domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
0
@Comentateiro nie wiem, a może nie on ani ona tylko ono?
1
@Comentateiro ale co im się dziwisz. Dla nich to kwestia honoru wejść bez tlenu i ja im się nie dziwię
1
@tobiasson92 co Wy z tym Hołownią? To jest dlamnie jakiś tajemniczy i niepewny twór
1
Jestem ciekaw co Mateo będzie mówił w lipcu, sierpniu, 4- 5 fala czy po prostu kolejna bo już sam nie będzie wiedział która to
0
@Janiama nie martwi Cię wysoka forma Polaków ostatnio? Czy aby reszta nie szykuje szczytu formy na MŚ a myśmy to za wcześnie zrobili?
0
@ViscaBarca123 Jose Martinez to ten utalentowany obrońca?
0
@Janiama mi tam wstyd nie jest ;)
2
@Janiama w Zakopanem
0
@norbi77 na czym to oglądałeś?
1
@DLFCB o kruca. La Rambla pamiętliwa jak mało kto
1
@VeB 1899 ja mam c+ sport, nc+ sport, polsaty premium i eleveny wszystkie i płacę 92 zł
0
@ViscaBarca123 jest młody lewy obrońca Nuno Mendes chyba. Wiesz coś o nim?
0
@skubi99 nie z każdego sklepu Cię wyproszą.
3
Mam pytanie do tych, którzy twierdzą, że trzeba się skupić na miejscach 2,3 a nie na 1. Czym różnią się 3 pkt po wygranym meczu z myślą o tym żeby mieć miejsce premiowane grą w LM od 3 pkt po wygranym meczu z aspiracjami do mistrzostwa? Wydaję mi się, że chłopaki powinni skupić się na dobrej grze a tabelę będziemy oglądać po ostatniej kolejce a nie w połowie sezonu.
0
@JimMorrisonFCB ja bym pewny tego nie był. Gra się do ostatniego gwizdka a w tym przypadku do póki będą matematyczne szanse. Mają 7 pkt. przewagi i 2 mecze zaległe ale to nie znaczy, że już teraz dodajemy im 6 oczek.
1
@Ojciec5tkidzieci taktyk
3
@Wossi61FCB Osasuna nie?
0
@Witam trudno powiedzieć x 3
2
@NaFazieHitman myślałem, że jakiś Babiarz
0
@NaFazieHitman a ten piąty to kto?
1
@Colon chyba pauze ma około 9 miesięcy
1
Jakie macie typy na piosenkę roku? Melodia wygra czy jakaś inna piosenka?
0
@mkord pierwszej połowy nie oglądałem.
0
@CZaras ale takie opinie pisali Ci sami użytkownicy?
1
Dlaczego w nie bronił dzisiaj Moller?
3
Widać po karczychu u Dembele że serniczek wchodził na święta
0
@Janiama może po świętach treneiro ich za bardzo przycisnął i stąd inne czucie piłki
1
@juliacicha u mnie jest barszcz biały z uszkami
2
@mindbender84 co to za pani?