5

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro nie wiem, a może nie on ani ona tylko ono?

1

@Comentateiro ale co im się dziwisz. Dla nich to kwestia honoru wejść bez tlenu i ja im się nie dziwię

1

@tobiasson92 co Wy z tym Hołownią? To jest dlamnie jakiś tajemniczy i niepewny twór

1

Jestem ciekaw co Mateo będzie mówił w lipcu, sierpniu, 4- 5 fala czy po prostu kolejna bo już sam nie będzie wiedział która to

0

@Janiama nie martwi Cię wysoka forma Polaków ostatnio? Czy aby reszta nie szykuje szczytu formy na MŚ a myśmy to za wcześnie zrobili?

0

@ViscaBarca123 Jose Martinez to ten utalentowany obrońca?

0

@Janiama mi tam wstyd nie jest ;)

2

@Janiama w Zakopanem

0

@norbi77 na czym to oglądałeś?

1

@DLFCB o kruca. La Rambla pamiętliwa jak mało kto

1

@VeB 1899 ja mam c+ sport, nc+ sport, polsaty premium i eleveny wszystkie i płacę 92 zł

0

@ViscaBarca123 jest młody lewy obrońca Nuno Mendes chyba. Wiesz coś o nim?

0

@skubi99 nie z każdego sklepu Cię wyproszą.

3

Mam pytanie do tych, którzy twierdzą, że trzeba się skupić na miejscach 2,3 a nie na 1. Czym różnią się 3 pkt po wygranym meczu z myślą o tym żeby mieć miejsce premiowane grą w LM od 3 pkt po wygranym meczu z aspiracjami do mistrzostwa? Wydaję mi się, że chłopaki powinni skupić się na dobrej grze a tabelę będziemy oglądać po ostatniej kolejce a nie w połowie sezonu.

0

@JimMorrisonFCB ja bym pewny tego nie był. Gra się do ostatniego gwizdka a w tym przypadku do póki będą matematyczne szanse. Mają 7 pkt. przewagi i 2 mecze zaległe ale to nie znaczy, że już teraz dodajemy im 6 oczek.

1

3

@Wossi61FCB Osasuna nie?

0

@Witam trudno powiedzieć x 3

2

@NaFazieHitman myślałem, że jakiś Babiarz

0

@NaFazieHitman a ten piąty to kto?

1

@Colon chyba pauze ma około 9 miesięcy

1

Jakie macie typy na piosenkę roku? Melodia wygra czy jakaś inna piosenka?

0

@mkord pierwszej połowy nie oglądałem.

0

@CZaras ale takie opinie pisali Ci sami użytkownicy?

1

Dlaczego w nie bronił dzisiaj Moller?

3

Widać po karczychu u Dembele że serniczek wchodził na święta

0

@Janiama może po świętach treneiro ich za bardzo przycisnął i stąd inne czucie piłki

1

@juliacicha u mnie jest barszcz biały z uszkami

2

@mindbender84 co to za pani?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?