawienia ale dał by ktoś sobie rękę albo chociaż palca uciąć i postawić na Dembele w parze z Messim?

2

@VamosRakieta ich dynamika jak dla mnie nie była na tym poziomie co ostatnio

1

@VamosRakieta zauważyłeś słabszą postawę rywala? I to n8e było spowodowane lepszą dyspozycją naszych

0

@Admin030 a skąd wiesz czy z Griezmannem nie było by 0-5. Takie wasze piepszenie z dupy

0

@Bykunn no ale tak bez były premier itd?

3

@Janiama odpowoedni człowiek na odpowiednim miejscu. Super, że tak wyszło. No i ciekawe jak wygląda hierarchia u trenera Moriba- Puig

4

Dzisiaj jest finał i w środę? Myślałem że dzisiaj liga a w środę 1/2 finału

1

@Chakalaka wielu znajomych mówi, że pis jest ch...wy ale lepsze to niż tusk i platforma. Skąd takie coś?

1

@Chakalaka ostatnio nie interesuję się polityką ale czy przedstawiali jakieś pomysły na walkę z pandemią, robili coś żeby podatków nie podnosić, no i ogólnie jakieś konkrety żeby pis odsunąć od władzy. Słyszałem coś o tabletach i tyle

2

@Abominacja Moriba dał radę

2

@Abominacja w pucharze króla w pierwszych rundach można było kombinować

1

@Chakalaka szkoda, że się nie wypowiada o totalnej

1

@ViscaBarca123 możesz napisać dlaczego tak nie jest?

0

@BarcaInfo wszyscy na minus. Chyba zmęczenie wychodzi

0

@MasnyTed jaką? Nie lubię ich z wielu innych powodów ale ta czerwona kartka to jest błąd sędziego

0

@Filip1212 tak bo gra real.

0

Myślałem że mój poziom "nie lubienia" realu osiągnął maksa a tu niespodzianka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pt9 tak, wszystko mam, tylko mam wykupiony jakiś pakiet a później dobierałem jeszcze eleven i polsat, wszystko razem w pakiecie drożej wychodzi

1

@pt9 ja mam w nc+ i płacę 92 zł

0

@ViscaBarca123 Orellana może nie gra bo jest Pjanic, a co do bramkarzy to w lecie chyba czeka nas nieuchronna sprzedaż Neto i ja bym wypożyczył albo sprzedał z możliwością odkupu Peñę

0

@AlexDark00 w to już nie wnikam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?